Serkan İNAL / KARABÜK

SUZUKİ SİTESİ GİRİŞ KAPISI / :arrow: BURADAN GİRİŞ YAPILIR :)

Moderatörler: cenknalbantoglu, DERKMEN, Offroadpassion

sikipintro
Er

Serkan İNAL / KARABÜK

14 Kas 2020 00:33

Herkese Selamlar.

Karabükteyim İl Özel İdaresi nde eski adı ile Köy Hizmetlerinde çalışıyorum.

Buraya kayıt olalı dört beş ay geçti, biraz geç kalmış olabilirim tanışmak için.
2009 Model DDIS Grand Vitara sahibi olduktan hemen sonra buraya kayıt oldum, hemen bir başlık açıp bi dünya soru sordum sonra bir baktım ki başlığım silinmiş :) Tabi sonra forumu biraz okuyunca sorduğum soruların çoğunun cevabını buldum
Daha önceden açılmış başlıkları okurken şunu farkettim, çoğu forum ortamında göremediğim saygı, iyi niyet, ve yardımseverlik burada üst düzeyde ve her yönüyle başarılı, ansiklopedi gibi bir ortam. Burayı bu şekilde organize edenlere, emeği olanlara gönülden teşşekür ederim
Görüşmek üzere.
Serkan İNAL - Karabük
2009 GRAND VİTARA 1.9DDİS - 320.000km

tyalcin
Er
İletişim:

Re: Serkan İNAL / KARABÜK

14 Kas 2020 07:57

Hoşgeldiniz

Tapatalk

Tolga Yalçın (B rh+) Yaş:45
Konyaaltı/Antalya
2005 Grand Vitara 2.0

Kullanıcı avatarı
Offroadpassion
SITE ADMIN
İletişim:

Re: Serkan İNAL / KARABÜK

16 Kas 2020 10:58

Serkan bey aramıza hoş geldiniz, güzel yorumlar için teşekkürler, burası herkesin yararlanacağı ortak bilgi tecrübe havuzu Türkçe kaynak, hatta doğru düzgün derli toplu bölüm bölüm ayrılmış tasniflenmiş bir site...burada hemen her konuda bilgi bulmak mümün, aşırı başlık olmasın diye uğraşıyorum, yeni gelen üyeler genelde hemen başlık açarlar :P 2009 yılından buyana önce okuyun önce araştırın forumun içinde yoksa hiç konuşulmamışsa bir kaç da fotoğraf ekleyip öyle başlık açın lafını sanırım 1000 kez yazmışımdır morgulus amaç başlık be bilgi çöplüğü olmamak derli toplu kalmak. Bazen kızarlar bazen sizin gibi elinize sağlık derler alıştık artık :) aramıza hoşgeldiniz.
Site Admin

“2021 SUZUKİCİLER TANIŞMA BÖLÜMÜ” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 43 misafir