Toyota bj 60

TÜM MARKA VE MODELLER HAKKINDA PAYLAŞIM NOKTAMIZ

Moderatörler: cenknalbantoglu, DERKMEN, Offroadpassion

berat74
Onbaşı
İletişim:

Toyota bj 60

04 Ara 2015 20:39

Bu aralar bir tane Suzuki vitara 1.6 jlx arayışı na girdim.ilanlara falan bakarken dizel bj 60 lar dikkatimi cekti ve bizim buralarda ne arabadan nede kullanandan var.daha önce kullananınız oldumu yada bilgi sahibi olan varmi?mekanik motor olarak sıkıntılımıdır,parca sıkıntısı varmıdır?parça fiyatları nasıldır?bilgisi olanlar varsa paylaşırsa sevinirim.şimdiden teşekkurler.
2005 GRAND VİTARA 3K OTOMATİK
OPEL COMBO
TRAXXAS T-MAXX
haya'T' ile haya'L' arasındaki tek fark "TL"
18.12.1987 BARTIN/KIRTEPE

Kullanıcı avatarı
oguz1134
Yüzbaşı
İletişim:

Re: Toyota bj 60

04 Ara 2015 21:39

burda benden başka toyota'cı yok ben de yeniyim toyota yı fazla tanımıyorum.. ;)

vx 100 aldım ..ikitelli sanayide mesela hava filitresi ne filitrecide nede japonçuda var..japoncuya söyleyip bitane getirtmişdim..toptancı elinde yok diyor filitre için ..

eski nesil..kara dizel ölümsüz makinalardır toyotoda ama artık eski tip mazot benzinçilerde yok.. şimdi yuro mazot var :roll: eski mazot da azcık yag vardı içinde şimdiler yagsız ..eski aracların pompa ve enjektör ömürlerini azaltıcak yuro mazot bence..derim..

bir gercek de memleket de sayı olarak az olan aracın yedek parcasını hiç bi parcacı rafa koyup bekletmiyor..gene az aracın cıkma parca sorunu da oluyor bulunmuyor..

bj 60 bir land cruiser.. ;) kötü,kırılgan ,dandik,dundik kimse diyemez efsane araclardan..dır ..ama ruhsattaki yaşı 30 civarı olunca yuhh yıpranmmaşını denk getirmek lazım..derim..az km li filan gibim.. :roll:

parcası fena pahalı orjinal olanları..burada yerli rot kolu rot başı ,aks körüğü vs olur anca ,ebay den arap ülkelerinden,avustralyadan parcalarını kovalayıp alabilirsinizde..

aynı model hilux ler le aynı yürüre sahip ise ön frenler disk olmıyabilir..hidrolik direksiyon +kilima varmı alıcagınızda iyiçe sorun ögrenin :)
Oğuz Hekimoğlu
İstanbul/B.cekmece,mimaroba
kendi 61 modelcipi 2001
KONULARIMA EKLEDİĞİM RESİMLERİ GÖREMİYORSUNUZ.. ;)
YILLIK 400 USD HARAÇ İSTİYOR BENDEN ..
YOKSA VERMEM SİLERİM HAA,, DİYO TEHDİT EDİYOO POLİSE GİTME,,PARAYI VER RESİMLERİ AL DİYOO resimleri silmedim ve benden kaynaklanan bi sorun değil.. bilğiniz olsun..

Kullanıcı avatarı
oruga
Ast Sub. Çavuş
İletişim:

05 Ara 2015 08:23

bj 60 bence tam oynanmalık bir oyuncak gibi düşünüyorum çok sağlam dağ taş dere tepe gezicek bi araç ama malum parça sıkıntılarından ötürü komple revize edilip sistemi motoru değiştirelerk kullanılmalı ben bi ara düşünmüştüm ama büyüklüğünden dolayı vazcaydım.
Cemal ÖZKAN (oruga) / 1988 / Gebze / Arh+
ES ES 'li

2006 Grand Vitara DEV GRAND
traxxas summit 6x6
2016 Kral LX200

berat74
Onbaşı
İletişim:

05 Ara 2015 11:01

Oğuz abi ve cemal yorumlarıniz icin tesekkur ederim.ben azicik bir yukseltme yapip 4 tane lastik koyup bir de guzel bir muzik tesisatiyla %90 asfaltta gezmeyi dusunuyorim.heybetli makina kocamanligi tam ben gibi hasta oluyorum heybetine.
2005 GRAND VİTARA 3K OTOMATİK
OPEL COMBO
TRAXXAS T-MAXX
haya'T' ile haya'L' arasındaki tek fark "TL"
18.12.1987 BARTIN/KIRTEPE

“TÜM MARKA VE MODELLER PAYLAŞIM NOKTAMIZ” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 68 misafir