Çadır Kampı Yer Önerisi

2007-2021 - TEKNİK DIŞI GEYİK BİRİMİ - SOHBET MUHABBET

Moderatörler: cenknalbantoglu, DERKMEN, Offroadpassion

Kullanıcı avatarı
albeni
Ast Sub. Üst Çavuş
İletişim:

Çadır Kampı Yer Önerisi

27 Haz 2014 15:13

Selam arkadaşlar,
Ağustos ayında (muhtemelen 16-24 Ağustos) Ekin'le birlikte baba-oğul çadır kampı yapma planımız var. Marmara Bölgesi için tavsiyelerinizi öğrenebilir miyim?

Kriterlerimiz;
  • - Deniz kenarı
    - Orman içinde
    - Temiz ve bakımlı tuvalet ve duş imkanı
Aklımdaki seçenekler;
Katılmak isteyenler olursa birlikte organizasyon yapabiliriz.

Saygılar
En son albeni tarafından 28 Haz 2014 06:05 tarihinde düzenlendi, toplamda 4 kere düzenlendi.
Muzaffer Albeni *Rüzgar*

Kullanıcı avatarı
bbalta
Ast Sub. Çavuş
İletişim:

Re: Çadır Kampı Yer Önerisi

27 Haz 2014 15:30

Saros Gökçetepe Orman Kampı
İğneada Öğretmen Evi Kampı
Barış Balta / 38
2005 Grand Vitara 1.6 AT 3K / Gently tuned.
Şişli / İstanbul

Kullanıcı avatarı
şafakvakti
Uzman Çavuş
İletişim:

27 Haz 2014 17:15

hiç uzağa gitme çilingoz da denize gir duşunu al aracına bin kimsenin olmadığı ormanına (2-3 km) dön ama
gökçetepe kadar lüks olmayacaktır tabi..
EGEMEN ŞAFAK YILDIRIM / 1976 model
O +Rh
PEJOKİ Grand Vitara XL7 2.0TD Yükseltme kitli
Tüplü dalış&kamp&doğa keşif yürüyüşleri&Av
Yunanistan göçmeni
İSTANBUL

''EVDE OTURAN ERKEN ÖLÜR'' Çingene atasözü ;)

Kullanıcı avatarı
albeni
Ast Sub. Üst Çavuş
İletişim:

28 Haz 2014 03:22

şafakvakti yazdı:hiç uzağa gitme çilingoz da denize gir duşunu al aracına bin kimsenin olmadığı ormanına (2-3 km) dön ama
Çilingoz'da 2009'da çadır kampı yaptım. Özellikle doğal dokusundan çok etkilendim. Ama hafta sonu etrafta çok ayı oluyor. Son gittiğimde az daha leş bırakıyordum. 8-)

Anlayacağın Çilingoz'da kötü anılarım var. Bir daha gider miyim, bilmiyorum. :(
En son albeni tarafından 28 Haz 2014 10:56 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
Muzaffer Albeni *Rüzgar*

Kullanıcı avatarı
şafakvakti
Uzman Çavuş
İletişim:

28 Haz 2014 10:43

maalesef..
En son şafakvakti tarafından 28 Haz 2014 10:45 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
O +Rh
Yunanistan göçmeni
İSTANBUL

Kullanıcı avatarı
şafakvakti
Uzman Çavuş
İletişim:

28 Haz 2014 10:44

albeni yazdı:
şafakvakti yazdı:hiç uzağa gitme çilingoz da denize gir duşunu al aracına bin kimsenin olmadığı ormanına (2-3 km) dön ama
Çilingoz'da 2009'da çadır kampı yaptım. Özellikle doğal dokusundan çok etkilendim. Ama hafta sonu etrafta çok ayı oluyor. Son gittiğimde az daha leş bırakıyordum. 8-)

Anlayacağın Çilingoz'da kötü anılarım var. Bir daha gide miyim, bilmiyorum. :(
seni çok iyi anlıyorum, memleketim trakya olduğu için bende bu ayıları çok kıskanmış ve ayıklamışımdır memleketimde
gece çadırımı kurar kafa fenerimi takar tüfeğimle taktikale çıkarım o ayılarda şahinde müslüm dinleyip
yanımda bayan varken küfürlü konuşup bağırırlar çağırırlar bende 9 lu pompalı fişekleri basarım belden aşağı ..
adam olmayı çöp atmamayı namus konusunda hassas olmayı öğretiyorum onlara hiç acımam !!
o yüzden biz gidelim doğamıza onlar çıkarsa adam ederiz.. En yırtıcı hayvan insandır syt
O +Rh
Yunanistan göçmeni
İSTANBUL

Kullanıcı avatarı
albeni
Ast Sub. Üst Çavuş
İletişim:

28 Haz 2014 11:00

şafakvakti yazdı:
albeni yazdı:

Anlayacağın Çilingoz'da kötü anılarım var. Bir daha gide miyim, bilmiyorum. :(
seni çok iyi anlıyorum, memleketim trakya olduğu için bende bu ayıları çok kıskanmış ve ayıklamışımdır memleketimde
gece çadırımı kurar kafa fenerimi takar tüfeğimle taktikale çıkarım o ayılarda şahinde müslüm dinleyip
yanımda bayan varken küfürlü konuşup bağırırlar çağırırlar bende 9 lu pompalı fişekleri basarım belden aşağı ..
adam olmayı çöp atmamayı namus konusunda hassas olmayı öğretiyorum onlara hiç acımam !!
o yüzden biz gidelim doğamıza onlar çıkarsa adam ederiz.. En yırtıcı hayvan insandır syt
2010 başında Benelli marka bir tüfek satın almıştım, bir ay sonra iade ettim.
Kendime güvenebilsem o ayıları ben de eğitmeye çalışacağım ama kendime güvenemiyorum.
Muzaffer Albeni *Rüzgar*

Kullanıcı avatarı
şafakvakti
Uzman Çavuş
İletişim:

28 Haz 2014 11:52

Dün dalış hocamla konuştum sarozda kömür limanı var sadece çadırcılar ve karavancılar gelir ama orman yok,
duş wc orman plaj kamp dersen çanakkale kabatepe derim..
O +Rh
Yunanistan göçmeni
İSTANBUL

Kullanıcı avatarı
albeni
Ast Sub. Üst Çavuş
İletişim:

28 Haz 2014 12:28

şafakvakti yazdı:Dün dalış hocamla konuştum sarozda kömür limanı var sadece çadırcılar ve karavancılar gelir ama orman yok,
Bahsettiğin yer İbrice yolu üzerindeki Sığınak mı?
Muzaffer Albeni *Rüzgar*

Kullanıcı avatarı
oguz1134
Yüzbaşı
İletişim:

28 Haz 2014 13:10

:arrow: - Saros Gökçetepe Tabiat Kampı (http://www.gokcetepetabiatparki.com/)

en dogru adres ama kalabalık oluyor..çişin kakan gelse kuyruk beklerken donuna yaparsın.. morgulus :arrow: deniz + ortam on numara.. ;)

3-5 km ilerisinde burası var :arrow: http://www.hotelkum.com/

fiyatları az pahalı ama iyidir camp alanıda var + havuz,çocuk havuzu vs..tel ile bilği alın.. :)

:arrow: http://www.abidemotel.com.tr/iletisim.html

burda kamp yok sanırım..ama canakkale bogazının ege ile birleştiği noktada.. :roll:
Oğuz Hekimoğlu
İstanbul/B.cekmece,mimaroba
kendi 61 modelcipi 2001
KONULARIMA EKLEDİĞİM RESİMLERİ GÖREMİYORSUNUZ.. ;)
YILLIK 400 USD HARAÇ İSTİYOR BENDEN ..
YOKSA VERMEM SİLERİM HAA,, DİYO TEHDİT EDİYOO POLİSE GİTME,,PARAYI VER RESİMLERİ AL DİYOO resimleri silmedim ve benden kaynaklanan bi sorun değil.. bilğiniz olsun..

Kullanıcı avatarı
şafakvakti
Uzman Çavuş
İletişim:

28 Haz 2014 13:38

albeni yazdı:
şafakvakti yazdı:Dün dalış hocamla konuştum sarozda kömür limanı var sadece çadırcılar ve karavancılar gelir ama orman yok,
Bahsettiğin yer İbrice yolu üzerindeki Sığınak mı?
hayır gelibolu cıkısından sağa giriş var toprak yol köylerin arasından saroza iniyor mükemmelllllllllll manzara ve tabiat ve deniz ve dalış .. ama tam çadır ve karavan hayatı
yeri gölge bile yok..
O +Rh
Yunanistan göçmeni
İSTANBUL

Kullanıcı avatarı
albeni
Ast Sub. Üst Çavuş
İletişim:

29 Haz 2014 16:23

oguz1134 yazdı::arrow: - Saros Gökçetepe Tabiat Kampı (http://www.gokcetepetabiatparki.com/)

en dogru adres ama kalabalık oluyor..çişin kakan gelse kuyruk beklerken donuna yaparsın.. morgulus :arrow: deniz + ortam on numara.. ;)

3-5 km ilerisinde burası var :arrow: http://www.hotelkum.com/

fiyatları az pahalı ama iyidir camp alanıda var + havuz,çocuk havuzu vs..tel ile bilği alın.. :)

:arrow: http://www.abidemotel.com.tr/iletisim.html

burda kamp yok sanırım..ama canakkale bogazının ege ile birleştiği noktada.. :roll:
İlginiz için çok teşekkürler Oğuz Bey.
Hafta sonları her yer çok kalabalık olur diye düşünüyorum. Özellikle de böyle nitelikli, güzel yerler.
Belki Pazar (17.08.2014) gidip Cumartesi (23.08.2014) dönmeyi düşünebilirim. :idea:
Önümüzdeki hafta sonu gidip yerinde keşif yapacağım. 8-)
Muzaffer Albeni *Rüzgar*

Kullanıcı avatarı
oguz1134
Yüzbaşı
İletişim:

29 Haz 2014 17:30

kamp olması + cadır olması şartmı.. :?:

az ilersi gökçeada 70-100 tl arası pansiyon ve müstakil villa kiralaması olabiliyor.. :idea: kalabalıktan hoşlanmıyanlar için biçilmiş kaftan.. ;)

nersinde kalınır nerde yemek yenir nerden alış veriş yapılır işi,nerden denize girilir..işleri bilim dalı gibi..bilmeden gitmeyin..derim tavsiye ederim.. :)

dogasına doyamazsınız isterseniz bildiklerimi paylaşırım.. :arrow:

4 senedir gitmiyorum ondan önce ordan başka yere gitmedim.. :roll:
Oğuz Hekimoğlu
kendi 61 modelcipi 2001
YOKSA VERMEM SİLERİM HAA,, DİYO TEHDİT EDİYOO POLİSE GİTME,,PARAYI VER RESİMLERİ AL DİYOO resimleri silmedim ve benden kaynaklanan bi sorun değil.. bilğiniz olsun..

Kullanıcı avatarı
AKTOLGALI
Ast Sub. Üst Çavuş
İletişim:

29 Haz 2014 17:45

oğuz abi tam adresi neresi 70-100 tl lik villanın şu yiyecek bulamadığın yermi yoksa ?? orası olmaz başka yer deniz varmı yazarsan sevinirim zaten hafta sonu her yeri bk götürüyor en kral sayfiyeler bile aynı hafta içi en iyisi bana göre
Facebook / Suzuki4x4Turkiye.com
Tolgay ayvaz
Nissan Terrano II 2.7 A/T 99 Model ile sahalara geri dönüş

Kullanıcı avatarı
albeni
Ast Sub. Üst Çavuş
İletişim:

29 Haz 2014 18:26

oguz1134 yazdı:kamp olması + cadır olması şartmı.. :?:

az ilersi gökçeada 70-100 tl arası pansiyon ve müstakil villa kiralaması olabiliyor.. :idea: kalabalıktan hoşlanmıyanlar için biçilmiş kaftan.. ;)

nersinde kalınır nerde yemek yenir nerden alış veriş yapılır işi,nerden denize girilir..işleri bilim dalı gibi..bilmeden gitmeyin..derim tavsiye ederim.. :)

dogasına doyamazsınız isterseniz bildiklerimi paylaşırım.. :arrow:

4 senedir gitmiyorum ondan önce ordan başka yere gitmedim.. :roll:
Ekin Can da ben de doğayı çok seviyoruz ve kamp yapmaktan çok hoşlanıyoruz.
Daha önce Çilingoz'da (hafta sonu), İğneada'da (hafta sonu), Saros'da (Danışment Orman Kampı'nda hafta sonu), Datça'da (Aktur'da iki kez ikişer hafta) kamp yaptık. Çadır, hamak, orman, kuş cıvıltıları, deniz, kumsal, yüzme, voleybol, vs. bize çok iyi geliyor.

Gökçeada'ya hiç gitmedim. Çok merak ediyorum. Bir aksilik olmazsa bir haftalık tatil sırasında bir gün araçla günübirlik gidip gezmeyi planlıyorum.

Bir ara buluşalım. Hem tavla oynarız, hem sohbet ederiz, hem de Gökçeada ile ilgili deneyimlerini aktarırsın, olmaz mı? ;)

Belki Selçuk (Özüpek) Abi de gelir. 8-)
Muzaffer Albeni *Rüzgar*

Kullanıcı avatarı
e.deren
Albay
İletişim:

29 Haz 2014 18:56

Gecen sene ramazan bayramın da gittim Gökçeada ya ailece 3 gun kaldik gerci misafir olarak bir evde kaldik pansiyon falan bakmadik ama tek kelime bayildim deniz harika doga harika ve ada kocaman heryer basibos koyunlarla doluydu ilk defa firinda tepsi keciyide orda yedim bayildim tek sikinti vapur belli saatlerde kisitli ve uzun
İlker Kılıçkaya 39 (A rh+)
Ümraniye/İstanbul
2005 Grand Vitara AT/5K

Kullanıcı avatarı
albeni
Ast Sub. Üst Çavuş
İletişim:

29 Haz 2014 19:15

Öğle sıcağında da 12:00-16:00 arası her gün başka bir yere gezi planlıyorum. :)

Gökçeada mı Saros mu? 8-)
Muzaffer Albeni *Rüzgar*

Kullanıcı avatarı
oguz1134
Yüzbaşı
İletişim:

29 Haz 2014 19:18

:arrow: nersinde kalınır nerde yemek yenir nerden alış veriş yapılır işi,nerden denize girilir..işleri bilim dalı gibi..bilmeden gitmeyin..derim tavsiye ederim. morgulus morgulus
AKTOLGALI yazdı:oğuz abi tam adresi neresi 70-100 tl lik villanın şu yiyecek bulamadığın yermi yoksa ?? orası olmaz başka yer deniz varmı yazarsan sevinirim zaten hafta sonu her yeri bk götürüyor en kral sayfiyeler bile aynı hafta içi en iyisi bana göre
:arrow: http://www.imrozadasi.com/index.php/konaklama

özkan arkadaşın ismi alo deyin son durumu ögrenin.. ;) ev kiralama işi emlakçıdan ve lokantalardan vs muhabbetle bulunuyor..

5yıldızlı otelden tut bitli pansiyonlara kadar cok çeşitli konaklama imkanı..kamp - karavan işini bilmem.. :!:

3 tane dul ablanın calıştırdıgı yer var yemek için gaste satan kırtasiyenin karşısı.. ;) :arrow: AŞiYAN EV YEMEKLERi ...8872722
yunan koyunu kıvırcıktan lezzetlidir.. ;) kaleköyden balık bulabilirsiniz..tepeköyden ev yapımı rum şarabı..zeytinköyde madamın dibek kahvesi içilir gece..orada girişte yabani böğürtlen..
kefalos meşhur plajıdır bilmiyen oraya gider..gizli liman tek gecerim..her yerden denize girilir..
pazar günü merkezde köylü pazarı olur ne alırsan kilo 1 .. ;) köylüden direk sebze meyve alma imkanı var..

orda denize girdiğin yer ile otel arası her gün gitcen gelçen 30-50 km yapıcan..otelde kalıyım 3 adım atıyım denize gideyim dersen 2-3 yer var.. :idea:

kekik kokan ormanları falan dolaşması zevkli..

benzin -gazı full edin binin vapura lpg orda yok .. :!: benzini'de aşırı kötü.. :!:

:arrow: http://www.gokceadarehberi.com/

orda nasıl ac kaldın.. :?: :arrow: http://www.gokceada.com/turkce/index.html

1 agustosda mevsimi biter birden kış gelir..orda sezon kısa. utanma :( .rüzgar sörfüne oraya giden var meşhur dur..çamur banyosu vardır dogal ve beleş.. ;)

vapur kalkış saatinde 2 saat önce iskelede olunmalı.. :idea:

ben bu ara cok karışığım..napçam belli degil.. :| tatile bile gidemiyecem sanırım ,,marmaris,turgut köyü hedefimdeydi..yada datça sanırım traş olçak.. :roll:
Oğuz Hekimoğlu
kendi 61 modelcipi 2001

Kullanıcı avatarı
albeni
Ast Sub. Üst Çavuş
İletişim:

29 Haz 2014 19:24

oguz1134 yazdı: 1 agustosda mevsimi biter birden kış gelir..orda sezon kısa. utanma :(
1 Ağustos mu :?: :roll: :(
Muzaffer Albeni *Rüzgar*

Kullanıcı avatarı
e.deren
Albay
İletişim:

30 Haz 2014 00:23

Geçen sene gittiğimizde ada da tek istasyon olan petrol ofisi belediye işletiyor lpg vardı ;) bayram öncesi vatandaş saldırmış adaya yatacak yer kısıtlı belediye o gece açıkta kalanları camilerde yatırmış sabah bayram namazına gidenler milleti görünce şaşırmış ilk vapurla dönmüşler geri bayramlar da feribot karşılıklı sürekli kalkıyor zaten 2 tane var biri pervaneli uçak diğeri jet uçağı modeli morgulus oğuz abinin dediği pazarı gezdim alışveriş yaptım domates alıp koli yapıpta getirdik sırf o domates için bile gidilir bulgar romanyalı bol ıspanaklı amcaların karavanla ciple takıldıkları mekanları var bulgar koyu olmuş yerlerinin adı rüzgar sörfü yapıp duruyolar zaten gidince kendinizi yabancı hissedersiniz her yer bulgar+romanya plaka adanın en güzel yanı denize girilecek yerin çok olması bir tarafta rüzgar varsa arka tarafta süt liman bulma şansınız her zaman var gezilecek çok yeri var eski rum köyü çamaşırhanesi meşhur,kiliseler kapalı dışarıdan bakınca hep boyalı ve bakımlı,kendi barajı tatlı su kaynağı olan nadir yerlerden biri, dibek kahvesi meşhur ve güzel, ada deyince aklınıza ufak yer sakın gelmesin gez gez bitmiyor laz koyu çok güzel biraderin hanım tarafı 1950 ler sonunda trabzondan getirilip yer verilenlerden karadeniz insanı verilen yer dağ taş toprak yıllar içinde ormana çevirmişler köylerini çok sıkıntı çekmişler zamanında ama şimdi cennet olmuş herkese gitmeyenlere öneririm ama muzaffer abi 3-4 saatliğine değmez birşey anlaşılmaz
Ümraniye/İstanbul
2005 Grand Vitara AT/5K

Kullanıcı avatarı
albeni
Ast Sub. Üst Çavuş
İletişim:

30 Haz 2014 00:33

e.deren yazdı:Geçen sene gittiğimizde ada da tek istasyon olan petrol ofisi belediye işletiyor lpg vardı ;) bayram öncesi vatandaş saldırmış adaya yatacak yer kısıtlı belediye o gece açıkta kalanları camilerde yatırmış sabah bayram namazına gidenler milleti görünce şaşırmış ilk vapurla dönmüşler geri bayramlar da feribot karşılıklı sürekli kalkıyor zaten 2 tane var biri pervaneli uçak diğeri jet uçağı modeli morgulus oğuz abinin dediği pazarı gezdim alışveriş yaptım domates alıp koli yapıpta getirdik sırf o domates için bile gidilir bulgar romanyalı bol ıspanaklı amcaların karavanla ciple takıldıkları mekanları var bulgar koyu olmuş yerlerinin adı rüzgar sörfü yapıp duruyolar zaten gidince kendinizi yabancı hissedersiniz her yer bulgar+romanya plaka adanın en güzel yanı denize girilecek yerin çok olması bir tarafta rüzgar varsa arka tarafta süt liman bulma şansınız her zaman var gezilecek çok yeri var eski rum köyü çamaşırhanesi meşhur,kiliseler kapalı dışarıdan bakınca hep boyalı ve bakımlı,kendi barajı tatlı su kaynağı olan nadir yerlerden biri, dibek kahvesi meşhur ve güzel, ada deyince aklınıza ufak yer sakın gelmesin gez gez bitmiyor laz koyu çok güzel biraderin hanım tarafı 1950 ler sonunda trabzondan getirilip yer verilenlerden karadeniz insanı verilen yer dağ taş toprak yıllar içinde ormana çevirmişler köylerini çok sıkıntı çekmişler zamanında ama şimdi cennet olmuş herkese gitmeyenlere öneririm ama muzaffer abi 3-4 saatliğine değmez birşey anlaşılmaz
En az bir gece de orada konaklarız o zaman İlker'ciğim.
Nasıl olsa çadırımız var, şemsiye gibi, beş dakikada kur, beş dakikada topla. ;)
Muzaffer Albeni *Rüzgar*

Kullanıcı avatarı
e.deren
Albay
İletişim:

30 Haz 2014 00:36

albeni yazdı:
e.deren yazdı:Geçen sene gittiğimizde ada da tek istasyon olan petrol ofisi belediye işletiyor lpg vardı ;) bayram öncesi vatandaş saldırmış adaya yatacak yer kısıtlı belediye o gece açıkta kalanları camilerde yatırmış sabah bayram namazına gidenler milleti görünce şaşırmış ilk vapurla dönmüşler geri bayramlar da feribot karşılıklı sürekli kalkıyor zaten 2 tane var biri pervaneli uçak diğeri jet uçağı modeli morgulus oğuz abinin dediği pazarı gezdim alışveriş yaptım domates alıp koli yapıpta getirdik sırf o domates için bile gidilir bulgar romanyalı bol ıspanaklı amcaların karavanla ciple takıldıkları mekanları var bulgar koyu olmuş yerlerinin adı rüzgar sörfü yapıp duruyolar zaten gidince kendinizi yabancı hissedersiniz her yer bulgar+romanya plaka adanın en güzel yanı denize girilecek yerin çok olması bir tarafta rüzgar varsa arka tarafta süt liman bulma şansınız her zaman var gezilecek çok yeri var eski rum köyü çamaşırhanesi meşhur,kiliseler kapalı dışarıdan bakınca hep boyalı ve bakımlı,kendi barajı tatlı su kaynağı olan nadir yerlerden biri, dibek kahvesi meşhur ve güzel, ada deyince aklınıza ufak yer sakın gelmesin gez gez bitmiyor laz koyu çok güzel biraderin hanım tarafı 1950 ler sonunda trabzondan getirilip yer verilenlerden karadeniz insanı verilen yer dağ taş toprak yıllar içinde ormana çevirmişler köylerini çok sıkıntı çekmişler zamanında ama şimdi cennet olmuş herkese gitmeyenlere öneririm ama muzaffer abi 3-4 saatliğine değmez birşey anlaşılmaz
En az bir gece de orada konaklarız o zaman İlker'ciğim.
Nasıl olsa çadırımız var, şemsiye gibi, beş dakikada kur, beş dakikada topla. ;)
o zaman olur abi vapurda ucuz İDO duymasın hemen ihaleyi alır kitler millete morgulus organik tarım ve hayvancılığın yeni merkezi olma yolunda ve yeri olduğu için buralar gibi de pahallı değil doğal su altı milli parkı bile var ;)
Ümraniye/İstanbul
2005 Grand Vitara AT/5K

Kullanıcı avatarı
AKTOLGALI
Ast Sub. Üst Çavuş
İletişim:

30 Haz 2014 11:16

tecrübeli bilgiler için teşekkürler çok faydalı olacaktır sağolun
Facebook / Suzuki4x4Turkiye.com
Tolgay ayvaz
Nissan Terrano II 2.7 A/T 99 Model ile sahalara geri dönüş

Kullanıcı avatarı
oguz1134
Yüzbaşı
İletişim:

30 Haz 2014 11:35

her yanını 1 haftada gezersiniz ançak..didim..

gizli limana ve palyaco yakup da ve 1-2 yerde daha cadır muhabbeti oluyor ..du eskiden şimdiki halini bilemiyecem.. :)
Oğuz Hekimoğlu
kendi 61 modelcipi 2001

Kullanıcı avatarı
fatih_VKZ
Ast Sub. Üst Çavuş
İletişim:

02 Tem 2014 22:26

ada olayı biraz sakat.
bende geçen sene tatilde avşa adasında 1 günü feribot peşinde harcadım :(

cunda adasında alibey clup da karavanda kalmıştım, cunda çok güzel, kara ile bağlantılı en azından :)
yakın çevresinde çok güzel gezilecek mekanlar var.
Fatih KAÇAN 1983
İstanbul
Linea
Corolla D4D

“KAFE SUZUKİ - KURULUŞ 2007” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 72 misafir