Suzuki Forum Tadımız ve Son Durum

2007-2021 - TEKNİK DIŞI GEYİK BİRİMİ - SOHBET MUHABBET

Moderatörler: cenknalbantoglu, DERKMEN, Offroadpassion

Kullanıcı avatarı
reis67
Yüzbaşı
İletişim:

Re: forum durma noktasında.... ??

04 Oca 2013 22:43

ozdemirbrs yazdı:aşagıda yazılan hemen hemen her noktaya katılıyorum
ben de bu sitede yeni sayılırım 4-5 aylık bir takip aşamasında sonra üye oldum
diğer markalara gönlüm yatarken yüzen adam nickli ismini hatırlıyamıyorum kusura bakmasın.
yüzen adamın cevriyesini gördüm o cevriyeye aşık oldum ama basiretmidir yoksa kısmetmidir bilemiyorum almaya karar verdiğimde araç satılmıştı hatta telefonda aynısını istiyorum bana ne bana ne demiştim..
sonra formun teknik bölümlerinden vitara almaya niyetlendim sonradan kısmet jımny oldu.
Ama suzuki olasının tek sebebi bu forum ve içindeki suzuki dostları idi, lakin şimdi görüyorumki bazı dostlar ayrılmışlar bu
gerçek hayattada oluyor kaldıkı bu sanalalemde olmasın evet biri iki dostumuz ayrılmışlar konu nedir ben bilmiyorum
ama kalan dostlar da bizim, giden dostlarda bizim. sel gider izi kalır. site de fazla aktif olamıyorum malum gündüzler iş güç ,
geceleri orası da malum yemek bulaşık çamaşır fakat reisimin dediği gibi ( reisleri ayrıca severim :) ) bu siteyi dahada canlandıralım kendi adıma bende gündüz veya geceleri ( bulaşıkları yıkadıktan sonra ) aktif olmaya çalışacagım
off road da 1 yılık olmama rağmen sınırlı bilgi ve tecrübelerim tabiki paylaşacagım. aşagıdaki tüm dostlarımı kutluyorum siteyi birlikte canlandıralım..
haydiii kardaşlar......
:P :P :P haydi beyler haydi, okumaya mı geldik ! morgulus morgulus morgulus

reis garajına bayıldım bu arada, süper !
Hüseyin Özdemir
Bursa
yaş 35 +13
2007 suzuki Jimny JLX 1,3 MT
2012 ford fiesta 5k titanium 1,4 TDCI
2011 kawasaki 250 KLX
Selçuk Engin / 43 / Bahçeşehir
1997 Nissan Pathfinder R50 3.3 V6 / PÖH
1999 İNFİNİTİ QX4 3.3V6/ LORD

Kullanıcı avatarı
PERÇİNSÜMER
MODERATOR
İletişim:

04 Oca 2013 22:48

reis67 yazdı:peki onlar nerede o zaman :)

onlar da yok ?
İşte esas sıkıntı orda ;) kendi dostları yamuk yapınca adamlar yıldı :!: :!: Aslında burası sahiplenecek bir mekan değildi, herkes sahip çıkardı buraya. Bir dedikodu veeeee puffffff :!: :!: :!: Gerçek de olabilir ama bence paylaşılmalıydı :!: ben forumlarda gezip geyik yapmak niyetinde biri değilim, tüm sitelere üyeliğim var ama aynı saçma geyiklerden sıkılıyorum. Burada birkaç arkadaşla faydalı bişeyler yaparken konuştuğumuz konulara bakın :|
Hep Suzuki alıyorum :!: Bunun sebebi onu sevdiğimden. Bu siteyi de seviyorum, çok kaliteliydi :!: Alternatifi yoktu, egolara kurban olmasını istemem. İnsanlar bilgi ihtiyacı olduğunda halen buradan başka kaynak bulamazlar ;) :!: :!: :!:
Geyiği facebook ta yaparız ;) Ama orada bir kaynak oluşturamıyoruz. Eski dostlara da sesleniyırum ;
SAHİP ÇIKALIM :!: :!: :!: :!:
Perçin SÜMER
Konyaaltı/Antalya/Türkiye/Dünya
1992 Suzuki Samurai 1.3 nam-ı diğer ZEYNA - 07 K 8529
2005 Suzuki Grand Vitara 2.0 nam-ı diğer CHUCKY - 07 FYZ 87
ASİL BAYRAĞIMIZI BEĞENMEYENE ALTINDAKİ DİREĞİ VERIYORUZ !!!

Kullanıcı avatarı
ozdemirbrs
Albay
İletişim:

04 Oca 2013 22:53

evet beyler arkayı dörtlüyelim... :)

reis be araç parkında eksik rakamlar var
2008
2009
2010

bunları nasıl tamalıyacagım artık bankalarda kredi vermiyor :(
Hüseyin Özdemir
Bursa köyü ağası...
yaş = İzmir + Bursa
[/b]2007 suzuki Jimny JLX 1,3 MT Koçero
0 RH (+)

Kullanıcı avatarı
oguz1134
Yüzbaşı
İletişim:

04 Oca 2013 22:57

dördüncü maddeyi neden yazdım ; BENCE FORUMU TERK ETME SEBEPLERİNİN BAŞINDA GELEBİLİR, YANİ EKONOMİK DURUMU BELLİ BİR ÇITANIN ÜSTÜNDE OLUP BAKIM ONARIM MODİFİYE VB. İŞLERİNİ SADECE PARA GÜCÜ İLE VE KENDİSİNİ İSPATLAMIŞ BELLİ YERLERDE YAP"TI"RAN ARKADAŞLARIMIZ ÇOĞUNLUKTA OLABİLİR, VE BU FORUMDA AĞLAMA DUVARINA TAKILIP DERT DİNLEMEK YERİNE "DAHA GEZİCİ- EĞLENİCİ " FORUMLARDA OLMAK İSTEYEBİLİRLER HAKLILAR,SAYGI DUYARIM

İŞN SIRRI BİRAZDA BURDA GİZLİ .. ;)

bazen gecen denk geldi tanımadığımız bir arkadaş 10bin liralık bir arac alıçak nasıl diye soruyor..Allah bilir o parayıda zor denk getirmiştir bütcesi ona yetiyor....aklı onu kesiyor ve soruyor..kimse cevaplamış ben biraz yardımcı oldum ..la get başımdan onbine cip alıpda peşimizdenmi gelcen diye hor görüp alay da edebilirdim.. :idea: ama usulen onun beygiri azdır falan ufak caktırmalar ettim anladıysa..o arac içimizden birininde olabilir kötülemekde yanlış olur.. ;)
burada fakiri,orta hallisi,zengini,genci,orta yaşlısı,emeklisi,ihtiyarı her modelden insan var..ilk iş onu kabullenmeli..

aracına 4 ekstem lastik + 4 de amerikalı jant takan 10 bin harcıyor .. ;) + üstünede 20 bin onları yürütecek teşkilata para bayılıyor her haftada camuruna muntazaman girip keyfini sürmek istiyor..peşine ben takılsam lastiğim yok..sen takılsan vinçin yok,öbürütakılsa ipiyok kuşagı yok vs onlara safra olup gezilerini mahvetmekten başka işede yaramayız..araclarıda kendileride offroad işinde uzman sınıfında kişiler olan kişiler genelde züğürt modeller olmuyor malesef.. ;) onların bizi hor görmesi aralarında görmek istememeside normal karşılamalı ;) 2 dakikalığına kendinizi onların yerin koyun sizde aynı şartlar altında olsanız..sizde bende aynını yaparız.. ;)

adminlerimiz anadolu yakasındalar..o taraflar bana uzak geliyor..avrupa yakasındakiler biz bir gezi düzenleyelim.(anadolu yakasından da gelebilen gelir..).derim inceden tanışıp kaynaşalım..derim..cok uzaklara gitmeden camura berbat yerlere girmeden asvalt offroadımı desem gibi bir şey standart aracı olan da tümü gelebilsin..
simit kaşarmı yaparız..,sucuk ekmekmi..,,yoksam bir kır kahvehanesinde sıcakta oturup geyikmi yaparız..dagda caymı demleriz..? ona siz karar verin..alkolunü alanda alsın tabii kendini bozmıyacak ayarında.. ;)
zor yerlere girip tecrübesi az olan arkadaşların kayıp kaza vs sebeb vermeyecek türden ,, düz yol gezisi olmalı mutlaka ..gibi..
25 aralık sömestre tatili her kes müsait olur bazı şeylere .. ;) 26 aralık cumartesi..ben herzaman müsaitim ama icimizde cumartesi calışan müsait olmayan olur diye hesapladım. 27 aralık pazar..yada daha erkeni..20 aralık pazar tanışma toplantısı düzenleyelim..
illede kar yada camura gireceksek ayagımızda lagımcı çizmeleri ;) morgulus bagajdada 4tonluk 4m. lik bir srap 2 de ona uygun u kilit olmalı..karaköyde köprünün yanından yada perpadan temin edilebilir..atlan deve rakamlar degil.. ;)
selcuk kardeşim sen bir gezi duyurusu aç 1. seni 2.. beni yaz sormadan ,,hiç olmadı ikimiz bi cay içer 2 muhabbet ederiz..gelen olursada kalabalık oluruz.. :)
güzergahı rotayıda biraz düşün ve belirle olmazsa degişiklik yaparız üstünde uygun fikirler cıkabilir.. :)
ben kibriti çaktım morgulus sende yak ateşi kaynaşalım.. :) başka yolu yok..
Oğuz Hekimoğlu
İstanbul/B.cekmece,mimaroba
kendi 61 modelcipi 2001
KONULARIMA EKLEDİĞİM RESİMLERİ GÖREMİYORSUNUZ.. ;)
YILLIK 400 USD HARAÇ İSTİYOR BENDEN ..
YOKSA VERMEM SİLERİM HAA,, DİYO TEHDİT EDİYOO POLİSE GİTME,,PARAYI VER RESİMLERİ AL DİYOO resimleri silmedim ve benden kaynaklanan bi sorun değil.. bilğiniz olsun..

Kullanıcı avatarı
ozdemirbrs
Albay
İletişim:

04 Oca 2013 23:03

Peçin kardeşim,

Belliki gönlün bayagı kırgın olur bee
kardeşler arasında da oluyor yaşam bu ama et tırnaktan ayrılmaz
herkez yuvasına bir gün gelir sabır ve tevekkül lütfen sancak arkadan gelene geçtü
yani bizlere bak yeni arkadaşlarımızda lap diye geldiler hemen biti verdiler yanımızda,
biz devam edelim diğer arkadaşlarla su akar yolunu bulur seni tanımıyorum ( biraz tanıyorum siteden ama haziran aylarında Alanya Avsallardaki yazlıga geliyorum belki karada tanışırı ) belli mert adamsın ama dert etme canını da sıkma
oguz abimizin dediği gibi dükkan kapanıncaya kadar buradayız...
Hüseyin Özdemir
Bursa köyü ağası...
yaş = İzmir + Bursa
0 RH (+)

Kullanıcı avatarı
PERÇİNSÜMER
MODERATOR
İletişim:

04 Oca 2013 23:06

oguz1134 yazdı:dördüncü maddeyi neden yazdım ; BENCE FORUMU TERK ETME SEBEPLERİNİN BAŞINDA GELEBİLİR, YANİ EKONOMİK DURUMU BELLİ BİR ÇITANIN ÜSTÜNDE OLUP BAKIM ONARIM MODİFİYE VB. İŞLERİNİ SADECE PARA GÜCÜ İLE VE KENDİSİNİ İSPATLAMIŞ BELLİ YERLERDE YAP"TI"RAN ARKADAŞLARIMIZ ÇOĞUNLUKTA OLABİLİR, VE BU FORUMDA AĞLAMA DUVARINA TAKILIP DERT DİNLEMEK YERİNE "DAHA GEZİCİ- EĞLENİCİ " FORUMLARDA OLMAK İSTEYEBİLİRLER HAKLILAR,SAYGI DUYARIM

İŞN SIRRI BİRAZDA BURDA GİZLİ .. ;)

bazen gecen denk geldi tanımadığımız bir arkadaş 10bin liralık bir arac alıçak nasıl diye soruyor..Allah bilir o parayıda zor denk getirmiştir bütcesi ona yetiyor....aklı onu kesiyor ve soruyor..kimse cevaplamış ben biraz yardımcı oldum ..la get başımdan onbine cip alıpda peşimizdenmi gelcen diye hor görüp alay da edebilirdim.. :idea: ama usulen onun beygiri azdır falan ufak caktırmalar ettim anladıysa..o arac içimizden birininde olabilir kötülemekde yanlış olur.. ;)
burada fakiri,orta hallisi,zengini,genci,orta yaşlısı,emeklisi,ihtiyarı her modelden insan var..ilk iş onu kabullenmeli..

aracına 4 ekstem lastik + 4 de amerikalı jant takan 10 bin harcıyor .. ;) + üstünede 20 bin onları yürütecek teşkilata para bayılıyor her haftada camuruna muntazaman girip keyfini sürmek istiyor..peşine ben takılsam lastiğim yok..sen takılsan vinçin yok,öbürütakılsa ipiyok kuşagı yok vs onlara safra olup gezilerini mahvetmekten başka işede yaramayız..araclarıda kendileride offroad işinde uzman sınıfında kişiler olan kişiler genelde züğürt modeller olmuyor malesef.. ;) onların bizi hor görmesi aralarında görmek istememeside normal karşılamalı ;) 2 dakikalığına kendinizi onların yerin koyun sizde aynı şartlar altında olsanız..sizde bende aynını yaparız.. ;)

adminlerimiz anadolu yakasındalar..o taraflar bana uzak geliyor..avrupa yakasındakiler biz bir gezi düzenleyelim.(anadolu yakasından da gelebilen gelir..).derim inceden tanışıp kaynaşalım..derim..cok uzaklara gitmeden camura berbat yerlere girmeden asvalt offroadımı desem gibi bir şey standart aracı olan da tümü gelebilsin..
simit kaşarmı yaparız..,sucuk ekmekmi..,,yoksam bir kır kahvehanesinde sıcakta oturup geyikmi yaparız..dagda caymı demleriz..? ona siz karar verin..alkolunü alanda alsın tabii kendini bozmıyacak ayarında.. ;)
zor yerlere girip tecrübesi az olan arkadaşların kayıp kaza vs sebeb vermeyecek türden ,, düz yol gezisi olmalı mutlaka ..gibi..
25 aralık sömestre tatili her kes müsait olur bazı şeylere .. ;) 26 aralık cumartesi..ben herzaman müsaitim ama icimizde cumartesi calışan müsait olmayan olur diye hesapladım. 27 aralık pazar..yada daha erkeni..20 aralık pazar tanışma toplantısı düzenleyelim..
illede kar yada camura gireceksek ayagımızda lagımcı çizmeleri ;) morgulus bagajdada 4tonluk 4m. lik bir srap 2 de ona uygun u kilit olmalı..karaköyde köprünün yanından yada perpadan temin edilebilir..atlan deve rakamlar degil.. ;)
selcuk kardeşim sen bir gezi duyurusu aç 1. seni 2.. beni yaz sormadan ,,hiç olmadı ikimiz bi cay içer 2 muhabbet ederiz..gelen olursada kalabalık oluruz.. :)
güzergahı rotayıda biraz düşün ve belirle olmazsa degişiklik yaparız üstünde uygun fikirler cıkabilir.. :)
ben kibriti çaktım morgulus sende yak ateşi kaynaşalım.. :) başka yolu yok..
;)

Bu mudur :?: Bu dur :!: İşte bu sitenin amacı esas olarak budur :!: Paylaşmak :!: :!: :!: Kapışmak olunca iş zıvanadan çıkar ;) Şimdiden hayırlı olsun agalar ;)
Perçin SÜMER

Kullanıcı avatarı
PERÇİNSÜMER
MODERATOR
İletişim:

04 Oca 2013 23:08

ozdemirbrs yazdı:Peçin kardeşim,

Belliki gönlün bayagı kırgın olur bee
kardeşler arasında da oluyor yaşam bu ama et tırnaktan ayrılmaz
herkez yuvasına bir gün gelir sabır ve tevekkül lütfen sancak arkadan gelene geçtü
yani bizlere bak yeni arkadaşlarımızda lap diye geldiler hemen biti verdiler yanımızda,
biz devam edelim diğer arkadaşlarla su akar yolunu bulur seni tanımıyorum ( biraz tanıyorum siteden ama haziran aylarında Alanya Avsallardaki yazlıga geliyorum belki karada tanışırı ) belli mert adamsın ama dert etme canını da sıkma
oguz abimizin dediği gibi dükkan kapanıncaya kadar buradayız...
Eyvallah Hüseyin abi ;) beni bilen bilir :!: Emeğimiz geçti ondan üzülüyorum ben :!:
Perçin SÜMER

Kullanıcı avatarı
reis67
Yüzbaşı
İletişim:

04 Oca 2013 23:22

oğuz abi selcuk kardeşim sen bir gezi duyurusu aç 1. seni 2.. beni yaz sormadan ,,hiç olmadı ikimiz bi cay içer 2 muhabbet ederiz..gelen olursada kalabalık oluruz..
güzergahı rotayıda biraz düşün ve belirle olmazsa degişiklik yaparız üstünde uygun fikirler cıkabilir..
ben kibriti çaktım sende yak ateşi kaynaşalım.. başka yolu yok.. demişsin,

çok da memnun olurum abi, seninle tanışmayı çok istiyorum özellikle..gelecek bütün arkadaşlarla da aynı şekilde tabi,

avrupa yakası kısa menzilde idare eder güzellikte, standart ta olsak fazla risk almadan batıp çıkmadan ilerleyebileceğimiz düzeyde bir çamur-stabilize-köy yolu karışımı güzergah bulabiliriz diye düşünüyorum, maksat tanışma kaynaşma olsun,

közlü semaver ve mangal getirebilirim, sucuk ekmek-çay her neyse, maksat karın doysun, alkol konusunda hem fikiriz, herkes özgür, kim ne isterse içsin , ben de ağzına bile sürmeyenlerden değilim maalesef ama çok nadir alırım..ama gezide herhalde çayı tercih ederim :roll:

liste açalım, güzergah birlikte düşünelim buluruz nasılsa.
emre kayıp ama buraları okursa STİCKER DA GETİRİR YA DA GELEN BİRİYLE YOLLAR BELKİ,

bu arada ocak yerine aralık yazmışsın hep :) senin geziye çok var daha 11 ay kadar :)

en iyisi ben açayım ocak ayı için :)

sömestr tatili evet uygun olabilir çoğu kimseye, belki hafif kar da olur tadından yenmez ..
Selçuk Engin / 43 / Bahçeşehir
1997 Nissan Pathfinder R50 3.3 V6 / PÖH
1999 İNFİNİTİ QX4 3.3V6/ LORD

Kullanıcı avatarı
ozdemirbrs
Albay
İletişim:

04 Oca 2013 23:26

hay elini öpeydimm oguz abi
doğru söze ne hacet
derler ya davul da dengi dengine çalar (yanlış derler)
ama şunu unutmamak gerek..
orkestralar tüm çalgılardan oluşuyor
davulunda, zilinde, kamışında, ( yani fülütün ) ayrı bir tınısı var
bu gibi organizasyonlarda her kesimden bireyler olursa tadı çıkar memuru yaşlısı gençi işçi emeklisi zengini fakiri bence araçlar bahane sohbet şahane olmalı
bir yerlerde toplanıp seninki böyle, benimki böyle, ben seni çekmem seni beni ittirmem demek yanlış
dediğin gibi herkezin orta kararda toplanacagı bir çay bir simit bir kaşar (ama eski kaşarlardan hani şu delikli olanlarda)
yeter bence, yakın yerler olsada bilgi deneyim paylaştıgımız bu formun üyeleri ile birlikte bi çay içsek..

şu hayatta kimseler keşke demese :)
Hüseyin Özdemir
Bursa köyü ağası...
yaş = İzmir + Bursa
0 RH (+)

Kullanıcı avatarı
oguz1134
Yüzbaşı
İletişim:

04 Oca 2013 23:58

emre kayıp ama buraları okursa STİCKER DA GETİRİR YA DA GELEN BİRİYLE YOLLAR BELKİ,

bu arada ocak yerine aralık yazmışsın hep :) senin geziye çok var daha 11 ay kadar :)

en iyisi ben açayım ocak ayı için :)

sömestr tatili evet uygun olabilir çoğu kimseye, belki hafif kar da olur tadından yenmez ..[/quote]

bi sayfa roman yazdık derdimizi anlatabilelim diye bu arada ya bende yada sitede sorun var yolladığım mesajlar buharlaşıyor..havada kalıyor.. :!: aynı mesajı 2.ye 3. ye yazıyorum.. ;) ne var yani iki harfi yanlış yazdıysak. :!: .ne olmuş.. :?: seni ögretmen seni ..hemen sıfırı çekmişin.. morgulus morgulus morgulus

olmadı emre'dende o nun yazılımını isteriz mailden bir tabelacıda vs :?: ne şekilse ögrenir bastırır süreriz piyasaya.. ;)
Oğuz Hekimoğlu
İstanbul/B.cekmece,mimaroba
kendi 61 modelcipi 2001
KONULARIMA EKLEDİĞİM RESİMLERİ GÖREMİYORSUNUZ.. ;)
YILLIK 400 USD HARAÇ İSTİYOR BENDEN ..
YOKSA VERMEM SİLERİM HAA,, DİYO TEHDİT EDİYOO POLİSE GİTME,,PARAYI VER RESİMLERİ AL DİYOO resimleri silmedim ve benden kaynaklanan bi sorun değil.. bilğiniz olsun..

Kullanıcı avatarı
bekir
Çavuş
İletişim:

07 Oca 2013 15:57

ne oluya laynnnnnn.. ben hiç bi şey anlamıyorum... kim kimi terk etti, neden etti... ben suzukiyi terk ettim siteyi etmedim....

Kullanıcı avatarı
antalya_mehmet
Uzman Çavuş
İletişim:

07 Oca 2013 17:28

persumer yazdı:Bu adamı seviyorum ben yaaaa morgulus morgulus morgulus
Benim +1'im de Oğuz abiye morgulus
Mehmet ÇAKIRER B Rh+
1995 Vitara V6 2.0 (Design by Oguz1134)
Nam- diğer "prototype"
Yaş 37
Alanya / ANTALYA

Kullanıcı avatarı
PERÇİNSÜMER
MODERATOR
İletişim:

07 Oca 2013 21:26

bekir yazdı:ne oluya laynnnnnn.. ben hiç bi şey anlamıyorum... kim kimi terk etti, neden etti... ben suzukiyi terk ettim siteyi etmedim....
Neyi terkediyosun otur oturduğun yerde sen düdük morgulus morgulus morgulus
Perçin SÜMER

Kullanıcı avatarı
bekir
Çavuş
İletişim:

08 Oca 2013 14:15

persumer yazdı:
bekir yazdı:ne oluya laynnnnnn.. ben hiç bi şey anlamıyorum... kim kimi terk etti, neden etti... ben suzukiyi terk ettim siteyi etmedim....
Neyi terkediyosun otur oturduğun yerde sen düdük morgulus morgulus morgulus
tamam abi oturdum özer dilerim... morgulus morgulus morgulus

“KAFE SUZUKİ - KURULUŞ 2007” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 3 misafir