Hasan ÖZDEMİR Van

SUZUKİ SİTESİ GİRİŞ KAPISI / :arrow: BURADAN GİRİŞ YAPILIR :)

Moderatörler: cenknalbantoglu, DERKMEN, Offroadpassion

ozdemir_55
Er
İletişim:

Hasan ÖZDEMİR Van

28 Kas 2017 09:07

Tüm Suzuki severlere selamlar. İx35 aracım var ama manuel olduğu için eşim kullanamıyor bu yüzden sayıp Suzuki almayı istiyorum. Aslında 10 yıldır Suzuki almayı istiyorum ama bir türlü nasip olmadı. Şimdi otomatik bir jlx almaya karar vermiş gibiyim ama arada uzun yol dA yapmam gerekecek grand vitara da alabilirim ama şu jlx lerin görüntüsüne hastayım çok beğeniyorum alıp kafama göre 1-2 donanım koymak istiyorum hem hafif doğa gezisi hem uzun yolda kullanım için. Önüne vinç tabi bagaj küçük olduğu için üste port bagaj led falan. Özellikle otomatik jlx kullanan arkadaşlar varsa bilgilerini deneyimlerini paylaşırsa sevinirim. Tüm Suzuki severlere selamlar. Ayrıca sayfa yöneticisi arkadaşlara da benide kabul ettikleri için ayrıca teşekkür ediyorum.

Kullanıcı avatarı
Offroadpassion
SITE ADMIN
İletişim:

Re: Hasan ÖZDEMİR Van

28 Kas 2017 17:40

Hasan bey aramıza hoş geldiniz...İX35 dizelmi benzinlimi...gücü torku nedir yazabilirmisiniz..buna göre JLX yada Grand Vitara tavsiye edicem...
Site Admin

ozdemir_55
Er
İletişim:

29 Kas 2017 20:44

Offroadpassion yazdı:Hasan bey aramıza hoş geldiniz...İX35 dizelmi benzinlimi...gücü torku nedir yazabilirmisiniz..buna göre JLX yada Grand Vitara tavsiye edicem...
Aracım 1.6 benzinli daha önce dizel berlingo kullanıyordum dizel araca göre performans düşük bayağı hızlanması ağır biraz agresif kullanınca da yakıt alıp gidiyor. Ama hem eşim araç kullanmayı yeni öğreniyor hemde şöyle memlekete gidince yaylalara çıkmak oröan yollarında araç sürmek için jlx daha mantıklı geliyor hemde aşağı yukarı 10 yıldır jlx leri takip ediyorum görüntüsü çok hoşuma gidiyor ama etrafta pek kullanana rastlamadığım için araç hakkında kullanım be diğer yönleri hakkı da pek fikir sahibi değilim. Bu konuda sizlerin vereceği bilgiler çok işime yarayacak. Tek endişem bu araçla uzun yolda yolda bırakırmı hüsrana uğrarmıyım diye endişeleniyorum biraz. Saygılar.

Kullanıcı avatarı
Offroadpassion
SITE ADMIN
İletişim:

01 Ara 2017 17:37

Size bir önerim olacak..Avans Tabancası/Saati olan bir serviste ateşleme ayarını (distirbütör ayarı) standartı 8 Derecedir (BeforeTDC timing)..12-14 Dereceye çıkartın..bakın hem gidiş baya canlanacak.hemde yakıtınız düşecek..Avans vuruntu sesi yaparsa (yapmaz normalde) biraz geri alırsınız 11-12 dereceye çekersiniz..kolay gelsin.
Site Admin

Kullanıcı avatarı
bakoglufurkan
Er
İletişim:

27 Ara 2017 06:25

ozdemir_55 yazdı:
Offroadpassion yazdı:Hasan bey aramıza hoş geldiniz...İX35 dizelmi benzinlimi...gücü torku nedir yazabilirmisiniz..buna göre JLX yada Grand Vitara tavsiye edicem...
Aracım 1.6 benzinli daha önce dizel berlingo kullanıyordum dizel araca göre performans düşük bayağı hızlanması ağır biraz agresif kullanınca da yakıt alıp gidiyor. Ama hem eşim araç kullanmayı yeni öğreniyor hemde şöyle memlekete gidince yaylalara çıkmak oröan yollarında araç sürmek için jlx daha mantıklı geliyor hemde aşağı yukarı 10 yıldır jlx leri takip ediyorum görüntüsü çok hoşuma gidiyor ama etrafta pek kullanana rastlamadığım için araç hakkında kullanım be diğer yönleri hakkı da pek fikir sahibi değilim. Bu konuda sizlerin vereceği bilgiler çok işime yarayacak. Tek endişem bu araçla uzun yolda yolda bırakırmı hüsrana uğrarmıyım diye endişeleniyorum biraz. Saygılar.
Hasan özdemir abim maşallah bizim jlxleri heryerde takip ediyorsun gerek facedeki sayfam olsun gerek profilim olsun her yerde denk geliyorum tutulmuşsun jlxlere galiba Resim

GT-I9301Q cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

ozdemir_55
Er
İletişim:

29 Ara 2017 13:35

bakoglufurkan yazdı:
ozdemir_55 yazdı:
Hasan özdemir abim maşallah bizim jlxleri heryerde takip ediyorsun gerek facedeki sayfam olsun gerek profilim olsun her yerde denk geliyorum tutulmuşsun jlxlere galiba Resim

GT-I9301Q cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi[/quote kardeşim mesajını Yeni gördüm. Evet uzun bir süredir jlx takip ediyorum ama piyasada pek bulunmadığı için yakından tanıma fırsatı bulamadım. Dahası kullanan birini de tanımadım onun için almaya cesaret edemedim taki burda ve senin gibi bu aracı kullanıp deneyimlerini paylaşan 1-2 arkadaş dışında bu araç hakkında. Onun için bi fikir sahibi olamadım ama şimdi özellikle otomatik olanından almaya karar verdim. Eşimin de kullanabilmesi için mecbur otomatik alacam. Bu arada sana da paylaşımların için tekrar teşekkür ederim. Sağlıcakla kal.

Kullanıcı avatarı
bakoglufurkan
Er
İletişim:

29 Ara 2017 18:29

ozdemir_55 yazdı:
bakoglufurkan yazdı:
ozdemir_55 yazdı:

GT-I9301Q cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi[/quote kardeşim mesajını Yeni gördüm. Evet uzun bir süredir jlx takip ediyorum ama piyasada pek bulunmadığı için yakından tanıma fırsatı bulamadım. Dahası kullanan birini de tanımadım onun için almaya cesaret edemedim taki burda ve senin gibi bu aracı kullanıp deneyimlerini paylaşan 1-2 arkadaş dışında bu araç hakkında. Onun için bi fikir sahibi olamadım ama şimdi özellikle otomatik olanından almaya karar verdim. Eşimin de kullanabilmesi için mecbur otomatik alacam. Bu arada sana da paylaşımların için tekrar teşekkür ederim. Sağlıcakla kal.
Eyvallah abim benimde eski vitaram otomatik vites bir sorun yaşamadım şimdiden hayırlı olsun

GT-I9301Q cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

“2021 SUZUKİCİLER TANIŞMA BÖLÜMÜ” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 19 misafir