Kemalhan Oray / Adana

SUZUKİ SİTESİ GİRİŞ KAPISI / :arrow: BURADAN GİRİŞ YAPILIR :)

Moderatörler: cenknalbantoglu, DERKMEN, Offroadpassion

Kullanıcı avatarı
kemalhanoray
Onbaşı
İletişim:

Re: Kemalhan Oray / Adana / Suzuki Jimny

29 Nis 2011 11:06

4L yazdı:
kemalhanoray yazdı:
cenk yazdı:Yok ben değil ama Hakan ve Çağlar bu işin uzmanlarıdır asıl net bilgi onlardadır ben kendi ekseni etrafında dönüp duran biriyim.....
Ayrıca Suzukide profosör diyebileceğimiz Oğuz abimiz vardır..İlhami abi ise >Suzuki fabrikasının deneme pilotu gibidir neredeyse elinden geçmeyen Suzuki yoktur..Ankarada Oğuz arkadaşımız vardır kimsenin cesaret edemeyeceği sağdan direksiyonlu vitarayı sola çevirip ülkemiz dağlarına ormanlarına sokmuştur....Daha kimler var saysam yazsam akşam olur ben biraz hazırcıyımdır bakar inceler yaparım sonrada sıkılır satarım tekrar yapmaya başlarım morgulus morgulus morgulus

Kerim bey den çok duydum çağlar bey'in adını en kısa zamanda rahatsız edicem onuda zaten :) morgulus morgulus
Kemal bey suzukinin ve suzukicilerin yazdığı çizdiği bir kaç yer var. Ama emin olun, bu kadar sıcağı bu kadar samimisi, sohbet muhabbeti paylaşımı bu kadar güzeli yok. Yüzlerce kilometre mesafe olan şehirler arasında birbirini tanımayan insanların yani üyelerimizin karşılaştıklarında kırk yıllık dost gibi olduklarına burada çok şahit olacaksınız . Bol bol yazın çizin, fikirlerinizi proje, uygulamalarınızı anlatın, paylaşalım ve muhakkak cafemizdede bir çay için muhabbetlere yabancılık çekmeden iştirak edin, keyfiniz bol olsun
Evet Haklısınız Zaten Forumu Biraz İnceleyince Ciddi Şekilde Farkediliyor Sıcaklık Ve Hoş Sohbet :) Şu Sıralar Tek Sorunum 215 75 15 M/T Lastik morgulus Onu Bir Halledersem Vinç Vs Tüm Projelerimi Hayata Geçiricem morgulus
Kemalhan Oray / 1989
Adanoff Bsk Yard.
ADANA / TB5PKO
Suzuki Jimny 4" 4xFourArt
Honda CBF 600 SA ABS
Adana Off-Road Kulübü

http://www.facebook.com/groups/181299461921639/

(: ǝɯ ɹǝʌo lloɹ ؛ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

“2021 SUZUKİCİLER TANIŞMA BÖLÜMÜ” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 34 misafir