AĞRI

DOĞU & GÜNEYDOĞU ANADOLU BÖLGESİ GEZİLERİMİZ

Moderatörler: cenknalbantoglu, DERKMEN, Offroadpassion

Kullanıcı avatarı
MudMonster
Ast Sub. Üst Çavuş
İletişim:

AĞRI

28 Ara 2012 23:04

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim
Selçuk TAVŞAN A Rh(+)
2000 Suzuki Grand Vitara 2.5 V6 Otomatik
Memleket: HATAY/Payas
İSTANBULA DÖNÜŞ HAZIRLIĞI YAPIYOR

Kullanıcı avatarı
fat rider
Onbaşı
İletişim:

Re: AĞRI

29 Ara 2012 09:16

pek dışarı çıkmayı sevmiyorsun anlaşılan morgulus
KAAN ERGÜLŞEN- FAT RİDER B(Rh+)
04 Suzuki Grand Vitara (arazi için ideal)adı FİRE BALL olarak değişmiştir
02 BMW 5.30İ (uzun yol için ideal)

Kullanıcı avatarı
Offroadpassion
SITE ADMIN
İletişim:

29 Ara 2012 15:08

Bende başlığı görünce sevindim, karlar arasında 3-5 araç yardırıp gidiyorlardır diye :P Selçuk o arabayı kapıda yatır diyemi aldık syt morgulus Acilen gazla 4 çekerin gücü adına yollara çık bişi yap morgulus Bu arada karda fena yağmış o ayrı paylaşım için tşk ederim eline sağlık..Senin araç 4H'da çıtır çıtır gider oralarda derim bu gazla mesajıma son veririm morgulus morgulus
Site Admin

4L
SITE ADMIN
İletişim:

29 Ara 2012 19:19

Ağrı dediğin yer Mabad kadar yer (Hatta Emrenin mabadının yarısı morgulus morgulus ) marşa basıp ikiye atıyorsun üçe atamadan ağrı bitiyor. Eczacıbaşında Erzurumda çalıştığım sene 15 günde bir ağrıya giderdim. 2 gün route yapardım, ordan Kars, Iğdır doğubeyazıt.... eyyyyy gidi günler 4 kar lastikli bir renault spring ve mangal gibi yürek vardı, dağ yarılsa iki ucunu tutar birleştirirdim. Kar da buzda az mı gittim geldim.. bir oteli vardı adını unuttum bir taraftan 2 katlı öbür taraftan 4 katlı pis ahşap bir oteldi , ama 15 sene önce ağrıdaki en iyi oteldi, hacı bir sahibi vardı. Ama et yemekleri döneri hala aklımdadır çokkkkkkkkk lezzetliydi.
Çağlar Köker (38) - 0 (RH) +
Vitara 2.0 HDI DIESEL 2003 (10 Fil gücü + chip tuning )
Maltepe-İstanbul

4L
SITE ADMIN
İletişim:

29 Ara 2012 19:21

meslek hayatımın ilk kazığını da Ağrıda bir eczacıya atmıştım... 1000 kutu (çok iyi rakam) ilaç basmıştım , reçete karşılığı var diye , sonra zaten İstanbula tayinim çıkmıştı, ordan aldığım primle de CJ5 almıştım
Çağlar Köker (38) - 0 (RH) +
Vitara 2.0 HDI DIESEL 2003 (10 Fil gücü + chip tuning )
Maltepe-İstanbul

Kullanıcı avatarı
MudMonster
Ast Sub. Üst Çavuş
İletişim:

31 Ara 2012 11:35

4L yazdı:Ağrı dediğin yer Mabad kadar yer (Hatta Emrenin mabadının yarısı morgulus morgulus ) marşa basıp ikiye atıyorsun üçe atamadan ağrı bitiyor. Eczacıbaşında Erzurumda çalıştığım sene 15 günde bir ağrıya giderdim. 2 gün route yapardım, ordan Kars, Iğdır doğubeyazıt.... eyyyyy gidi günler 4 kar lastikli bir renault spring ve mangal gibi yürek vardı, dağ yarılsa iki ucunu tutar birleştirirdim. Kar da buzda az mı gittim geldim.. bir oteli vardı adını unuttum bir taraftan 2 katlı öbür taraftan 4 katlı pis ahşap bir oteldi , ama 15 sene önce ağrıdaki en iyi oteldi, hacı bir sahibi vardı. Ama et yemekleri döneri hala aklımdadır çokkkkkkkkk lezzetliydi.
Abi dediğin doğru mabad kadar yer çalışmaktan marşa basamiyorum ki marşa bassam gidecek yer yok dün ava gittim karda güzel karaler yakalanirdi ama makina yoktu yanımda bizde öyle manzara çekip duruyoruz. Ama yakın zamanda video eklerim. Hakan abi burda bu arabadan bir tane var o da bende yapacak bişey yok. Ayrıca Çağlar abi kazık için ellerine sağlık. Dediğin otel yok abi muhtemelen yıkılmıştır. Yerine yenisini yapmışlardır.
Selçuk TAVŞAN A Rh(+)
2000 Suzuki Grand Vitara 2.5 V6 Otomatik
Memleket: HATAY/Payas
İSTANBULA DÖNÜŞ HAZIRLIĞI YAPIYOR

“DOĞU & GÜNEYDOĞU ANADOLU BÖLGESİ GEZİLERİMİZ” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 8 misafir