selçuk engin - kişisel galeri ( açıp bakmayın ! :) :)

SERBEST FOTOĞRAF / ÖZEL GALERİNİZ

Moderatörler: cenknalbantoglu, DERKMEN, Offroadpassion

Kullanıcı avatarı
reis67
Yüzbaşı
İletişim:

selçuk engin - kişisel galeri ( açıp bakmayın ! :) :)

14 Oca 2013 17:32

kimi on yıl önce-kimi 5,

işte selçuk hocanın seçtikleri...

özledim nivamı da eski dostlarımı da , filyosu da...

1999-2000 Ağrı . Bu lojmanda 15 ay kaldım.Kışın 5 ay boyunca Kar 2 metre ve üzeri
Resim
Köylünün ödünü kopartan kangallarla iyi bir dostluğum vardı,
Resim
Fotoğraflardaki tarih doğru :) mart sonu !
Resim
Terhis olup Ağrıdan ayrıldığımın ertesi günü, Konya'da meke avı ( bir çeşit ördek )
Resim
Resim
Resim
Resim
ilk dört çekerim,nivam, nam-ı diğer "KARAKIZIM "
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Güzel memleketim Filyos(Zonguldak) yeşille mavinin dans ettiği,tarih dolu, karadenizin tek yer altı şehri-amfi tiyatrosu ve kalesi bulunan 7000 yıllık liman şehri, karadenizde nadir bulunan" güneşin denizde battığı yer,Filyos"
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
[/url]
Selçuk Engin / 43 / Bahçeşehir
1997 Nissan Pathfinder R50 3.3 V6 / PÖH
1999 İNFİNİTİ QX4 3.3V6/ LORD

Kullanıcı avatarı
DERKMEN
Albay
İletişim:

Re: selçuk engin - kişisel galeri ( açıp bakmayın ! :)

15 Oca 2013 10:13

Şimdi düşünüyorumda İstanbula bu ölçüde Kar yağsa, yada yarısında acaba halimiz nice olurdu morgulus
Çok güzel ve hatıra dolu kareler olmalı Hoca.
Sağlık dolu yıllar dilerim
Facebook / Suzuki4x4Turkiye.com

Deniz ERKMEN Yaş / 32
Göktürk / İSTANBUL
Mitsubishi L200 2009 Instyle AT
KARAKTERİM VE TAVRIMI BİRBİRİNE KARIŞTIRMAYINIZ
KARAKTERİM KİM OLDUĞUMLA İLGİLİDİR; TAVRIM "SİZİN" KİM OLDUĞUNUZLA

Kullanıcı avatarı
oguz1134
Yüzbaşı
İletişim:

15 Oca 2013 11:12

bende izinsiz kapıyı vurmadan girdim.. ;) yanlışmı geldim ne burası niva sitesiymiş.. morgulus

suzuki yandaki kapımı.. :roll:
Oğuz Hekimoğlu
İstanbul/B.cekmece,mimaroba
kendi 61 modelcipi 2001
KONULARIMA EKLEDİĞİM RESİMLERİ GÖREMİYORSUNUZ.. ;)
YILLIK 400 USD HARAÇ İSTİYOR BENDEN ..
YOKSA VERMEM SİLERİM HAA,, DİYO TEHDİT EDİYOO POLİSE GİTME,,PARAYI VER RESİMLERİ AL DİYOO resimleri silmedim ve benden kaynaklanan bi sorun değil.. bilğiniz olsun..

Kullanıcı avatarı
DERKMEN
Albay
İletişim:

15 Oca 2013 16:34

oguz1134 yazdı:bende izinsiz kapıyı vurmadan girdim.. ;) yanlışmı geldim ne burası niva sitesiymiş.. morgulus

suzuki yandaki kapımı.. :roll:
morgulus morgulus morgulus
Facebook / Suzuki4x4Turkiye.com

Deniz ERKMEN Yaş / 32
Göktürk / İSTANBUL
Mitsubishi L200 2009 Instyle AT
KARAKTERİM VE TAVRIMI BİRBİRİNE KARIŞTIRMAYINIZ
KARAKTERİM KİM OLDUĞUMLA İLGİLİDİR; TAVRIM "SİZİN" KİM OLDUĞUNUZLA

Kullanıcı avatarı
reis67
Yüzbaşı
İletişim:

15 Oca 2013 22:56

huheeeyyy, oğuz abi 4 çeker olan herşeyin hastasıyız, kızımı bile emeklerken daha çok seviyodum seyretmeyi morgulus morgulus morgulus

karı severim morgulus morgulus morgulus bayılırım !!!kar yağınca 4 çekerle(suzi ) ve 2 çekerle ( botlarımla) gezmeye bayılırım..

geçen karda evin 100 metre ilerisindeki markete en az 10 kere gittim geldim suziyle, bayılıyorum karda araba kullanmaya..

Kullanıcı avatarı
ozdemirbrs
Albay
İletişim:

16 Oca 2013 02:06

oguz1134 yazdı:
bende izinsiz kapıyı vurmadan girdim.. yanlışmı geldim ne burası niva sitesiymiş..

suzuki yandaki kapımı..

oguz abi o dükkan kapandı

herkez bir gün suzi"ci olur....
Hüseyin Özdemir
Bursa köyü ağası...
yaş = İzmir + Bursa
[/b]2007 suzuki Jimny JLX 1,3 MT Koçero
2012 ford fiesta 5k titanium 1,4 TDCI
0 RH (+)

Kullanıcı avatarı
Offroadpassion
SITE ADMIN
İletişim:

14 Şub 2013 15:34

Tarihden sayfalar gibi, göl, av ,kar ,Niva hepsi mevcut :P
Site Admin

Kullanıcı avatarı
reis67
Yüzbaşı
İletişim:

14 Şub 2013 23:50

GÜNCEL: YENİ ARABA ADAYI BELLİ OLUP CUMARTESİ GÜNÜ BAKMAYA GİDECEĞİM,BEĞENİRSEM İHTİMALİYLE ARABAM BİRKAÇ GÜNLÜĞÜNE 9000 TL YE YENİ SAHİBİNNE HAYIRLI OLSUN .
AYRICA NOT: MAHALLE ARASINDA SEKİZ METREKARE DÜKKANINDA BİLİP BİLECEĞİ EN KALİTELİ ARABA OLARAK DOĞAN GÖRÜNÜMLÜ ŞAHİN OLAN "USTASINA" DANIŞIP CEVABEN "AMAN ABİ,İKİBİN TEMPRADAN UZAK DUR, MOTORU ŞÖLE BÖLE "GACIRTILARINI" DUYMADAN EVVEL RANDEVU ALIP SONRA ÇOCUK GİBİ SON DAKKA İPTAL ETMEYİ DÜŞÜNENLER LÜTFEN ARABAMA TALİP OLMAYINIZ,

1.6 TEMPRA ALINIZ HATTA BULABİLİRSENİZ TEMPRA-S (DİJİTAL GÖSTERGE YOK HİDROLİK DİREKSİYON DAHİ YOK,CAM OTOMATİĞİ BİLE YOK,KISACASI MURAT 124 TEN FAZLA HİÇBİRŞEYİ YOK
MAHALLE ARASINDA UZMAN TAMİRCİNİZE GÖNÜL RAHATLIĞIYLA BAKIM YAPTIRIR, MODİFİYE ŞAHİN NİYETİNE BİNERSİNİZ.
UZMAN TAMİRCİNİZDEN DUYACAĞINIZ GACIRTININ MEALİ ŞUDUR : AGA O ARABADA TEKNOLOJİ VAR, DEVRİNİN EN GÜÇLÜ MOTORU VE ONLARCA SENSÖR VAR,BEN Bİ *** ANLAMAM ÖYLE ARABALARDAN, SEN AL Bİ ŞAHAN,ÜÇ AYDA BİR TERTEMİZ YOLAR GEÇERİZ SENİ..
( BUJİ KABLOSU SIRALAMAYI BİLENLERİN USTA SAYILDIĞI DEVİRLERDE BİZİM MADEN OAKLARINDA MAAŞLI SİGORTALI KATIRLAR ÇALIŞTIRILIYORDU. TEMPRA 2.0 İE 16V NAM-I DİĞER "CAT" ALACAK OLAN BİRAZ BİLİNÇLİ VE BU ARABANIN KIYMETİNİ BİLİP TADINI ÇIKARACAK BİRİSİ OLACAK MÜMKÜNSE. ÖTESİ KARTAL 1,6 ARATIP FİYATA GÖRE ARTAN SIRALAMA YAPIP BAKSIN İŞİNE.

GÜNCELLEME: 4 ADET SIFIR AYARINDA KAR LASTİĞİ OLUP YANINDA VERİLECEKTİR.
TAKAS YALNIZCA "NAKİT PARAYLA " YAPILACAKTIR.
GENEL HUSUSLAR:
TÜM İLANLARA BAKTIM,YARISINDAN ÇOĞU 16valf DEĞİL 8 valf TEMPRADIR,ÇOĞU ÖZELLİK İSE YAZILMAMIŞ YA DA YANLIŞ YAZILMIŞTIR
.NE SATTIĞINI BİLMEYENDEN NE ALACAĞINI BİLMEYEN ALIR. BENDEN UZAK OLSUN...ARABAM TEMPRA ARAYANA DEĞİL TEMPRA 2.0 ie 16v CAT ARAYANA SATILIKTIR.

1996 YILI ÖNCESİ ONALTI VALF YOKTUR..8 V İLE ARASINDA ÇOK FARK VARDIR.BU ARAÇ 148 BEYGİR GÜCÜNDEDİR.
AYRICA STANDART TEMPRALARDAN FARKLI OLARAK GÜÇLENDİRİLMİŞ ÖN VE ARKA ŞASE, DÖRT KAPIDA DA ÇELİK BAR VARDIR Kİ KULLANAN VEYA SATANLARIN BİLE ÇOĞU BİLMEZ , YAZMAZ.EN BOŞU OLAN TEMPRA S DE DAHİL TÜM TEMPRALAR ÖZEL
PASLANMAZ SACDAN ÜRETİLMİŞTİR,DİKKAT EDİN EN BAKIMSIZLARI DA DAHİL ASLA ÇÜRÜMÜŞ TEMPRA GÖREMEZSİNİZ.

FABRİKA VERİSİ 0-100 HIZLANMASI 8,3 SANİYEDİR.BENİM ARABAM HİÇ ZORLANMADAN KALKIŞTA 1. VİTESLE 55 - 2.VİTESLE 96 KM HIZA ULAŞIR(otomatik devir kesme vardır,6.350 devirde gaz keser) SON HIZ BEN 206 KM/H GÖRDÜM,ÖNCEKİ SAHİBİNİN 211 KM/H YAPTIĞI VE YAKLAŞIK 15 DAKİKA BOYUNCA 190 ve üzeri KULLANDIĞI VİDEOSUNU İZLEDİM ALIRKEN.200 BASMAK MESELE DEĞİL DOĞAN DA BASAR DA,KAÇ DAKİKA O DEVİRDE GİDEBİLİRSİN,O HIZA KAÇ SANİYEDE ÇIKARSIN MESELE BU.

"KLİMASINA GAZ BASILACAK" YAZAN VE ASLINDA KLİMASI PERT OLMUŞ YA DA MOTORU BİTİK OLDUĞU İÇİN ÇEKİŞ DÜŞÜK DİYE KLİMA KAYIŞI SÖKÜLMÜŞ ARAÇLARDAN DEĞİLDİR,BİLAKİS YÜZ FELCİ TEHLİKESİNE KARŞI KLİMAYI DİKKATLİ KULLANMAK ÖNERİLİR.

ARACIN FABRİKASININ SUNDUĞU TÜM ÖZELLİKLERİ FAAL OLUP , ŞUSU DA VAR BUSU DA VAR YAZAN AMA YANINA GİTTİĞİNİZDE PEK ÇOĞUNUN ÇALIŞMADIĞINI İTİRAF ETTİKLERİ TURŞU OLMUŞ ARABALARLA KARIŞTIRILMAMALIDIR.

İLANLARDA FULL ORJİNAL YAZANLARIN YÜZDE DOKSANINDA TEMPRA 1.6 ÖN TAMPONU VAR, 2.0 İE 16V ÖN TAMPONU FARKLIDIR,IZGARASI DA ÖYLE.

EN BASİTİNDEN, ELEKTRİK KUMANDALI,ISITMALI VE DIŞ ISI SENSÖRLÜ OLAN ORJİNAL AYNA BİLE BİR SEBEPTEN KIRILDIĞINDA-BOZULDUĞUNDA 120 LİRAYA ORJİNALİYLE DEĞİL,60 LİRAYA ORJİNALİ SATILAN ELEKTRİKSİZ AYNANIN 30 LİRALIK YAN SANAYİSİ İLE DEĞİŞTİRİLMİŞ,AMA İLANDA "ELEKTRİKLİ ISITMALI AYNA"İŞARETLİ.SORUNCA CEVAP:ABİ KABLOSU TESİSATI DURUYOR.SEN ALIR TAKARSIN...PEHH..

KİLOMETRESİ KESİNLİKLE ORJİNAL OLUP EVVELİYATI BİLİNEN,İLK 85BİN KM YETKİLİ SERVİSLERDE KAYITLI VE DEVAMINDA DA BİLİNÇLİ ELLERDE VE ÖZEL SERVİS BAKIMLI KULLANILMIŞ ÇOK DİRİ ARABADIR, DYNOYA GİRMEDİM ELBETTE AMA,SİLİNDİRLERE MANOMETRE BAĞLANARAK KOMPRESÖRÜ ÖLÇÜLMÜŞ, 4 SİLİNDİRİ DE 210 Lb SONUÇ VERMİŞTİR, BU ŞARTLAR ALTINDA 16 YAŞINA RAĞMEN FABRİKA VERİSİNE ÇOK YAKIN BEYGİR GÜCÜ ÜRETTİĞİ DE ŞÜPHESİZDİR. TESTİ YAPAN ÖZEL SERVİSİN YORUMU: ORJİNALİNE ÇOK YAKIN DEĞERLER,MOTOR MÜKEMMEL DURUMDA. FİAT YETKİLİ SERVİS YORUMU:ARABANI SATMA ÜZÜLÜRSÜN.

SOĞUTMA SİSTEMİ MUAZZAM OLUP BAGAJDA SU TAŞIYANLARLA KARIŞTIRILMAMALIDIR.40 DERECE SICAKTA KLİMA FUL AÇIK SIKIŞIK TRAFİKTE,YA DA RAMPADA,YÜKSEK HIZDA, BUGÜNE DEK 90 DERECEYİ ASLA AŞMIŞ DEĞİLDİR,SUYUNU BİR GRAM EKSİLTMEZ,İŞİNİ YAPAR.

"TEMPRALAR YAĞ YAKIYORMUŞ" BENDE FALAN ARABA VARDI BİR GRAM YAKMAZDI DEMEK CEHALETİN DE ÖTESİDİR,ÜRETİCİSİNİN ÖNGÖRDÜĞÜ KADAR HER ARABA YAĞ YAKAR,SONUÇTA BENZİNİN YAKILDIĞI YER OLAN SİLİNDİR,BENZİN İÇERİ PÜSKÜRTÜLMEDEN HEMEN ÖNCE YAĞLANIR.VE O YÜZEYDEKİ YAĞ DA BENZİNLE BİRLİKTE YANAR DOĞAL OLARAK.ARABAM FABRİKA ÖNGÖRÜSÜNDEN FAZLA YAĞ YAKMAZ.

"DİJİTALLER SORUNLUYMUŞ" YANIT: YOOO, BİZ SORUNLUYUZ.ARABA ALIRIZ,5 SENE SONRA SIFIRLAYACAĞIZ DİYE AKÜSÜ B.KU ÇIKANA DEK KULLANIR,ŞARJINI Bİ KERE ÖLÇTÜRMEZ, SONRA ARABAYA B.K ATARIZ.ŞARJ DİNAMONUZ 14-17 VOLT ARALIĞINDA DEĞİLDE 20 VOLT ÜRETİRSE BOZULUR TABİ DİJİTAL.NE BENDE,NE ÖNCEKİ SAHİBİNDE ASLA BOZULMUŞLUĞU YOKTUR. TÜM FONKSİYONLARI ÇALIŞIR DURUMDADIR.

ÖZELLİKLERİ:
BRC SEQUENSE SIRALI SİSTEM LPG VARDIR,İLK KEZ 2008 YILINDA TAKILMIŞTIR.ÖNCESİNDE BENZİNLİ KULLANILMIŞTIR.PROJESİ EVRAKI ARABANIN KİTAPÇIKLARIYLA BERABER SAKLANIYOR,SORUNSUZDUR. 20 KURUŞ YAKAR DİYE ATIP TUTANLARA DA KANMAYIN,ÇOK YAKIYOR DİYENLERE DE, TÜKETİM DEĞERLERİM ŞÖYLEDİR
UZUN YOLDA ( 130 km - 160 km ARASI KULLANIRIM) 100 KM. de 10 LİTRE (120 Yİ GEÇMEDEN DENEDİM,9,5..DEĞMEZ YANİ)
İSTANBUL İÇİ (HERGÜN BAHÇEŞEHİR-ESENLER ARASI YOĞUN TRAFİKTE) 13,5 LİTRE BU ARABA İÇİN OLDUKÇA İYİ SONUÇLARDIR, DAHA AZ YAZANLARA İTİBAR ETMEYİN.ŞEHİR İÇİ KAVRAMI GÖRECELİDİR,İSTANBULDA 32 KURUŞ YAKARSIN,ZONGULDAKTA 26. İSTANBULUN ADAMI BUNALTMAYACAK DÜZEYDE AZ YOĞUN TRAFİĞİNDE 25 KURUŞ DA YAKIYORUM, 32 KURUŞU İSE ESENLERDEN BAHÇEŞEHİRE 1. -2. VİTES İLE BİR SAATTE GELİRKEN)

DÖRT KAPI İÇİ ÇELİK BAR, ABS FREN, DÖRT TEKER DİSK FREN,GÜÇLENDİRİLMİŞ ÖN VE ARKA ŞASELER
DİJİTAL İKLİM KONTROLLÜ TAM OTOMATİK KLİMA (SADECE İSTEDİĞİN DERECEYİ YAZAR GERİSİNE KARIŞMAZSIN.HAVA AKIŞI HIZLANIR,YAVAŞLAR,ANİ TORK İHTİYACINDA SEN ZAHMET ETMEDEN KLİMA KOMPRESÖRÜ KENDİLİĞİNDEN DEVRE DIŞI KALIP SONRA TEKRAR DEVREYE GİRER,Kİ ANİ HIZLANMALARDA ÇOK İŞE YARAR,POLEN FİLTRESİ VARDIR.

4 CAMI OTOMATİK,MERKEZİ KİLİT,ALARM,CAM KALDIRMA,ÇOCUK KİLİDİ (KAPI VE CAM İÇİN AYRI AYRI) CAMLARI FİLİMLİDİR,ARTIK MUAYENE KUSURU DA DEĞİLDİR.SERBEST OLMUŞTUR.ÖN IZGARASI ORJİNAL IZGARASINDAN EL YAPIMI MODİFİYELİDİR,ŞIKTIR.

ÖN FAR YIKAMA ROBOTU (FAAL) SİS FARI, ARKA PARK SENSÖRÜ, NAVİGASYON, TELEVİZYONLU VE MEDYA OYNATICILI RADYO-CD ÇALAR VAR. DERİ DİREKSİYON VE MAUN KAPLAMASI ORJİNALDEN VAR.

KOLTUK VE KAPI DÖŞEMELERİ PIRIL PIRIL VE HASARSIZDIR,YILDA BİR KOMPLE DETAYLI TEMİZLENİR,SAKLANACAK HATASI OLMADIĞI İÇİN KILIF KULLANILMAZ,ORJİNAL HALİYLE KULLANILIR,TERTEMİZDİR.ARKA KOLTUĞU 2 PARÇA YATAR,BAGAJI ÇOK GENİŞ,DERİ BAGAJ ÜSTÜ ÖRTÜSÜ DAHİ ORJİNAL DURUYOR.

YAPILAN BAKIM VE ONARIMLAR: ( SON 2 YILDA MUHTELİF ARALIKLARLA YAPILANLARDIR)
DÖRT AMORTİSÖR DEĞİŞTİ, DEBRİYAJ SETİ DEĞİŞTİ,DEVİRDAİM DEĞİŞTİ,EGZOST ÇATALDAN SONA KADAR DEĞİŞTİ,ÖN DİSKLER,TÜM FREN BALATALARI,KATALİTİK KONVERTÖR DEĞİŞTİ, EGZOSCU HATASINDAN KAYNAKLA YANDIĞI İÇİN LAMBDA SENSÖRÜ (OKSİJEN SONDASI) DEĞİŞTİ,ÇOĞU ARABADA BOZUKTUR,SÖKÜLMÜŞTÜR,İPTAL EDİLMİŞTİR,UZAK DURUN,ÇEKİŞİ ÖLDÜRÜR YAKITI COŞTURUR.TECRÜBEYLE SABİT. MARŞ MOTORU YENİLENDİ,ŞARJ DİNAMOSU YENİLENDİ,ÖN TAKIM YENİLENDİ SORUNSUZ (SALINCAKLAR DAHİL) YAĞ FİLTRE VB.BAKIMLARI HEP ZAMANINDA YAPILDI, BUJİLER VE KABLOLAR DÜZENLİ OLARAK DEĞİŞİR,EN SON AĞUSTOS 2012 DE DEĞİŞTİ,AKÜSÜ 72 AMPER SIFIR.LASTİKLERİ 25.000 KM. YAPTI,ÖN ARKA YENİ YER DEĞİŞTİRDİM.ARKALAR BİRAZ DAHA ZAYIF AMA YETERLİ ŞU AN.BALON VS ASLA YOK,JANTLAR SORUNSUZ.SÜSPANSİYONU SON DERECE İYİ,YOL TUTUŞ ÇOK GÜZEL,HER HIZDA GÜVEN VERİYOR,
NOT:SEBEBİNİ ANLAYAMADIĞIMIZ BİR ATEŞLEME ARIZASI VESİLESİYLE BOSTANCI SANAYİDE FİAT KANTARCI YETKİLİ SERVİSİNDE 3 GÜN SÜREYLE İYİ BİR CHECK-UP'TAN GEÇMİŞ VE DEĞİŞMESİ GEREKEN HERŞEY DEĞİŞMİŞTİR,DİSTRİBÜTÖR KOMPLE DEĞİŞTİ (ARIZADAN) ENDÜKSİYON BOBİNİ DEĞİŞTİ (ARIZADAN) KRANK SENSÖRÜ DEĞİŞTİ ( ARIZA TESBİTİ SIRASINDA) AYNI ARIZA SIRASINDA ECU (BEYİN) DE KENDİ YETKİLİ SERVİSİNDE TESTE GİTMİŞ VE SORUNSUZDUR TESBİTİYLE GERİ GELMİŞTİR .AYRICA SERVİSİN SAHİBİ SERDAR KANTARCI USTAM DA ARABAMLA BİZZAT İLGİLENİR VE HER FIRSATTA"ARABAN ÇOK DİRİ,YAŞINA GÖRE ÇOK İYİ,SATMA,ÜZÜLÜRSÜN DEMİŞTİR.16 YAŞINDA BİR TEMPRANIN ÇIKARMASI MUHTEMEL OLAN PEK ÇOK SORUN BENDEKİ 3 YIL İÇİNDE MUHTELİF ZAMANLARDA ÇIKMIŞ VE ÇÖZÜLMÜŞ OLUP BU ARACIN YENİ SAHİBİ İÇİN BİR AVANTAJ OLARAK KABUL EDİLMELİDİR BENCE. ŞU AN HİÇ BİR SIKINTISI YOKTUR,HER GÜN 55 KM KULLANILMAKTADIR.

ŞU AN YAPILACAK TEK ŞEY KM.Sİ GELEN TRİGER SETİNİ DEĞİŞTİRMEKTİR.ONU DA HE GÜN İŞE GİDİP GELDİĞİM İÇİN ZAMAN KOLLUYORUM. İLK FIRSATTA YAPTIRACAĞIM, YAPILMADAN TALİP OLAN OLURSA MALZEME VE İŞÇİLİK TOPLAM iki yüz elli TL MALİYETİ VARDIR, FİYATINDAN DÜŞERİM.

AİLECE HER GÜN DÜZENLİ BİNDİĞİM ARAÇ OLDUĞU İÇİN AKSATILMAMIŞ BİR ARABIR,HER AN UZUN YOLA ÇIKABİLECEK DURUMDA HAZIRDIR.,

MUAYENE TEMMUZ 2014,BORCU CEZASI YOK,TERTEMİZ. PLAKA SORGUYA AÇIK, 2 KÜÇÜK SÜRTME HASARI BENDE OLDU,

FOTOĞTAFLARINI SAKLIYORUM,PARK HALİNDE SÜRTMEDİR,DEĞİŞEN YOK,BOYA BEL ALTINDA MUHTELİF ZAMANLARDA PARÇA PARÇA VAR. AĞIR KAZASI,KUSURU ASLA YOK.

BU KADAR MEMNUNSAN NEDEN SATIYORSUN SORUSUNUN YANITI DA ÇOK BASİT VE SAMİMİ OLARAK "ALDIĞIM EVİN KAPALI GARAJI OLMASINA RAĞMEN LPG DOLAYISIYLA KULLANAMAMAKTIR, CEBİMDE KUMANDASIYLA GEZDİĞİM GARAJIMI KULLANMAK İSTEMEM DIŞINDA HİÇ BİR GEREKÇE VE ZARURİYETİM YOKTUR.
DİLERİM DOSTA GİDER, DEĞERİNİ BİLENE GİDER. 3 YIL ÖNCE BUNU ALMAK İÇİN SATTIĞIM TEMPRA 1,6 SX SW NİN YENİ SAHİBİNİ SATTIKTAN 2 YIL SONRA MERAK EDİP ARADIĞIMDA " ALLAH RAZI OLSUN HOCAM,NE ANLATTIYSAN O ÇIKTI,YAĞ FİLTRE DEĞİŞTİRİP BİNİYORUM HALEN" DEDİ . DİLERİM BU DA ÖYLE OLUR.

ARABAMA GÜVENİYORUM. ARIZA YAPMAZ MI ? HER ARABA YAPAR,YAŞININ GEREĞİ KADAR. AMA SAÇ BAŞ YOLDURTMAZ BUNDAN EMİNİM. YAPILANLARI YAZDIM ZATEN...BAKIMINI AKSATMADAN UZUN YILLAR SORUNSUZ BİNİLECEK BİR ARABADIR.

DİĞER EMSALLERİNİ DETAYLI OLARAK İNCELERSENİZ FİYATIM GAYET MANTIKLIDIR...AKSATILMIŞ BİR ARABADA TÜM BU YAZDIKLARIM EN AZ 5 BİNE PATLAR...

Kullanıcı avatarı
oguz1134
Yüzbaşı
İletişim:

15 Şub 2013 01:59

hocam sen bu siteye düşmeden evvel ben bu sitenin delisi, arşimeti ..hatta zihni siniri idim..bana atminler felan karışmaz hep kendi halime bırakırlardı.. ;)

sen bi geldin pir geldin.. :!:

ben şimdik kendime başka işmi bakim.. :!: ne olçak benim halim.. :?: sırt sırta verelim beraber yüriyelim..derim.. morgulus

26sene vergi mükellefiydim vede 26 yaşında ltd şti calıştırmaya başladım..17 yaşından beride iş hayatındayım ..yanımda sayısını hatırlamadığım kadar eleman calıştı, 13-15 yaşındaki cocukların sigortası emekliliğine işlemedğini bile bile 30 gün gösterdim onları 5 gün gün 10gün yapmayı aklımdan bile gecirmedim..1-2 saat fazla calıştırsam fazla mesai parasını ellerine tıkır tıkır saydım..yanımda ssk lı calışıpda emekli olanlar benden fazla emekli maaşı alıyor onlar 5000 günle benim ödediğim pirimle maaşlarını alıyorlar..ben 11500 günle bagkur 14. basamaktan olarak onlardan az maaş alıyorum.. :roll: neden patron adamın paraya ihtiyacı olmaz.. :!: devlet harclık versek yeter diyor.. ;)
ssk maliye gibi devlet kurumlarına hiç borc takmadım taksite felan baglatmadım..esnaflık hayatımca..sadece bagkur belalımdı bi o na takıyordum..oda bana ömür boyu takmaya başladı .. morgulus
o kadar sene calıştım benim havuzlu villam, yatım, helikopterim vs..yok..kimseye muhtac degilim..oda bana yetiyor..
her zaman her yerde başı dik gezmeyi adet edindim en büyük servetim bu .. :)
senede 2den fazla camiye gitmem.kul hakkı yemem..hacıdan bacıdan yediğim kazıkları hep yukarı havale ettim..
beni her kes anlıyamıyor.. :!: anlıyanda yanlış anlıyor.. :!: dürüst insan = keriz insandır ..formülü bana uygulandığında tepem fena atıp başka modlara gecerim.. morgulus

hoca bu dürüstlük işindede karşıma bi sen cıktın..ne diyeyim Allah bizi bozmasın derim.. :)
Oğuz Hekimoğlu
kendi 61 modelcipi 2001
YOKSA VERMEM SİLERİM HAA,, DİYO TEHDİT EDİYOO POLİSE GİTME,,PARAYI VER RESİMLERİ AL DİYOO resimleri silmedim ve benden kaynaklanan bi sorun değil.. bilğiniz olsun..

Kullanıcı avatarı
reis67
Yüzbaşı
İletişim:

15 Şub 2013 14:20

oguz1134 yazdı: ben şimdik kendime başka işmi bakim.. :!: ne olçak benim halim.. :?: sırt sırta verelim beraber yüriyelim..derim.. morgulus
abi senle sırt sırta da yürürüz senin gibi adamı sırtımıza da atarız sorun yok....

dostluğunuz için kendini şanslı hissedenlere bir tane daha eklendi o kadar..

yalnız şu cami işini 2 den üçe dörde çıkaralım abi en azından :)

2 abdest seni beni kurtarmaz morgulus morgulus morgulus

jipleri bu dünyada bırakıp gidecez nihayet, yolculuğumuzun ilk bölümü imamın gayığıyla başlayacak,

sonrası yaya :)
zebanilerin hiç affı olacağını sanmıyorum ( durun la, ben bu oğuzu forumdan tanıyorum, iyi adamdır, altına fazla odun atmayın falan :arrow: :arrow: hiç sanmam abicim morgulus morgulus

gözlerin ölçüsan gösterge gibi 5 derece aşşaa düşer düşmez iki odun daha kakalar bunlar altımıza morgulus morgulus morgulus

Kullanıcı avatarı
oguz1134
Yüzbaşı
İletişim:

15 Şub 2013 15:47

ileriki seneler için cumaları gitmeyi planladım.. ;)

teknik olarak hesaplayınca sene içinde 50 kusur adet var.. ;)

osmanlı oldugumdan bunuda mehteran tekniğinle cözcem 2 ileri bir geri, bir boş bi dolu .. :)
Oğuz Hekimoğlu
kendi 61 modelcipi 2001

Kullanıcı avatarı
reis67
Yüzbaşı
İletişim:

15 Mar 2013 17:18

YARIŞ ?
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim

Kullanıcı avatarı
ULUDAGERKAN
Uzman Çavuş
İletişim:

15 Mar 2013 18:11

SELÇUK abi resimler harika morgulus morgulus bu arada kişisel demişsin ama merak edip bakayım dedim haberin olsun.. :)
Erkan ULUDAĞ Brh (+)
Halkalı/İst.
2001 polo classic 1.6
Gazozlarımızın dağıtımı şirketten olup para denen dünya materyali geçmemektedir...

Kullanıcı avatarı
reis67
Yüzbaşı
İletişim:

16 Mar 2013 02:03

ULUDAGERKAN yazdı:SELÇUK abi resimler harika morgulus morgulus bu arada kişisel demişsin ama merak edip bakayım dedim haberin olsun.. :)
yakıştı yav bence- açıp bakmayın muhabbeti morgulus morgulus

forum ortamında paylaşılan her şey kitleseldir bence- o yüzden taktım o "kişisel" lafına morgulus morgulus morgulus

“KİŞİSEL GALERİLER” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 42 misafir