Güzel bir servi arıyorum

BİLGİ VE BECERİLERİNE GÜVENİLEN DÜZGÜN ÇALIŞAN SERVİSLER

Moderatörler: cenknalbantoglu, DERKMEN, Offroadpassion

kurtrafet
Er
İletişim:

Güzel bir servi arıyorum

05 Tem 2011 11:49

Merhabalar Arkadaşlar bugun
suzuki web sayfasından yetkili servisleri aradım
5 yeri , adamlarda vites topuzu yok radyatörümün üstündeki deponun kapağı düşmüş silicek suyu deposunun kapağı düşmüş vites topuzumdaki harfler silinmiş değiştirmem lazım ön ızgaranın üstündeki Suzukinin S logosu yıpranmış biraz değiştirmem lazım ..

servisleri arıyorum hepsi diyor elimizde yok 1 ayda 15 günde gelir diyorlar beynimden vurulmuşa döndüm arkadaşlar ya eski bir volkswagen golf binicisiyim doğuş otoda herşeyi anlık buluyordum suzukiyle ilk defa tanıştım ve ilk tanışmam kötü oldu açıkcası bu ufak kapaklar bilmem ne bunlar bile 1 ayda geliyorsa düşünmüyorum yani mazallah araca birşey olsa bekliycez 4-5 ay

uzun lafı kısası bildiğiniz güzel bir servis varmı yetkili özel farktmez işinin piğri bu işlerimi halledicek bir yer arıyorum ?
tavsiyelerinizi acil bekliyorum iyi günler dilerim..

Kullanıcı avatarı
kenan
Er
İletişim:

Re: Güzel bir servi arıyorum

05 Tem 2011 12:08

maslak sanayide suzuki aksiyon oto murat usta var (0533 434 34 37) bir sorun derim...2. seçenek kazalı bir araçtan çıkma bulmak, 3. seçenek direkt ebay ile haşır neşir olmak. bazen 1 hafta bile sürmüyor kargo, ve daha hesaplı olabiliyor..
Kenan Haliloğlu
Avcılar-İSTANBUL
Suzuki Vitara 1995 2.0 V6

İt's just the beginning...

kurtrafet
Er
İletişim:

05 Tem 2011 13:04

kenan yazdı:maslak sanayide suzuki aksiyon oto murat usta var (0533 434 34 37) bir sorun derim...2. seçenek kazalı bir araçtan çıkma bulmak, 3. seçenek direkt ebay ile haşır neşir olmak. bazen 1 hafta bile sürmüyor kargo, ve daha hesaplı olabiliyor..
Kenan Bey , Ebay üzerinden ve internete araştırdım biraz suzuki vites topuzu diye bulamıyorum malesef..

suzuki amblem logo falna yazıyorum onuda bulamıyorum acaba aksarayda bu japon işi yapan güzel yerler varmı acaba?

Kullanıcı avatarı
kenan
Er
İletişim:

05 Tem 2011 13:34

kurtrafet yazdı:
kenan yazdı:maslak sanayide suzuki aksiyon oto murat usta var (0533 434 34 37) bir sorun derim...2. seçenek kazalı bir araçtan çıkma bulmak, 3. seçenek direkt ebay ile haşır neşir olmak. bazen 1 hafta bile sürmüyor kargo, ve daha hesaplı olabiliyor..
Kenan Bey , Ebay üzerinden ve internete araştırdım biraz suzuki vites topuzu diye bulamıyorum malesef..

suzuki amblem logo falna yazıyorum onuda bulamıyorum acaba aksarayda bu japon işi yapan güzel yerler varmı acaba?

özel mesaj attım, bakarsınız..=)
Kenan Haliloğlu
Avcılar-İSTANBUL
Suzuki Vitara 1995 2.0 V6

İt's just the beginning...

“TAVSİYE EDİLEN SERVİSLER” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 6 misafir