YANDEX NAVİGASYON

GPSLER HAKKINDA TÜM BİLGİLER

Moderatörler: cenknalbantoglu, DERKMEN, Offroadpassion

Kullanıcı avatarı
cenknalbantoglu
Asteğmen
İletişim:

YANDEX NAVİGASYON

20 Tem 2015 08:47

Bu uygulama sayesinde bayram tatilinde çok fazla trafiğe girmeden ara yollar,köy yolları artık aklınıza ne gelirse kullandım.İnsanların otobanda durduğu yerlerde ben yan yolda tam gaz devam ediyordum. Yalnız şehirler arası yollarda eğer binek araçla gidiyorsanız dikkatli olmak gerekiyor çünkü dün Karacabey'den başlayan trafikten kaçmak için kullandığımda köy yolları derken derin kanalları olan bildiğiniz off-road için kullanılan yollardan götürdü beni gerçi Hüseyin abi Karacabey-Bursa arasını 3 saatte aldığını söylediğinde iyiki kullanmışım dedim kendime ben o köy yollarından 40-50 km hızı geçemeden 1 saatte geçtim Bursa'ya.Kısacası çok güzel bir uygulama olan Yandex navigasyonu tüm üyelere tavsiye eder kimselere söylememelerini rica ederim yoksa her yer kilit ??? >:( ??? >:(
Dünkü istikamet Karacabey sütaş fabrikasını 3 km Bursa istikametinden köy yoluna girip Canbaz köyü ordan Karakoca köyü sonrasında Çorapçıköy'den geçip Taşpınar üzerinden Trilye yolu istikameti ile sahil yolundan Mudanya ve ordan Bursa otobanına bağlandım tüm bu yolu 1 saat 15 dakikada geçtim.Canbaz köyü ile Karakoca köyü arası toprak yol ve kıştan oluşan çukur ve kanallar vardı.Karakoca köyünden sonra yol güzel sayılır en azından asfalt morgulus morgulus (binek araçla olunca böyle oldu) morgulus morgulus
Cenk Nalbantoglu
Yaş 46
0 rh-
2006 Grand Vitara 2.0 ile başladık
5.9 ZJ ile yola devam
L200 Blizzard
İSTANBUL

Kullanıcı avatarı
DERKMEN
Albay
İletişim:

Re: YANDEX NAVİGASYON

20 Tem 2015 09:23

YANDEX candır,
Dillendirmemek lazım ??? >:( ??? >:(
Facebook / Suzuki4x4Turkiye.com

Deniz ERKMEN Yaş / 32
Göktürk / İSTANBUL
Mitsubishi L200 2009 Instyle AT
KARAKTERİM VE TAVRIMI BİRBİRİNE KARIŞTIRMAYINIZ
KARAKTERİM KİM OLDUĞUMLA İLGİLİDİR; TAVRIM "SİZİN" KİM OLDUĞUNUZLA

Kullanıcı avatarı
taner.eraslan
Ast Sub. Çavuş
İletişim:

20 Tem 2015 19:42

Aman kimse duymasın diyorsunuz da ben de "bu devirde Yandex kullanmayan kaldı mı ki?" diyorum :)
Benim bildiğim çok yaygın bilinen ve kullanılan bir uygulama. Biz senelerdir kullanıyoruz aynen anlattığın gibi çok faydasını gördük. Haftasonları İzmit, Adapazarı, Düzce, Bolu taraflarına çok sık gittiğimiz dönemde hele ki otoyolda yol çalışması varsa hayat kurtarıyor. Bazen çok ilginç şeyler yapıyoruz İzmit Batı'dan otobana gir, Körfes'den çık sonra Gebze'den tekrar gir otobana falan komik geliyor sürerken ama bir bakıyoruz Yandex haklı çıkmış :)
Taner Eraslan (46) - İzmir , 98' Vitara 1.6 JLX 5 Kapı manuel
Önemli olan varmak değil yolda olmaktır...

Kullanıcı avatarı
ozdemirbrs
Albay
İletişim:

20 Tem 2015 23:15

+1 ;)
Hüseyin Özdemir
Bursa köyü ağası...
yaş = İzmir + Bursa
[/b]2007 suzuki Jimny JLX 1,3 MT Koçero
2012 ford fiesta 5k titanium 1,4 TDCI
0 RH (+)

Kullanıcı avatarı
bbalta
Ast Sub. Çavuş
İletişim:

03 Ağu 2015 09:05

Tatil dönüşü bana abartısız 2 saat kazandırdı. Her zaman kullanırım. iBB'nin uygulamasından çok daha doğru sonuç veriyor.
Barış Balta / 38
2005 Grand Vitara 1.6 AT 3K / Gently tuned.
Şişli / İstanbul

Kullanıcı avatarı
Offroadpassion
SITE ADMIN
İletişim:

03 Ağu 2015 09:44

Yandex güzel uygulama ancak, bazen dikkat edilmesi gerekli, iki nokta arası en kısa yolu seçerseniz, otoban, duble yol vs varken dağ dere tepe dolaştırabilir. Km'mi önemli Dk'mı önemli o seçeneklere dikkat etmek lazım. ;) Bazen mantıklada birleştirmek lazım..%90 doğru diyebiliriz.
Site Admin

Kullanıcı avatarı
taner.eraslan
Ast Sub. Çavuş
İletişim:

04 Ağu 2015 17:29

Offroadpassion yazdı:Yandex güzel uygulama ancak, bazen dikkat edilmesi gerekli, iki nokta arası en kısa yolu seçerseniz, otoban, duble yol vs varken dağ dere tepe dolaştırabilir. Km'mi önemli Dk'mı önemli o seçeneklere dikkat etmek lazım. ;) Bazen mantıklada birleştirmek lazım..%90 doğru diyebiliriz.
Zaten çoğu zaman alternatifli veriyor rotaları. Biri kısa ama süre olarak uzun diğeri yol olarak uzun ama süre olarak kısa olabiliyor. Sen kendin seçiyorsun. 55 dk. ile 60 dakikayı bile karşılaştırıyor. Kilometrelerine baktığında çok ciddi fark olabiliyor. 5 dk. için değer mi değmez mi kendin karar veriyorsun

Bu haftasonu Düzce'den dönüşte (önce Gölcük'e uğradık) tabii ki açtık Yandex'i zira yine akşam trafiğine kalmıştık. İzmit'ten TEM'e soktu Körfez'den çıkardı Dilovası'na kadar E-5'ten götürüp oradan tekrar TEM'e soktu. Velhasıl çok rahat geldik eve. Teşekkürler Yandex ;)
Taner Eraslan (46) - İzmir , 98' Vitara 1.6 JLX 5 Kapı manuel
Önemli olan varmak değil yolda olmaktır...

“GPS SİSTEMLERİ ” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 46 misafir