Fahri Trafik Müfettişi Tarafından Kesilen Trafik Cezası

2007-2021 - TEKNİK DIŞI GEYİK BİRİMİ - SOHBET MUHABBET

Moderatörler: cenknalbantoglu, DERKMEN, Offroadpassion

Kullanıcı avatarı
oguz1134
Yüzbaşı
İletişim:

Fahri Trafik Müfettişi Tarafından Kesilen Trafik Cezası

25 May 2012 13:04

Arkadaşlar :arrow: Fahri Trafik Müfettişi Tarafından Kesilen Trafik Cezası :?: böyle bir şey başınıza geldimi..

46/2 den ceza yazıp 1 ay sonra adresime postalamışlar..

trafiği tehlikeye düşürecek şekilde şerit degiştirmışim.. yuhh morgulus

:arrow: hediyesi 154000.tl.. morgulus

bu insanlar kimdir.. :?: kendilerini peygambermi sanarlar.. :?: peygamberde büyük Allah var hesabı bunları savcılıga müracat mı edeyim ugraşayımmı..yoksam gidip paşa paşa ödeyeyim..de devletime ek gelirmi olsun.. :?:

nette dolaştım coğu savcılığa ver diyor..savcıların önü bu tür ıvır zıvırla dolu bakmayıp takipsizlik veriyor en erken cevapları 6 ayda geliyor :!:
150 derken sonrasında 3 yüzlük olmakda var.. :idea:

15-20 sene evvel beni maliyeden takdir komisyonu başkanı bir zat çagırmıştı..karaköye..8. takdir komisyonu hiç unutmam..
gerekli evrakları aldım saat 10 da kapısındayım..kapıyı tıklattım yanında 2-3 tane cıtırından memur du sanırım ..haa hii muhabetleri bekle ben yemege cıkıyorum gelicem dedi saat 2,5-3 yemekten geldi zat..ne yediyse artık..bi zahmet beni kabul etti ..gecti makam masasına beni sac ucumdan ayakkabıma kadar 2-3 kere taradı son derece ukela ve küçümser tavırlarla konuşmaya başladı ..sen muşavire benzemiyorsun..muhasebecimisin yoksa..? dedi..adamın bakışları öyle bir garipki karşısında kendinizi hamam böçegi gibi hissediyorsunuz..ukelalıgında sınırı olmalı..!..tepem atmıştı..karşısında ben vardım..çünki.yok tutturamadın sayın abim ben firma sahibiyim..dedim..bu sefer tam dellendi zatımız..
senin muhasebecin salakmı seni buraya tek başına gönderiyor..sen bizle başa cıkabilecenmi dedi ..ne yapıcazki sayın abim güreşmi tutucaz dedim..inceden veriyordum ayarı..50mi yazıyım yüzmü diye sorup tehdit ediyor..ödiyebilecenmi bak..benim yazdığım cezaya itiraz mahkeme şu bu yok biliyormusun sen diyor..bende yaz canım ben karışmam işine sayın abim..diyorum..zatı bayagı bi zıplattım..sonra bittimi dedim..ne bittimi dedi bagırıp çagırmaların bittimi dedim.bittiyse ben bazı evrakları verip gidicem dedim..ödenmediğini idda ettigininiz vergilerin ödenen makbuzlarının orjinalleri yanımda size fotokopilerini verip gidicem..dedim..fotopileri önüne koydum ..inceledi..patlıçan rengi bir suratla gidebilirsin..demişti..

:arrow: devletim ne hikmetse bu şekil beylik verdiği kişi leri psikolojik test lerden gecirip saglam olanları görevde tutmalı ..ama hep vatandaş düşmanı olan modelleri görev başında ne hikmetse..+ hepde beni buluyor.. morgulus
Oğuz Hekimoğlu
İstanbul/B.cekmece,mimaroba
kendi 61 modelcipi 2001
KONULARIMA EKLEDİĞİM RESİMLERİ GÖREMİYORSUNUZ.. ;)
YILLIK 400 USD HARAÇ İSTİYOR BENDEN ..
YOKSA VERMEM SİLERİM HAA,, DİYO TEHDİT EDİYOO POLİSE GİTME,,PARAYI VER RESİMLERİ AL DİYOO resimleri silmedim ve benden kaynaklanan bi sorun değil.. bilğiniz olsun..

iNsoMNiA
Uzman Çavuş
İletişim:

Re: Fahri Trafik Müfettişi Tarafından Kesilen Trafik Cezası

26 May 2012 00:11

Hayatın her anında ve her alanda o kadar çok pislikle karşılaşıyoruz ki bu sayede adam gibi adamları ayırt etmemiz kolaylaşıyor...Fakat malesef ki ahlaklı insanların sayısı diğerlerine oranla çok az...
e

Kullanıcı avatarı
zafer
Ast Sub. Üst Çavuş
İletişim:

26 May 2012 16:07

154000 TL dediğin 154 TL dir herhalde....sen sıfırları silmedin mi abi, morgulus
fahri trafik çilerin kestiği ceza geçerlidir ama ben özellikle şunu merak ediyorum.bu kişiler nasıl seçiliyor ve eğitim alıyorlar.ayrıca yetki dereceleri nedir.
peki bu kişiler ve kestikleri cezalar nasıl denetleniyor...
H.Zafer Teker - A Rh (+) yaş: 47 küsur
(Suadiye-İstanbul)
Suzuki Vitara JLX 1999 model - 1.6 - 16v-

Kullanıcı avatarı
gokhan5234
Kurmay Albay
İletişim:

26 May 2012 19:59

bu sahsılar bıldıgım kadarıyla emnıyete kendılerı bas vuruyor kısa caplı bırıfıng verılıyor aynı trafık polisındekı kocandan verılıyor sahıslara onlar cezaları yazıp baglı oldukları trafık subeye teslım edıyor orasıda bılgısayara kaydedıp maliyeye ceza mebalarını bıldırıyor ama genel ıtıbarıyle cogu trafık mufettısı emeklı olmus huysuz ısı gucu olmayan amcalar bıraz takıntılı olanları oluyor ozellıkle bır mustafa amca vaardı ıstanbulda emeklı memur adam ıkı gunde ıkıtane kocaman kocan bıtırıyodu aslında dogru bır uygulama degıl bence ıptal edılmelı syt syt syt
Gökhan KARABIYIK
(yamaan )
Suzuki SAMURAİ NAMI diğer KOCA KAFA
Karaambar Gamyoncular dernegının eski ıkıncı uyesi
Muğla--marmaris yaş 33

“KAFE SUZUKİ - KURULUŞ 2007” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Google [Bot] ve 17 misafir