İstanbul / XXXXXXXXX / Yerinde Akü Değiştirme Hizmeti

BİLGİ VE BECERİLERİNE GÜVENİLEN DÜZGÜN ÇALIŞAN SERVİSLER

Moderatörler: cenknalbantoglu, DERKMEN, Offroadpassion

Kullanıcı avatarı
bbalta
Ast Sub. Çavuş
İletişim:

İstanbul / XXXXXXXXX / Yerinde Akü Değiştirme Hizmeti

18 Eki 2021 12:24

(Ağustos 2023 edit)
Bu arkadaşımız bana ulaşarak bu mesajı kaldırmamı istedi. İletişim bilgilerini kendisi istediği için buradan kaldırıyorum.
Artık kendisine ulaşmayın lütfen.

----------------------------------------------------------------------------------------

Biliyorsunuz kolay kolay bir servis ya da hizmet önermem. Hele hele kendim deneyimlemeden asla.

Geçtiğimiz gün ufak bir dikkatsizlik sonucu akünün canını okuyunca bizim velet park ettiğim yerde enkaz kaldı. Kapılar açılmadı, anahtarın pili bitti diye düşündüm. Kontağı taktım. Ortam karanlık, tık yok. morgulus Aylar sonunda 1 gün çalışmayalım, kendimize ayıralım dedik onda da bi yere gidemedik iyi mi... :?

Pandemide eve kapanıp da aylarca arabayı yatırınca akü önceden de 2 defa tamamen boşalmıştı. Bu üçüncü olunca kesin beni olmadık yerde yolda bırakır düşüncesiyle riske girmedim ve hemen bir tane sipariş vermek istedim.

Arabayı yerinden kıpırdatamıyorum, kargoya verilsin de istemiyorum. Dan dun sağa sola atılacak, içindeki ızgaralar zarar görecek bir şey olacak vs. Araştırmaya başladım, yerinde gelip takan var mı diye. Yorumları çok iyi ve çok esnaf bir kardeşimizi buldum.

Pazar sabah sipariş verdim, akşama doğru mesaj atıp yarın sabah işe gidecekseniz zora düşmeyin, şu an gelip takabiliriz dediler. Pazar pazar kardeşimizi yormak istemedim ve bu sabah için anlaştık. Dediği saatte geldi, eskiyi söktü, yeniyi taktı, garanti belgesini doldurdu, fişini verdi. 10 numara, saygılı ve hoşsohbet insan.

Eğer İstanbul sınırları içinde yerinde akü değişimi hizmeti gibi bir ihtiyacınız olursa kendisine bir alo deyin derim. Ben aldığım hizmetten memnun kaldım.
Barış Balta / 38
2005 Grand Vitara 1.6 AT 3K / Gently tuned.
Şişli / İstanbul

Kullanıcı avatarı
Offroadpassion
SITE ADMIN
İletişim:

Re: İstanbul / Recep Ekici / Yerinde Akü Değiştirme Hizmeti

25 Eki 2021 10:57

Süper bir hizmet ilk defa duydum browo.. :P
Site Admin

“TAVSİYE EDİLEN SERVİSLER” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 52 misafir