Suzuki Aksiyon Servis / Maslak

BİLGİ VE BECERİLERİNE GÜVENİLEN DÜZGÜN ÇALIŞAN SERVİSLER

Moderatörler: cenknalbantoglu, DERKMEN, Offroadpassion

Kullanıcı avatarı
koray_fu
Çavuş
İletişim:

Suzuki Aksiyon Servis / Maslak

27 Oca 2012 03:07

Merhaba,

Aksiyon servisin Suzuki offroad islerinde pir sayilabilecek duzeyde olmasina ragmen basliginin acilmamis olmasi ilginc. Sanirim bahsi cok gectiginden yazmaya bile gerek gorulmemis.
Cok fazla yazmaya gerek yok, bilen biliyor. Ama bilmeyenler icin bazi bilgiler;,
Aksiyon servisin sahibi Murat Karadeniz ve 4 calisani, Becce kitlerin montaji (garantili montaj, Aksiyonda takilan Becce parcalari arabanizi satana kadar garantilidir) , offroad yaris arabalari hazirlama, yarislarda seyyar servis hizmeti, ustun mekanik bilgileri, esnafliklari, fiyatlari, hossohbetleri ve guleryuzlulukleri ile gozum kapali tavsiye edecegim bir servistir. Bunlarin disinda Cenkin 2. evi dir. Aslinda bu basligi acmak ona yakisirdi ama bana kismetmis :)

http://www.suzukiaksiyon.com
Telefon: 0212 2864676
Gsm : 0533 4343437
Adres : Atatürk Oto Sanayi Sitesi 2. Kısım 20.sk. no 636 Maslak / İstanbul.

Selamlar
Suzuki JLX 5 Kapi - 93 - Istanbul
Bana bakın ! Herkes duysun ve bilsin ki… Hakiki Tosun Paşa, benim !

Kullanıcı avatarı
gokhan5234
Kurmay Albay
İletişim:

Re: Suzuki Aksiyon Servis / Maslak

27 Oca 2012 09:28

aksıyon guzel herturlu konuda basarılı ve gıdıldıgınde arkadas ortamı olarak cok rahat hıssedebıldıgımız ender servıslerden bırı :P :P :P
Gökhan KARABIYIK
(yamaan )
Suzuki SAMURAİ NAMI diğer KOCA KAFA
Karaambar Gamyoncular dernegının eski ıkıncı uyesi
Muğla--marmaris yaş 33

Kullanıcı avatarı
gokhan5234
Kurmay Albay
İletişim:

27 Oca 2012 18:28

fatih1966 yazdı:Zaten yan dükkanıda tutmuş Murat usta lokal açıyormuş morgulus morgulus
morgulus morgulus morgulus motor yagıyla kızartma saglıya yararlıdır zaten bıde dıgıturk baglanttımı tadından yenmez morgulus morgulus morgulus morgulus morgulus
Gökhan KARABIYIK
(yamaan )
Suzuki SAMURAİ NAMI diğer KOCA KAFA
Karaambar Gamyoncular dernegının eski ıkıncı uyesi
Muğla--marmaris yaş 33

Kullanıcı avatarı
bloodmen
Teğmen
İletişim:

27 Oca 2012 20:38

gokhan5234 yazdı:
fatih1966 yazdı:Zaten yan dükkanıda tutmuş Murat usta lokal açıyormuş morgulus morgulus
morgulus morgulus morgulus motor yagıyla kızartma saglıya yararlıdır zaten bıde dıgıturk baglanttımı tadından yenmez morgulus morgulus morgulus morgulus morgulus
Birada varsa tamamdır morgulus
Erdal YAMAN
Ümraniye-İstanbul
0 RH (+)
-33
İETT+Akbil
NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE
------------------------------------------------
Resim

Kullanıcı avatarı
zafer
Ast Sub. Üst Çavuş
İletişim:

27 Oca 2012 23:55

aksiyon başka bir yer, değişik,zor bulunur. ;)
Koray, benim debriyaj olayından sonra dikkatimi çekmişti ve buraya yazmak istemiştim.senin yazdığın iyi oldu.....
H.Zafer Teker - A Rh (+) yaş: 47 küsur
(Suadiye-İstanbul)
Suzuki Vitara JLX 1999 model - 1.6 - 16v-

Kullanıcı avatarı
erhen
Ast Sub. Üst Çavuş
İletişim:

12 Ağu 2013 12:30

Bayram öncesi bir işim için İstanbul'da bulunmam gerekiyordu.Hazır fırsatını bulmuşken forumda kendisinden övgüyle bahsedilen Murat Usta ile hem tanışayım hem de aracımın bakımını yaptırırken kafama takılan bazı soruları kendisine sorayım dedim.Bir gün önce arayarak (533-4343437) randevu aldım ve İzmir'den saat 23'de yola çıktım.Yolların tenha olması nedeniyle sabah 06'da Maslak Atatürk Sanayi Sitesi ikinci kısım girişine vardım.Kapıdaki güvenlik rüyanda mı gördün de bu saatte geldin dercesine baksa da durumu anlattım ve aracı dükkanın önüne çektim ve uyudum.Saat 08'de Murat Usta geldi -bir iş sahibinin sabah erken işinin başında olması müşteriye verdiği önemi göstermesi açısından bence +1 puan - ve kısa bir tanışma faslından sonra aracı lifte aldı,inceledi ve cihaza bağlayarak kontrolleri tamamladı. Bundan sonra da beni araçla ilgili bilgilendirdi,yapacağı işlemlerin fiyatlarını söyledi ve kafama takılan sorular hususunda beni aydınlattı.Bakımla ilgili işlemler bittiğinde saat 10'a geliyordu ve ilk defa geldiğim bir servise çok cüzi bir ücret ödeyip hem aracımın bakımını çabucak tamamlamış hem de rahatlamış olarak siteden ayrıldım.Murat Usta bence işinin ehli,dürüst ve kanaatkar bir usta.Dükkanında yeterli sayılabilecek donanım da mevcut.Suzuki araçlarının tamiratı için bulundukları şehirde sıkıntı yaşayıp mesafeyi dert etmeyen kardeşlerim için çok iyi bir resmi servis alternatifi olarak öneririm .
Erhan Atav
55 yaş ,İzmir
2015 Renault Kadjar 1.6 dci

Kullanıcı avatarı
Polatth
Er
İletişim:

20 Ara 2015 22:54

Buradaki tavsiyeler üzerine ben de aracımı alır almaz ertesi gün soluğu Aksiyon da aldım.
Gerçekten anlatıldığı gibi arkadaşlar çok ilgili ve hoşsohbet bir şekilde beni karşıladılar. Aracın eksper de çıkan eksiklerini söyledim ve direk işleme başladılar.
Saat 8:30 dan !5:00 e kadar tüm işlemler yapıldı. Ve gerçekten piyasa daki araştırmalarıma göre çok hakkaniyetli bir fiyat ödedim.
Aracı tekrar kullandığımda arada dağlar kadar fark vardı. Avrupa yakasında oturan arkadaşlar için tavsiye ederim.

Yapılanlar:
Motor Yağı değişimi
Yağ Filtresi Değişimi
Ön Aks dış körükleri değişimi
Vios Denge Lastiği değişimi
Triger Seti
V kayışı
Ön Fren Balataları Değişimi
Disk Tornaları
Hava Filtre Değişimi
Polen Filtre değişimi
ve Antifriz yenileme

Bütün bunlardan sonra da içim rahat bir şekilde kullanmaya devam edeceğim.
Periyodik olarak da aynı yere Götüreceğim.
Polat Taş - İzmir / 1985
Suzuki Grand Vitara 3K 1.6 2005 / Standart
A rh (+)
Istanbul

emretiknaz
Er

27 Ara 2017 11:38

Şaşkınım. Bana mı öyle denk geldi bilmiyorum. Egsoz değişimi için gittim kendilerine. İlgilendiler sağolsunlar. Çok güleryüz görmesemde sorularıma cevap verdiler yardımcı oldular. Değişim için bir fiyatta anlaştık. Aynı zamanda kapı sensörlerinden birinde problem olduğunu arabanın kapı açık uyarısı verdiğini belirttim. Ayrıca sağ cam düğmesinin çalışmadığını belirttim. Tamam dediler.

Haftaiçi sabahtan bıraktım aracımı. Aradılar bitti diye gittim. Cam düğmesini yapmamıştı nedenini sordum parça yok dedi peki dedim uzatmadım. Egsozdan eski yay sesi geldiğini rahatsız ettiğini belirttim. Egsoz bu sallanır dediler. Evet sallanır biliyorum ama yay sesi geliyor rahatsız ediyor dedim zamanla alışır dediler peki dedim.

Ama son kapı sensörü olayına artık delirdim. Bu arada biz anlaştığımız rakam üzerine kapı için artı 50 TL ödedim. Uyarı ışığı sönmüştü ta ki yağmura kadar. Yağmur yağdığında ışık yanıp sönmeye başladı yine neden olabilir diye düşündüm bagaj kapısını açtığımda gerçeği gördüm. Oradaki mandalın önüne süngerli çift taraflı bant yapıştırmışlar sadece. Ve bunun bedeli 50 TL.

Cumartesi farkettim gittim konuşmak için kapalıydı. İyi bir servis buldum diye seviniyordum. Ama bu olaydan sonra bütün güvenimi kaybettim.

“TAVSİYE EDİLEN SERVİSLER” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 59 misafir