satılık v6.. temiz.. arab sabununla yıkanmış..!

KULLANILMIŞ ARAÇLAR, EKİPMANLAR, ELEKTRİK ELEKRONİK VE MEKANİK PARÇALAR

Moderatörler: cenknalbantoglu, DERKMEN, Offroadpassion

Kullanıcı avatarı
oguz1134
Yüzbaşı
İletişim:

Re: satılık v6.. temiz.. arab sabununla yıkanmış..!

20 Şub 2013 11:19

adapazarı tarafında akrabalar tanıdıklar var o bölge sanayi bölgesi ,,köylüsü köyde tarımla hayvanla ugraşacama deyip fabrikaya calışmaya gidiyor..
oto sanayide ,galericilik yapan ,.tamirçilik yapan bir kac tanıdık var iş yaptıracak usta yok..iş götürünce uzun iş of pof yapıp yapmaya üşeniyorlar..adamlarda şu an cırak yok .. :!: ve hiç bir aile meslege sıcak bakmıyor cocuğunu cırak vermiyor..vede cocuklarda hevesli degil....ileride adam yetişmemezlikten o dükannlar alayı kapanacak..
fabrikalar alayı 700-800 maaş veriyor millet memnun calışıyor..ailelerin agzındaki laf emekliliği var.. :!: iyi tarafıda varmış.. morgulus
merak ettim hiç 1000tl alan varmı diye sordum ..o yok işte parmakla gösteriliyor.. :(
o paralara ne yer ne içer nasıl yaşarlar benim matematiksel olarak aklım almıyor..alan memnun satan memnun bana b.. yemek düşer dedim sustum.. :(
işin işinde tembellikte var..bu az gelirli insanlar ek gelir için 2. bir iş yapmayı falanda aklındanda gecirmiyorlar..ac yaşamayı yaşam tarzı olarak coktan kabul etmişler.. :idea:
bu insan ların yanına oturup yaw kardeşim sen calışıp kazanıp biriktirip bir araba ev vs kaç senede alabilecen bu maaşla nasıl napıyon diye sordugumda salak muamelesi görüyorum sustum konuşmuyorum .. :roll:
bir tanıdıgım var mühendis +okudu doktora vs bişlerde yaptı üstüne sen neayaksın filan deyince yaptıgını kariyer olsun diye yapmış..mevzun oldu artık 6-8 sene baba parasınla okuduktan sonra iş bulamadı tabii..şimdi bir yerlere girdi gecici olarak 5-6 yıl oldu çalışıyor..yerde degiştiremiyor neden daha iyisini bulamıor..evlendi..babası kirasına filan yardım etmese ayakta duramıyacak..
içinde oldugumuz sistem hoş degil avrupalı olmak bu herhalde..
çin denilen yer cok garip bir yer..orda dev fabrikalar yok ..ufacık atelyelerde 5-10 kişi ile dev işlere imza atıyorlar..yaptığı ürettiği malın arkasında devlet var..satamazsan bana söyle gerekirse ben alır satarım deyip güvence verirmiş..modası gecmiş kominizim hala orada moda.. ;) + tembel degiller..dünyanında başına bela oldular her işte rakipleri yok..

eskiden rahmetli Özal zamanı emekli adam iş yeri calıştırırsa teşvik vardı vergiyi az öder di adam tecrübeli ev de oturacagına calışsın mantıgı vardı..
şimdi ise emekli adam iş yeri calıştırırsa vergide indirim yok aynı vergiyi veriyor..+ olarak emekli maaşından kesilip cezalandırılıyor..3-5 sene bu cezayı cektim en son havlu attım..bir emekli olarak..
boş oturmak iş degil ileride cocuklarıma işleyen bir mekan bırakıp başına gecmesini hayal eder dururum..para için olmasada adres belli olsun diye ufak işlere göz diktim..tekel bayisi,oto yıkama,cay ocagı ,kafe,büfe ..vs senesi oldu iş begenemedim.. :idea: sistem içine uyum sagladım..artık bende tembelim, az paraya alışmaya başladım ,hırsım, calışma azmim de buhar oldu uçtu.. :(
Oğuz Hekimoğlu
İstanbul/B.cekmece,mimaroba
kendi 61 modelcipi 2001
KONULARIMA EKLEDİĞİM RESİMLERİ GÖREMİYORSUNUZ.. ;)
YILLIK 400 USD HARAÇ İSTİYOR BENDEN ..
YOKSA VERMEM SİLERİM HAA,, DİYO TEHDİT EDİYOO POLİSE GİTME,,PARAYI VER RESİMLERİ AL DİYOO resimleri silmedim ve benden kaynaklanan bi sorun değil.. bilğiniz olsun..

Kullanıcı avatarı
nickmikyoq
Onbaşı
İletişim:

12 Nis 2013 11:10

oğuz abim ilan güncel mi ?
ya da satıldımı
göremedim ben merak ettim senin makineyi
Murat Keleşoğlu (A RH+)
üsküdar/istanbul
GRAND VİTARA 2.5 V6 ( soba)
...BU TOPRAKLAR ÇOK HAİN GÖRDÜ AMA ŞURASI DA KESİN,TÜRK MİLLETİ HEPSİNİDE GÖMDÜ....!!!!

Kullanıcı avatarı
oguz1134
Yüzbaşı
İletişim:

12 Nis 2013 22:43

kimse ederini verip arac almıyor bu devirde.. ;) canlı eşegin meraklısıda yok denilebilir olaya.. :!: ölmüş eşegin peşinde ler.. :!: alıpda 2 araba parası harcamak onlara göre mantıklı.. :?: ben çözemedim.. :idea:

şimdi v6 tıyı yoluyorum.. morgulus üstünde ne varsa bedava gitcek .. :?:

müzik sistemi ,telsiz,anteni üst aydınlatmalar.port bagaj vs söküp aldım üstünden ..vinc ve arka dif kilidide vermeyecem fiyatı uygun tutucam bu şekil olursa olur olmazsada turşusunu kurcam napım.. :idea:

bir mütahid meselem var bu aralar sona yaklaştım..birde satılık dairem var alan yok.. :?: bu ara onlara yogunlaştım xl-7 evin önünde yatıyor götürüp tamirçiye atamadım bile..bin tane derdi var ugraşamıyorum.. :roll: başında durmam lazım mümkün degil ,, şimdilik v6 nın üstünden inmiyorum ,,keyif veriyor 2 gazladımmı neşem yerine geliyo..bagımlık yaptı bana 7-8 sene oldu..kapıda fazla arac sıfatı taşıyor..bırakacam onuda sigarayıda.. morgulus
kıramayacagım bir arkadaşımdan da ilğinç bir teklif geldi hiç peşinsiz 500 ayda ödeme ile 5 sene vadeli istiyor..yüzüne demedim ama kıracam mecbur işime gelmez.. :roll:
Avcılarda bir dükkan var benim belediye parke taşlarını düzenledi su giderlerini bozmuş yolun terazisini vs..gecen dükkana sel girmiş şimdi mermerdi vs önüne set yapıyorum..

v6 benim bin tane derdim den sadece biri..15-20 gün sonra bi elden gecirip yeniden satışa koycam satılmasa da1 ay içinde,, kalıçak diye karar verdim şimdilik.. :)
Oğuz Hekimoğlu
kendi 61 modelcipi 2001
YOKSA VERMEM SİLERİM HAA,, DİYO TEHDİT EDİYOO POLİSE GİTME,,PARAYI VER RESİMLERİ AL DİYOO resimleri silmedim ve benden kaynaklanan bi sorun değil.. bilğiniz olsun..

Kullanıcı avatarı
reis67
Yüzbaşı
İletişim:

12 Nis 2013 23:59

söktüklerine talip olurum abi- satılırsa tabi v6. satılmazsa döşe hepsini yine- paşa paşa bin derim
Selçuk Engin / 43 / Bahçeşehir
1997 Nissan Pathfinder R50 3.3 V6 / PÖH
1999 İNFİNİTİ QX4 3.3V6/ LORD

Kullanıcı avatarı
gokhan5234
Kurmay Albay
İletişim:

13 Nis 2013 10:38

oguz abı valla ben bu senekı gıbı garıp teklıfler hayatımda gormedım ya ınsanların alım gucu azalmıs yada dedıgın gıbı olmus essek arayısları dorukalra vurmus
Gökhan KARABIYIK
(yamaan )
Suzuki SAMURAİ NAMI diğer KOCA KAFA
Karaambar Gamyoncular dernegının eski ıkıncı uyesi
Muğla--marmaris yaş 33

Kullanıcı avatarı
nickmikyoq
Onbaşı
İletişim:

13 Nis 2013 11:50

gokhan5234 yazdı:oguz abı valla ben bu senekı gıbı garıp teklıfler hayatımda gormedım ya ınsanların alım gucu azalmıs yada dedıgın gıbı olmus essek arayısları dorukalra vurmus
gökhancım bende arabanın ilanını o yüzden kaldırdım
dedim orda laf ettirtmem bak satılmadı halaa duruyor
bu kadar durduğuna göre bişey wardır muhabbeti yaptırtmamak için
satılmıyor,sıkıntılı işler,insanlarda para yok para,piyasa geberik
Murat Keleşoğlu (A RH+)
üsküdar/istanbul
...BU TOPRAKLAR ÇOK HAİN GÖRDÜ AMA ŞURASI DA KESİN,TÜRK MİLLETİ HEPSİNİDE GÖMDÜ....!!!!

Kullanıcı avatarı
oguz1134
Yüzbaşı
İletişim:

13 Nis 2013 11:52

ölmus essek arayısları dorukalara vurmus = dogru tespit. + parasızlık ahlak vede edepte de bozulmalara neden veriyor.. morgulus

aynı şey seninde başında 0 motor yaptın ,,adam alıçak 30 kagıda standart 3gün sonra motor gidecek 8-10 ona harcıyacak ..arabanda yok yok genede soran cok alan yok..arabandaki 2 vinç + 2 tampon en az 5bin kagıt..bana göre.. ;) bedava ama genede yok .. :!: ilginç :?: benim işim daha zor senin ilana göz gezdirdim de.. morgulus

ulen bedava diye ilan versem depoyu doldurmassan gitmem diycekler.. morgulus
Oğuz Hekimoğlu
kendi 61 modelcipi 2001

Kullanıcı avatarı
othar
Ast Sub. Baş Çavuş
İletişim:

13 Nis 2013 12:40

Oğuz abi selam,
arabaya zor da vinçlerden birine talip olabilirim belki :) tabi eğer ayrı satacaksan.
Othar Avarkan (A rh+) / D.Yili : 1982
Gokturk-İSTANBUL

Kullanıcı avatarı
reis67
Yüzbaşı
İletişim:

13 Nis 2013 22:04

othar senle ben ölmüş eşşek avcısı olduk kardeşim morgulus morgulus

özür dilerim oğuz abi- gönlüm iki arabana da doyasıya binmenden yana yemin ederim ama- bunun parasıyla yapmayı planladığın işler için
"al be abim demeye param yok :roll: :roll: " Gönlünce olsun inşallah...

yine de ( othar almazsa ben alırım morgulus morgulus morgulus morgulus morgulus )

parantez içine yazdım ki othar okumasın morgulus morgulus morgulus morgulus

Kullanıcı avatarı
oguz1134
Yüzbaşı
İletişim:

13 Nis 2013 22:30

piknik road arabama uyan ne varsa takacam mesela vinç..hiç sulanmayın.. :idea: parayla alsam bin lira bedava gitcek de ne olcak bende dursun 8-)

işime yaramayan zarzavatlara bir pazar acarım.. :idea:
Oğuz Hekimoğlu
kendi 61 modelcipi 2001

Kullanıcı avatarı
reis67
Yüzbaşı
İletişim:

13 Nis 2013 23:01

oguz1134 yazdı:piknik road arabama uyan ne varsa takacam mesela vinç..hiç sulanmayın.. :idea: parayla alsam bin lira bedava gitcek de ne olcak bende dursun 8-)

işime yaramayan zarzavatlara bir pazar acarım.. :idea:
abi arazi şanzımanı işine yarar mı morgulus morgulus morgulus morgulus

Kullanıcı avatarı
othar
Ast Sub. Baş Çavuş
İletişim:

14 Nis 2013 09:46

reis67 yazdı:othar senle ben ölmüş eşşek avcısı olduk kardeşim morgulus morgulus

özür dilerim oğuz abi- gönlüm iki arabana da doyasıya binmenden yana yemin ederim ama- bunun parasıyla yapmayı planladığın işler için
"al be abim demeye param yok :roll: :roll: " Gönlünce olsun inşallah...

yine de ( othar almazsa ben alırım morgulus morgulus morgulus morgulus morgulus )

parantez içine yazdım ki othar okumasın morgulus morgulus morgulus morgulus
Naapim bu sıralar ekonomim kötü :) Hakan abi de vinç ve klit taktır mutlaka, bunlara para ayırmaya başla dedi.. Bende en azından 2. el sağlam birinden bulursam iyi olur dedim :) biraz eşşek avcılığı oldu valla morgulus morgulus

Neyse hayırlısı olsun diyim Oğuz abime. Bu arada Huma otonun sitesinde gördüm Teşir ürünlerini satiyorlar ucuz rakamlara 650 TL'ye 8500lb lik vinçler var Selçuk. En kötü oraya gitcez morgulus morgulus Tabi kalırsa
Gokturk-İSTANBUL

Kullanıcı avatarı
oguz1134
Yüzbaşı
İletişim:

14 Nis 2013 11:56

avcı kardeşlerime selam olsun.. :!: şimçik baktım siteye havayı aldınız.. :roll:

:arrow: ürünlerin altında corpi işareti var :arrow: ( X ) bundan,, yanında da stokta bulunmazlar yazıyoo.. morgulus

senede bir iki seferliğine 3 dakikalığına lazım diye taşırşınız.gerektiğindede calışmamazlık yaparsa üstüne 3-500 tl para yapıştırsanız da calışmaz..çünküm dansöz degil.. :roll:
kullanılmışını tercih etmeyin..derim.. :)

teşhir ürünün halatı neden paslı.. :idea: :?: yagmurlu ortamlımı teşhir yeri.. :?: garantiden kırılımayacak abilerden iade olanları bence tamir olup tekrardan satışa sunulum şekli.. :idea:
Oğuz Hekimoğlu
kendi 61 modelcipi 2001

Kullanıcı avatarı
othar
Ast Sub. Baş Çavuş
İletişim:

14 Nis 2013 21:33

Oğuz abim pekiii bu vinçi nerden almak lazım kazık yemeden ve marka olarakda garantili fln?
Gokturk-İSTANBUL

Kullanıcı avatarı
oguz1134
Yüzbaşı
İletişim:

14 Nis 2013 22:04

aracınla yarış yapıyorsan tabelada gözün varsa ;) illede kupa diyosan hızlı olan warn vede mile marker ,ramsey vs gibim pahalı olanları derim.. :!:

bizim araclar hafif bize 12binlik -16 binlik komik olur..6000 lik denende 3 ton cıvarı bizde iş görür..senede bi beş dakika için alıyorsan.. :!:

ben hart offroad yapıcam her hafta sonu 2-3 saat kumandası elimde olucak dersen warn 9000 en az derim..kişiye göre degişen bi olay.. :idea:

cokbilenlerin sitesinde bir konu vardı herifin biri 16binlik takacakmış hatta araştıyo olsa 40binliğini bulaçak.. morgulus bi sazanlık yaptım o konuya arkadaşı uyarmak için bir kac satır yazdım dedimki bunlar cok salakça akıl fikir almayacak kadar büyük amper ceker..300-500 cekiyolar en ufagı en iyisi dedim..beni uzaktan üzümlü keke benzetmişler.. :P beni makaraya sarcaklardı az kalsın..
500 amperi karşılayacak akümü varmış.. :?: şarz dinamosumu..vs.. :?: en yakın barajdan hatmı çekcez onlar 50 amper ceker sen fazla sıfır yazmışsın geyiği..sayfaya 2 resim koydum artık ses yok.. :!: görüntü var ;) max da 16 binlik mi ne warn olan 560 a. cekiyor.. morgulus
winç ile ilğili çiddi bir konu acalım büyük vinçler 2. akü olmadan zor.. :!: hatta arac aküsüde en az 90-100 a. gibim olmalı vs.. :)
Oğuz Hekimoğlu
kendi 61 modelcipi 2001

serkan555
Onbaşı
İletişim:

15 Nis 2013 00:27

Oguz abi agzina saglik. Bu saatte bile keyifle okudum :)
Gezi falanda yokki gorup tanisalim canli dinleyelim seni abicim.
Neyse bende piyasa biraz duzelsin saticam suzumi Klavye off road kulubunu kurucam (KILOFF)
O zaman cok bilmis sitelere beraber hucum ederiz :)
İnsan yaptıkları için bir süre, yapmadıkları için ise ömür boyu pişmanlık duyar...
2015 Golf 7 Tdi Dsg webastolu sıcacık her daim:)

Kullanıcı avatarı
oguz1134
Yüzbaşı
İletişim:

15 Nis 2013 01:56

benim gibi bir piknikçinin aracında vinç olması abesle iştigal.. :roll:

aracın en uç noktasına gelen 30-40 kg lik yük dengeyi bozuyor..arka tekerleri yerden kesiyor..bunu yaşadım..zaten arkası hafif araclarımız için bu hoş bir durum degil.. :idea:

sabahları bir bardak taze süt içeçem diye balkonda inek besleme mantığı vinç işi benim gibiler için..benim kendi fikrim şahsen ben öne lsd arkaya %100 kilit atar her yerden gecerim..demir tamponlar +vinç +2. aküsü yükden başka bişi degiller..

ben v6 ile cok dere tepe şelale vs gittim tek gezerim.de arka kilit yetmedi cok tırstıgım yer oldu hep geri vites yaptım..sonrası vinc ilave etmiştim..korkudan..lazımlı olduğundan degil.. morgulus işi bilmiyorduk sırf vadeli alabiliyorum diye wrangler at almıştım.lastiklerimi camurla arası en kötü lastikmiş..kuruda ,asvaltta üstüne tanımam..biri yere tükürse pati çekiçek.. morgulus

vinç ile ilgili bilgim cok ama tecrübem yoka yakın dır sevmem kullanmayı..

mile marker markanın hidrolik olanı var bir ara kafayı ona takmıştım muhteşem bişi ama bizim millet bilmiyor..takmasıda zahmetli..amerikalı v8 makinaların hidrolik direksiyon pompasından bir T cıkarıp devreye alınıyor..hidrolik yag ile motor calışırken kullanılıyor ve 0 A.cekiyor..bizimkilerin hidrolik direksiyon pompası onu gıdıklamaya yetmiyor tabi koçama bir pompa ilave edilip motorla beraber dönmesi saglanıyor..vs..

10bin lik vinç mesela boşta dönerken yüksüz..50-80 A. gibi cekiyor..5 ton yükte ise bu rakam 350-400 amperlere vuruyor.. :!: celik halatlı olanları tamburun 1. ilk sıra sargısında dediği yükü cekiyor..mesela 10bin dediyse max. a 10bin 'i cekiyor..1. tur bitip üstüne 2. tura başladığında sarmaya cekme güçü azalıyor..aynı orandada cektiği amper katlanıyor..artıyor..3.4. turları ne oluyor.. :?: :?: yuhh

vinçi kullanırken motor 2500-3000 devir gibi döner olmalı o anda motor istop ederse bittiniz demek zaten.. :?: 2. akü bagajda ve devre dışı sadece marş işi için istepne vaziyetinde bekler olmalı..adamlar sırf bu iş için 50 çeşit de malzeme geliştirmiş..aracında 90-100 amperden yüksek aküsü olmayana vinc haram gibi bir şey zati..ve vinçi sık kullanan aküyü 3-5 sene kullanmayı beklemeyecek..derim..bu iş bilim dalı gibi..benden bukadar.. :)
Oğuz Hekimoğlu
kendi 61 modelcipi 2001

Kullanıcı avatarı
othar
Ast Sub. Baş Çavuş
İletişim:

15 Nis 2013 09:30

hmm tam dicektim ki bana 8000-8500 arası bişi yeter diye, yazdıklarını okuyunca kaldım. Arkaya kilit 350 euro öne limited 650 euro + işçilik. öne 650 harıcıcağıma havalı takarım desem oda 2500-3000 TL arası.. ben çıkamadım işin içinden..

Aracı şehir içinde de sürekli kullanıyorum hafta sonu offroada gidebildiğim kadar gidiyorum. Nası olcak bu iş.. 8000-9000 lb lik vinçler (çelik halatlı) 800 ila 1200 tl arası hesaplı olanları warn, tabor fln dedin mi 1000 tl daha ekle fiyatlara.. yukarıdakinden yine ucuza geliyor. + akü durumu var. he bide araba otomatik hem devri yüksek tutucan, çıkmak için viteste olacak fln debelenirken stop etmemesi allaha kalıyor sanırım.

sürekli şehir içi kullanınca arkada %100 kilit mantıklı gelmiyor e limited sliplerde arazide mantıklı gelmiyor havalı lazım. öne bu bağlamda limited takılabilir e yine olduk 4500lük e bunun bide işçiliği var...

Sona öne ağırlık fln diyorsun arka kalkacak, hadi sepet koyduk üstünede bişiler attık ağırlığı dengeledik, bu seferde iyicene ağırlaşıp çekiş düşüyor..

Naapcam ben :( :( :!: :?:
Gokturk-İSTANBUL

Kullanıcı avatarı
nickmikyoq
Onbaşı
İletişim:

15 Nis 2013 10:17

normal kitimi söktüm arabadan
extreme kit aldım 5 gün önce,ön amortisörleri değiştirdim,daha kalın daha sağlam amortisörler taktı özcan usta
durmadan aks kesen arabam,çimenin üzerinden geçerken korkutmaya başlamıştı beni,özcan ustadan Allah razı olsun dün Lopez de resmen yardırdım,kendime güvenim geldi resmen,bide extreme lastik taktım 225-75-16 ( cooper stt gibi salak bi lastikten kurtuldum,memnunum) bi çok yerden resmen rolantiyle geçtim denebilir,3.000 devire 2-3 kere çıkmışımdır,birde daha önce 9000 lik mi ne bi goliath vincim wardı (artık yok) beni arazide bırakmıştı,içinden dişli sıyırmış,tamir ettirdim,arkadaşıma hediye ettim,ondan da kurtuldum, huma oto dan 1 ay önce britpart 9000 lik vinç aldım 1050 tl olması lazım,goliath a göre çok çok yavaş ama daha sağlam izlenimi verdi,dün 6-7 kere kullanma şansım oldu (arkadaşlarımı kurtarmak için)
daha önce goliath ta 3-5 kere aküm bitip kalmıştım dağ da bayırda,yoldan adam çevirdik ara kabloyla çözdük işi,akü dandik demişlerdi ( 60 amperdi eskisi ) gittim 72 amper akü aldım,ama dün sardırırken vinci bayağı bi enerji çektiğini hissettim,çok ta yavaş sardığı için dolayısıyla uzun süre aküden enerji çekiyor ve ayağım ı gazdan çekmeden 3-4 bin devirle sardırdım,şimdi benim sorum şu,2. akü için elektrikçime gittim,dedim bagaja 2. akü ve tesisat çekelim dedim,samimi olduğumuz için manyakmısın abi ne gerek var,2.akünün doğru dürüst bi faydası olmaz,eskiden 10 dakika vinç bitiriyosa 2.aküyle beraber 15 dakkada bitirir dedi
herkes ayrı bişey söylüyor hangisi doğru sanırım kimse bilmiyor
birde akü yerine şarj dinamosunu büyüt kurtul rahat et dedi
2. akü mü,şarj dinamosu büyütmek mi daha iyi ??? :?:
Murat Keleşoğlu (A RH+)
üsküdar/istanbul

Kullanıcı avatarı
oguz1134
Yüzbaşı
İletişim:

15 Nis 2013 10:56

vinç mi satıyoz burda.. :?: araba satalım dedik yüzümüze gözümüze bulaştırdık zati elimizde patladı.. morgulus ulen bende sizin vinç li arabaları akülerden patlatmazmıyım.. :roll:

toyotanın 120a. şarzı olyor vitaraya..üstündeki 70a. :idea:
ilğili adresler > netten bulun artık tam adresini..
:arrow: ikitelli . altın dinamo ........ topkapı aliko..elinize kuçaklayıp eskisini bu iki adrese gidiyorsunuz varsa 150a. gibi olanını kapıp gelip uygun kayışla takıyorsunuz..dinamoya giren fiş özelse onuda isteyin..isteyenin yüzü 1 kara vermeyen zençi hesabı..şarzda şuna dikkat bazılarında fazla baglantı ucu oluyor hangisi kime nasıl baglandıgını dinamocuya kagıda yazdırıp baglayacak adamın önüne o kagııda koymanız lazım..yoksam ilk denemede güm sesi gelebilir.. morgulus

2. aküyü kabin dışına koyacak yeriniz varsa oto aküsü olur..kamyonet pikap vs.de.. :arrow: suzide olmaz.. :?:

optima akü dışındakiler gaz cıkartır içeride nefes alan tüm canlıları şöfer dahil zehirler.. :!:

2-3-5 akü hep beraber calışıp hep beraber bitsinler diye :arrow: t a k ı l m a z l a r .... :!:

geceleri aküler ayrı yataklarda yatacaklar.. :roll: yoksam bir birlerinin gözlerini oyarlar.. :idea:

portakal büyüklüğünde röleler vardır..bununla sadece kontak acıkken şarz olsun diye arkadaki devreye alınır..vinç kullanılacagında ise bir kırmızı şalterlerle arkadaki devre dışı bırakılır..öndeki bitip şapa oturulduğunda gidip şarz kablosu ve şarz verecek arac arayacıgınıza şalteri çevirip arkadaki ile marşa basarsınız.. :idea:

şimdik demi anlamadınz.. :?: morgulus

bi sürü ofrodcu varken benim gibi piknikçiyi sıkıştırıyonuz burda ayıptır be..düşün yakamdan satlık vaa 6 konu başlığı.. :)
Oğuz Hekimoğlu
kendi 61 modelcipi 2001

Kullanıcı avatarı
nickmikyoq
Onbaşı
İletişim:

15 Nis 2013 12:27

oguz1134 yazdı:vinç mi satıyoz burda.. :?: araba satalım dedik yüzümüze gözümüze bulaştırdık zati elimizde patladı.. morgulus ulen bende sizin vinç li arabaları akülerden patlatmazmıyım.. :roll:

toyotanın 120a. şarzı olyor vitaraya..üstündeki 70a. :idea:
ilğili adresler > netten bulun artık tam adresini..
:arrow: ikitelli . altın dinamo ........ topkapı aliko..elinize kuçaklayıp eskisini bu iki adrese gidiyorsunuz varsa 150a. gibi olanını kapıp gelip uygun kayışla takıyorsunuz..dinamoya giren fiş özelse onuda isteyin..isteyenin yüzü 1 kara vermeyen zençi hesabı..şarzda şuna dikkat bazılarında fazla baglantı ucu oluyor hangisi kime nasıl baglandıgını dinamocuya kagıda yazdırıp baglayacak adamın önüne o kagııda koymanız lazım..yoksam ilk denemede güm sesi gelebilir.. morgulus

2. aküyü kabin dışına koyacak yeriniz varsa oto aküsü olur..kamyonet pikap vs.de.. :arrow: suzide olmaz.. :?:

optima akü dışındakiler gaz cıkartır içeride nefes alan tüm canlıları şöfer dahil zehirler.. :!:

2-3-5 akü hep beraber calışıp hep beraber bitsinler diye :arrow: t a k ı l m a z l a r .... :!:

geceleri aküler ayrı yataklarda yatacaklar.. :roll: yoksam bir birlerinin gözlerini oyarlar.. :idea:

portakal büyüklüğünde röleler vardır..bununla sadece kontak acıkken şarz olsun diye arkadaki devreye alınır..vinç kullanılacagında ise bir kırmızı şalterlerle arkadaki devre dışı bırakılır..öndeki bitip şapa oturulduğunda gidip şarz kablosu ve şarz verecek arac arayacıgınıza şalteri çevirip arkadaki ile marşa basarsınız.. :idea:

şimdik demi anlamadınz.. :?: morgulus

bi sürü ofrodcu varken benim gibi piknikçiyi sıkıştırıyonuz burda ayıptır be..düşün yakamdan satlık vaa 6 konu başlığı.. :)
yaaa oğuz abi yaa sende olmasan morgulus morgulus
akü gaz sızdırır hiç aklıma gelmemişti mal gibi zehirlenecektim içeri mutlu akü koyup yuhh yuhh
Murat Keleşoğlu (A RH+)
üsküdar/istanbul

Kullanıcı avatarı
nickmikyoq
Onbaşı
İletişim:

15 Nis 2013 12:29

Gell piyasa çok ölü ama dipdiri V6 var geelll
satmak bayağı sıkıntı abi yaa :(
Murat Keleşoğlu (A RH+)
üsküdar/istanbul

Kullanıcı avatarı
reis67
Yüzbaşı
İletişim:

15 Nis 2013 14:11

oğuz abi anlatımların insanı hipnoz ediyor resmen- bırakmak imkansız- dibini görmeden...

ağzına- yüreğine sağlık

Kullanıcı avatarı
nickmikyoq
Onbaşı
İletişim:

15 Nis 2013 14:22

reis67 yazdı:oğuz abi anlatımların insanı hipnoz ediyor resmen- bırakmak imkansız- dibini görmeden...

ağzına- yüreğine sağlık
aynen katılıyorum
uzun yazı okumayı pek sewmem direkt sonuç isterim,sabırsızım ama gel gelelim oğuz abi yazınca dibini görmeden imkansız :!: :!:
teşekkürler her bilgi için,aydınlattığı için
Allah razı olsun ama bide arabayı satabileydi iyiydi morgulus
Murat Keleşoğlu (A RH+)
üsküdar/istanbul

Kullanıcı avatarı
oguz1134
Yüzbaşı
İletişim:

04 Haz 2013 01:02

V6 'tıyı yoldum kuşa cevirdim rakamıda dibe indirdim.. morgulus bakalım soran olacakmı.. :?:

portbagaj ,4yayıcı,2 delici,telsiz+anteni,m.seti ,offroad jantı,mt lastik vs..hatırladığım..yolduklarım.. ilanıda mesaja kapadım abuk mesajlarla başa çıkamıyorum.. :)

yeniden vizyondayım.. :arrow: http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-a ... 552/detay/" onclick="window.open(this.href);return false;
Oğuz Hekimoğlu
kendi 61 modelcipi 2001

“2. EL İLANLAR ” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 32 misafir