(Hangi markanın hangi modeli kodu tipi cinsi ne)KLİMA AÇILIP KAPANMASI

SUZUKI ISITMA SOGUTMA SISTEMLERI SORU VE PAYLAŞIMLARIMIZ

Moderatörler: cenknalbantoglu, DERKMEN, Offroadpassion

gffr35
Er

(Hangi markanın hangi modeli kodu tipi cinsi ne)KLİMA AÇILIP KAPANMASI

10 Tem 2020 13:47

merhaba
2011 model 3 kapı grand vitara almıştım eşime, ancak 1 haftadır, klima çok güzel çalışıyor, sonra a/c açıkken fana geçiyor sonra tekrar çalışıp soğutuyor.. açıkçası bir sürü yere götürdüm çözemediler, geçen sene hararet müşürü , termostat, devir daim hepsi değişti, radyatör temizlendi.
ayrıca klimayı kontrol ettiler klimanın kompresör ve termostatı çalışıyor, klimacı şöyle bir teşhis koydu, güneş sensörü hatası veriyor bunu sildir,silinmez ise değiştir, düzelir dedi ancak bana çok mantıklı gelmedi...
başına böyle bir olay gelen var mı?

Kullanıcı avatarı
Offroadpassion
SITE ADMIN
İletişim:

Re: KLİMA AÇILIP KAPANMASI

10 Tem 2020 16:08

Ben artık yazmaktan sıkıldım ama yeni üye olup birinci mesajda yukarıda kocaman sitenin giriş kapısıdır bir selam verin kendinizi tanıtın, adınızı soyadınızı arabanızın fotoğrağfını ekleyin iki kelam edin, sonra sitenin içini kurcalayın buna benzer bir sürü başlık var.

:arrow: yok birinci mesajda hemen başlık açın binlerce başlık çöplüğü olsun burası önemli değil
:arrow: adınızı bile bilmeyelim önemli değil
:arrow: Başık açarken marka model yıl / şu şu sorunum yazıyor bütün başlıklarda...(önemsiz kimsenin derdide değil)
:arrow: klimam bozuk cevapları verin acil..hepimiz bunun için hazır kıta bekleriz emin olun...
:arrow: İmla kuralları yerlerde mesaja başlarken bile büyük harf yok. (merhaba)

Siteye emeğe insanlara biraz saygı lazım. Arızanızı biliyorum ama yok cevap mevvap yok .. sizin gibi üyeler düzelmedikçe okuyun ne bulursanız onunla sorununuzu çözün..

Bundan sonra bende marka model kod kişi isim vs yazmam, nasılsa dünyada bir araba var bir tanede kod var.....bişiler yazarım anlayan anlar...başlık silmekten mesaj düzeltmekten insanları uyarmaktan gına geldi..cidden ayıp.
Site Admin

Kullanıcı avatarı
Offroadpassion
SITE ADMIN
İletişim:

Re: (Hangi markanın hangi modeli kodu tipi cinsi ne)KLİMA AÇILIP KAPANMASI

10 Tem 2020 16:18

Tüm üyelerin dikaktine,
Bu saat itibariyle en küçük imla hatası, gereksiz açılan başlık, yeni üye olupta birinci mesajında başlık açanların mesajları ile birlikte üyelikleride silinecek, Önce sitenin içini iyice okuyun, aynı başlığı 10 kez açmayın. insanları uyarmaktan sıkıldım. Kurallar bunlar.
Site Admin

“SUZUKI ISITMA SOGUTMA SISTEMLERI” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 43 misafir