Vitara Arka Hezon Yayları.

SUZUKI SÜSPANSİYON SİSTEMLERİ HK SORU VE PAYLAŞIMLARIMIZ

Moderatörler: cenknalbantoglu, DERKMEN, Offroadpassion

Kullanıcı avatarı
Sayım YILDIZ
Onbaşı
İletişim:

Vitara Arka Hezon Yayları.

18 Kas 2012 18:57

Arkadaşlar Merhaba, dün avda iken aracım (99 md.5 kapı Vitara) 15-20 cm'lik bir çukura girip cıkması üzerine anormal ses gelmeye başladı, yaptığım kontrolde sağ arka Helezon yayının üst kısmındaki ilk kıvrımdan kırık olduğunu gördüm, belki kaynak kurtarabilir ama sonuçta kaynaklı olacak. Söz konusu helezon yayın orjinali veya muadili varmıdır, kaç paradır, tavsiye edebileceğiniz başka araçların uyumlu helezonları varmıdır, konu ile ilgili bilgisi tecrübesi olan arkadaşların tavsiye ve görüşlerini bekliyorum şimdiden teşekkürler.
Sayım YILDIZ (49)
MERSİN/Arslanköy
İkamet:Tarsus
Suzuki Vitara 99 mod.1.6 cc 5 kapı

"Av Bir Tutkudur."

Kullanıcı avatarı
reis67
Yüzbaşı
İletişim:

Re: Vitara Arka Hezon Yayları.

20 Kas 2012 01:34

geçmiş olsun,kimse görmemiş henüz mesajınızı galiba , USTALAR-UZMANLAR gelene kadar ben bişeyler yazayım dedim,

<BENCE= yüzlerce kilo yükün altında tipten tipe giren helezona kaynak olmaz olursa da güven olmaz,
aracınız standart mı hormonlu mu ,hormonluysa yükseltmede kullandığınız süspansiyon kitiyse aldığınız yere müracaat,
get uyguladınızsa orjinallerinizi kullanıyorsunuzdur muhtemelen, STANDART kullanıyorsanız tavsiyem

"forumda çıkma arayın ( araç yükseltenler satar, ben yükseltince satacağım şahsen, süspansiyon kiti taktığı için komple satanlar bile hatırlıyorum orjinal alt takımı
Selçuk Engin / 43 / Bahçeşehir
1997 Nissan Pathfinder R50 3.3 V6 / PÖH
1999 İNFİNİTİ QX4 3.3V6/ LORD

cenk

Re: Vitara Arka Hezon Yayları.

20 Kas 2012 17:56

Ne isterseniz var bende komple alt takım olarak 2001 jlx den çıkan parçalar
0542 388 89 60

“SUZUKI SÜSPANSİYON SİSTEMLERİ” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir