Bosch Car Service

BİLGİ VE BECERİLERİNE GÜVENİLEN DÜZGÜN ÇALIŞAN SERVİSLER

Moderatörler: cenknalbantoglu, DERKMEN, Offroadpassion

kutay_bal
Er
İletişim:

Bosch Car Service

28 Tem 2011 23:13

Boshcun kendi bünyesinden branşa göre eğitti personelleri barındıran, denetim ve tazeleme eğitimleri,teknik bilgiler personellere deneyimli Bosch Servis eğitmenleri tarafından verilen her araca randevusuz uygun fiyatlı servis hizmeti veren servis zinciri.Bayilik metodu ile çalışırlar.İstanbul da ve diğer illerde servisleri sıktır.Ustaları genelde eğitimli ve gençtir.Arıza tespiti ve bilgide çoğu yetkili servis yanlarına yanaşamaz.Kullandığı arıza tespit cihazları diagnozlar kts 550/640 gibi dünyada öncü cihazlardır.Fren test ve egzozt pulu üzerindede çoğu bayisi hizmet verir.Bosch servis çatısı altına girmek zordur.Ciddi eğitimler ve prosedürler getirir.Parça olarak bosch ve orjinal üreticinin ürettiği parçalar kullanırlar.Ancak arazi modifikasyonu gibi konuda size yardımcı olamıyacaklardır.Reklam yaparmış gibi bayi adlarını burdan tavsiye edmedim.İstiyen olursa mesaj atabilir. Bosch servis eğitimlerine katılıp sertifikamı boschtan almış bi usta olarak(ancak boschta çalışmıyorum) bosch önlüğümü,tulumumu sanayide gururla giymekteyim.

http://www.boschservice.com.tr
Kutay Bal - İstanbul

Kullanıcı avatarı
bloodmen
Teğmen
İletişim:

Re: Bosch Car Service

29 Tem 2011 11:42

Kutay bey sitemizde servis tavsiyeleri mevcut siz güvendiğiniz servis var ise roda rahatlıkla yayınlayan bilirsiniz
Erdal YAMAN
Ümraniye-İstanbul
0 RH (+)
-33
İETT+Akbil
NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE
------------------------------------------------
Resim

bkocoglu
Er
İletişim:

Re: Bosch Car Service

07 Ara 2011 16:35

3 defa farklı BoshServise gittim.
3 kere kazıklandım
Bosh servisler para tuzagı.
Ancak, sizi soyarken çok güzel ikna ediyorlar.

Ben , kesinlikle önermiyorum

Saygılarımla

Bülent Koçoğlu

“TAVSİYE EDİLEN SERVİSLER” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir