satılık v6.. temiz.. arab sabununla yıkanmış..!

KULLANILMIŞ ARAÇLAR, EKİPMANLAR, ELEKTRİK ELEKRONİK VE MEKANİK PARÇALAR

Moderatörler: cenknalbantoglu, DERKMEN, Offroadpassion

Kullanıcı avatarı
oguz1134
Yüzbaşı
İletişim:

satılık v6.. temiz.. arab sabununla yıkanmış..!

14 Şub 2013 13:28

v6 dan ayrılmanın zamanı geldi..şatışa koydum..bilginize..içimizden biri aldığı takdirde ,,görüştüğümüzde..benim boynumu eydirmiyecek bir arac.. ;)

:arrow: http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-a ... 073/detay/" onclick="window.open(this.href);return false;
Oğuz Hekimoğlu
İstanbul/B.cekmece,mimaroba
kendi 61 modelcipi 2001
KONULARIMA EKLEDİĞİM RESİMLERİ GÖREMİYORSUNUZ.. ;)
YILLIK 400 USD HARAÇ İSTİYOR BENDEN ..
YOKSA VERMEM SİLERİM HAA,, DİYO TEHDİT EDİYOO POLİSE GİTME,,PARAYI VER RESİMLERİ AL DİYOO resimleri silmedim ve benden kaynaklanan bi sorun değil.. bilğiniz olsun..

serkan555
Onbaşı
İletişim:

Re: satılık v6.. temiz.. arab sabununla yıkanmış..!

14 Şub 2013 13:39

Abi güzel ilan. Hayırlı satışlar :)
İnsan yaptıkları için bir süre, yapmadıkları için ise ömür boyu pişmanlık duyar...
2015 Golf 7 Tdi Dsg webastolu sıcacık her daim:)

Kullanıcı avatarı
oguz1134
Yüzbaşı
İletişim:

14 Şub 2013 14:08

teşekkür ederim . :)

acıklaması en bol..yalanı en az ilan.. morgulus bakalım satabilecezmi.. :?:

nokta boyasızların pert yada taklalı cıktığı yerde dürüst olduk iş görecekmi.. hep beraber görecez.. :)
Oğuz Hekimoğlu
kendi 61 modelcipi 2001
YOKSA VERMEM SİLERİM HAA,, DİYO TEHDİT EDİYOO POLİSE GİTME,,PARAYI VER RESİMLERİ AL DİYOO resimleri silmedim ve benden kaynaklanan bi sorun değil.. bilğiniz olsun..

Kullanıcı avatarı
fat rider
Onbaşı
İletişim:

14 Şub 2013 14:58

oguz abi bir de yapılı aracım yok diyorsun benmi yanlış gördüm bal gibi yapılı..

Çok net yazmışsın Allah en kısa zamanda satmak sanada paranın bereketini versin...
KAAN ERGÜLŞEN- FAT RİDER B(Rh+)
04 Suzuki Grand Vitara (arazi için ideal)adı FİRE BALL olarak değişmiştir
02 BMW 5.30İ (uzun yol için ideal)

Kullanıcı avatarı
reis67
Yüzbaşı
İletişim:

14 Şub 2013 15:14

abi hayırlı satışlar dilerim

dürüstlük her zaman iş görür abi, en azından arabayı sattıktan 2 gün sonra telefonda yeni sahibinden küfür yemezsin morgulus

ben yarım metre ilan yazdım son arabama malum sitede
( yolda kaç kere ne sebeple kalıp çekiciyle sanayiye gittiklerimi bile yazdım tek tek, çözümleri de yazdım,arabaya 3 yılda harcadığım paraları da, hatta sevmediğim yanlarını da yazdım

resimlerde görülmeyen kaporta--boya ufak tefek kusurları da yazdım

ne mi oldu
normalde tutulmayan modeli olan aracım emsalleri gibi bir yıl sitede kalmadı,
ilk günden itibaren her gün arayan soranı oldu
istisnasız her arayan kişi ÖNCELİKLE BU GÜNE KADAR OKUDUĞUM EN DETAYLI İLAN, diye teşekkür etti
1 ay içinde onlarca talibi çıktı, biri ankaradan biri bursadan yarışarak gelen iki müşteriden bursadan geleni burun farkıyla önce ulaşıp aldı gitti ( ankaradan gelen de istanbula varmış idi aynı saatlerde, ama beni aramadan yola çıkıp geldiği için şansına razı oldu,üzüldüğüyle kaldı )

aracın etrafında 30 saniye yürüyüp dışına bakan, 30 saniye kadar da çalıştırmadan dıştan dışa motora bakan adam, kaputu kapatıp "NOTER NEREDE ? DİYE SORDU DİREK

abi dedim, çalıştırmayacakmısın,sürmeyecek misin, bir yere göstermeyecek misin ?

YOK DEDİ GEREK YOK, MAL ORTADA ZATEN, SEN DE DÜRÜST SATICISIN, ZAMAN KAYBETMEYE GEREK YOK İŞİMİZ GÜCÜMÜZ VAR, HAYDİ NOTERE..

İNŞALLAH GÜZEL İNSAN OĞUZ ABİYE DE GÜZEL-İYİ NİYETLİ MÜŞTERİLER GELİR, HAYIRLI SATIŞLAR TEKRAR..
Selçuk Engin / 43 / Bahçeşehir
1997 Nissan Pathfinder R50 3.3 V6 / PÖH
1999 İNFİNİTİ QX4 3.3V6/ LORD

Kullanıcı avatarı
reis67
Yüzbaşı
İletişim:

14 Şub 2013 15:44

YALNIZ var ya, hakkaten ters köşe olduk :)

ben de seni satndartcı sanıyordum hep

ne mütevazi adamsın be abi, hiç demiyon bende hormonlanmış hayvan var diye

ben de derdim hep, yav adamdaki suzuki aşkına bak,
2 tane vitarası var, ikisi de standart üstelik
arazi marazi ofrod işi de yok ama adam kapıda 2 tane suzuki jip besliyo, helal olsun diyodum

binek araba yerine bile vitaraya biniyor sanıyordum seni

süper makine yapmışsın bence abi..

ben henüz almamış olsaydım kesin alırdım senin arabanı...

hayırlı satışlar tekrar

Kullanıcı avatarı
DERKMEN
Albay
İletişim:

14 Şub 2013 16:06

Oğuz Abi,
Alanada satana da hayırlı olsun.
Araç V6 arayan için bence bulunmaz nimet.
Umarım gönlüne göre olur
Facebook / Suzuki4x4Turkiye.com

Deniz ERKMEN Yaş / 32
Göktürk / İSTANBUL
Mitsubishi L200 2009 Instyle AT
KARAKTERİM VE TAVRIMI BİRBİRİNE KARIŞTIRMAYINIZ
KARAKTERİM KİM OLDUĞUMLA İLGİLİDİR; TAVRIM "SİZİN" KİM OLDUĞUNUZLA

Kullanıcı avatarı
TARDUK
Ast Sub. Üst Çavuş
İletişim:

14 Şub 2013 16:08

hadi hayırlı olsun, umarım istediğiniz gibi satılır

Kullanıcı avatarı
oktay_1975
Er
İletişim:

14 Şub 2013 20:12

Oğuz bey hayırlı satışlar

baya bi emek - para ve zaman harcamışınız ...
umarım değerini bilene gider

saygılar ...
Oktay ARABACI
96 Suzuki Vitara 5k
V6 2000 otomatik
K.çekmece / İST

Kullanıcı avatarı
oguz1134
Yüzbaşı
İletişim:

14 Şub 2013 20:28

iyi niyetleriniz için teşekkür ederim..Arkadaşlar..

satışta olan siteden ilk müşterimin ilk mesajı.. :arrow:

arkadaş hakikatten adamsın.şimdiye kadar aracını adam gibi yazanlardan birtanesisin.diline sağlık :!:

benim gibisine bu gönderilir..tutup arabamı alcak halleri yok .. :roll: erol isimli bir arkadaş atmış maili ..karnıma kramp girdi.. morgulus
Oğuz Hekimoğlu
kendi 61 modelcipi 2001

Kullanıcı avatarı
umitaydin87
Er
İletişim:

14 Şub 2013 23:30

Oguz abi beklıyordum bu kadar dolu olacagını sanmıyordum gırtlagına kadar dolu işte bide mılletle alay etmışsın abı yapılıcak faln fılan bıraktım dıye :) v6 alınacak olsa işte bu
arkadaş dun sj410 koydu 1 saat içinde tel geldı pazarlıgını yapıverdım kaporayı aldım bu sabahta satışını verdık ınş. senınkıde bunun gıbı tez zamnada satılır bereketını görurusun
Ümit AYDIN
B rh(+)

Kullanıcı avatarı
reis67
Yüzbaşı
İletişim:

14 Şub 2013 23:45

malum sitede en çok da şuna hastayım :

"full arjinal- kazasız,sadece bel altı komple boyalı "

hımmmm, kazasız olduğuna göre mahallenin veledleri belden aşşaa çalışmış demek ki paso ! ssssiyyyeee yalancı !
burası Türkiye olum,bırak kaza yapmadan boyatmayı,, kaza yapıp yamuş yumuş olan arabayı bile önce mahalledeki kabortacıya götürürüz, "usta şurası çekiçlemeden düzelir mi ? acaba şurayı da boyayı patlatmadan düzeltebilir miyiz? diye şansımızı sonuna kadar zorlarız önce bi güzel..

sonra neymiş, temizlik amaçlı boyatmış, vay anam, Full de 1 liraya yıkatsaydın keşke temizlik amaçlı...

oğuz abi gibi dürüst satıcılara bol bol tebrik gelir ama emin ol malının kıymetini bilecek müşteri de gelir..

Kullanıcı avatarı
reis67
Yüzbaşı
İletişim:

15 Şub 2013 00:01

oğuz abinin mesajının altını işgal etmiyim diye kendi kişisel galerime koydum eski ilanımın ayrıntıları duruyormuş sitede

arabayı alan adamın bile tam olarak okuduğunu sanmıyorum yarım metre yazıyı ,

o yüzden sizin de okumanızı beklemiyorum ama ölçü olsun diye koydum :)

http://www.suzuki4x4turkiye.com/viewtop ... c3#p164315" onclick="window.open(this.href);return false;

Kullanıcı avatarı
oguz1134
Yüzbaşı
İletişim:

15 Şub 2013 02:12

ilan tarihi.. :arrow: 16-03-2013

ilan saati.. :arrow: 12:39

favorilerine kertiriz alan :arrow: 3 bu ekleyenlerde beni tanıyan kişilerdir alıcı olacagını sanmıyorum.. ;)

şu an saat gece 02:00 bakan sayısı..292 bakılıp tıklanma rekoru kırıcak.. morgulus

satın almak için arayan müşteri yok..içersi alageyik kaynıyor alayı geyik mesajı yolluyor..

al sana bitane daha.. :arrow:
59 yaşındayım bu güne kadar gördüğüm en dürüst satıcısınız.Örnek alınması gereken davranışınız için hem teşekkür hem tebrik ederim.Her şey gönlünüzce olsun.Saygılarımla

sahiden comda tarihe gecip meşhur olcam.. morgulus yaw bu arada bide arabayı satsak barii :(
Oğuz Hekimoğlu
kendi 61 modelcipi 2001

Kullanıcı avatarı
antalya_mehmet
Uzman Çavuş
İletişim:

15 Şub 2013 22:34

Alana satana hayırlı olsun Oğuz abi. İlanı ilk malum siteden gördüm ve face de paylaştım. İlanı favoriye alanlar tanıdık olabilir ;)

Bütçem bir göz kırpsa seninle tanışmak sebebim olsun diye koşar gelirdim yanına ( senin yaptığın V6 ya bayılmış olmam değil yani sebep morgulus )

Hayırlısı inşallah.
Mehmet ÇAKIRER B Rh+
1995 Vitara V6 2.0 (Design by Oguz1134)
Nam- diğer "prototype"
Yaş 37
Alanya / ANTALYA

Kullanıcı avatarı
oguz1134
Yüzbaşı
İletişim:

16 Şub 2013 01:22

VitaraCan yazdı:Kolayy gelsiinn :) Hayırlı satışlar abi . Abi yapılı değil falan demişsin morgulus daha ne olcak buna alt yapısı benimkinden daha donanımlı . utanma
o sitede yapılı tam donanımlı satılan araclar alayı boş araclar .. :!: yapılısı buna benziyo diye makarayla karışık anlatmaya calışıyorum.. :!: morgulus

tıklanma rekoru kıracak 1,5 günde 650 oldu.. morgulus morgulus

dürüstlüğümle ilgili tebrik mesajından başka bişi gelmiyor.. :!:

ben aslında satış için koydum olmayan sadece müşteri.. :?: :( :(
Oğuz Hekimoğlu
kendi 61 modelcipi 2001

Kullanıcı avatarı
othar
Ast Sub. Baş Çavuş
İletişim:

16 Şub 2013 09:03

Oguz abi selamlar,

ukalalık etmek istemem ama dün ilana baktığımda, çok fazla resim yoktu, hep bi yerlere giderkenki hali vardı. Benim bu suzuki 8. arabam eskileride hep senin ilanının sitesinden sattım.

Resimlerini birazdaha şuandaki hali ile dururken (temizken mesela varsa) ve özellikle içininde resimlerini ekleyerek koyarsan belki daha fazla rağbet görebilir derim. Gerçi alacak olanın bu arabayla naapıcağı belli ama yinede.

İnsanlar hem uzun yazıyı gördüğünde hemde yakından fazla resmini görmediğinde, ilana ölede çok bakmadan geçebiliyorlar. Okurlarsa anlarlar ama işte okumaları için resimlerle biraz da teşvik etmek gerekiyor.

Umarım ukalalık olarak almazsın, hayırlı ve tez satışlar dilerim. Araç çok güzel gözüküyor.
Othar Avarkan (A rh+) / D.Yili : 1982
Gokturk-İSTANBUL

Kullanıcı avatarı
oguz1134
Yüzbaşı
İletişim:

16 Şub 2013 13:18

othar yazdı:Oguz abi selamlar,

ukalalık etmek istemem ama dün ilana baktığımda, çok fazla resim yoktu, hep bi yerlere giderkenki hali vardı. Benim bu suzuki 8. arabam eskileride hep senin ilanının sitesinden sattım.

Resimlerini birazdaha şuandaki hali ile dururken (temizken mesela varsa) ve özellikle içininde resimlerini ekleyerek koyarsan belki daha fazla rağbet görebilir derim. Gerçi alacak olanın bu arabayla naapıcağı belli ama yinede.

İnsanlar hem uzun yazıyı gördüğünde hemde yakından fazla resmini görmediğinde, ilana ölede çok bakmadan geçebiliyorlar. Okurlarsa anlarlar ama işte okumaları için resimlerle biraz da teşvik etmek gerekiyor.

Umarım ukalalık olarak almazsın, hayırlı ve tez satışlar dilerim. Araç çok güzel gözüküyor.
yerden göge haklısın.. :!: ;) doğru lafa ve o sözün cıktıgı agıza her zaman saygılıyımdımdır..

şu an emekliyim tabiri caizse boş gezenin boş kalfasıyım.. ;) ama cok yogun olduğum bi dönem cözmem gereken bir yıgın sorunlarım var..xl-7min 2-3 sorunu var vaktim yok ilğilenmeye mazot filitresinin oralardan hava alıyor sabahları calışmıyor..direksiyon kutumda anarmalik var vs halledemedim..atla deve degiller bana ama vakit yok..
69 model bir aprm.dairesinde oturuyorum..400m kare taban oturumu var arsanın içnde..arsa 1,7 dönüm.. ;) kat karşılıgı mütahaide verme işimiz var son 25 sene içinde elimizden gecmeyeni kalmadı istanbulda bu işi yapan ..adam 0 daire veriyor..+ olarak para + kira vs veriyor..20adet dairenin 20si de he demiyoo öldürsen ..misal tutuyo biri + döt de versin diyo..
6kişilik heyet oluşturduk o heyetin içindeyim..her gün saat 24 den evvel bitmeyen toplantılarımız var..19 kişye he dedirmeyi becerdik..
kentsel dönüşüm deprem hikayesine gidip yıkıma gidicez..vs..dün saat 24 de mütaahidin elini sıkmayı başardık..

şimdi bi gelen olsa üstündeki kuş bokları fiyata dahil onlardan para almayacam muhabbetine girecez.. morgulus yıkatamadım bile .. :!: şu an satış sitesine 20tl gibi az bir para ödedim fotografı yazısı kalın vs cıkıyor araya girip ilana düzenleme yaparsam 2-3 gün askıda kalıyor..dopingleri uçuyor
elimdeki mevcut resimlerden ilana caktım gitti..yıkatıp güncel fotolarını cekecem ilave edecem tabii 30gün sonra ..kış mevsimi offroad sezonu gibi bu aracın piyasası tahminim..bu sezonuda arabasız kalmamak için satamadım..sezonun sonunu bari kacırmayım diye düşündüm..o heves yalan yanlış yaptım gitti.. :)
xl-7 den inip o na binince 4 tekerli motora binmiş gibi hissedip mutlu oluyorum..gecen 2 tane 1,6vtec honda kalkış yapıyordu biri benim bi arkadaş..ful dolu makinalar bögüren cinsten 200 eşek üstüler..bende arkalarında fadıl takipte..bana 8-10 boy fark ettı adiler.. morgulus benim adamda digerine 1,5 boy fark attı..beni görenler birbirlerine sorup o çip napıyodu lan diye birbirlerine soruyordu.. morgulus tanıyanlarda görmüş hiç yakıştıramamış vs..falan filan bana.. :idea:
8senedir bende hep camuramı bulaycam kırk yılın başı bi drag yaptık ilk defa..millete dert oldum..
satarsam cok büyük para etmiyor..cok harcamışım neye satsam kurtarmaz zaten..kapıda bıraksam en kötü senede 100 vergisi +100 akü masrafı olur en kötü diye düşündüm..
satılırsada alan hayrını görsün iyi günlerde binsin gözümde yok..her şeyin hayırlısı deyip bekliyecez.. :)
Oğuz Hekimoğlu
kendi 61 modelcipi 2001

Kullanıcı avatarı
PERÇİNSÜMER
MODERATOR
İletişim:

16 Şub 2013 20:29

Abi hayırlı olsun, galiba sitede tek başıma kalıyorum :!: Yakında yeni resimleri koyup senden bayrak alacağım galiba :| :arrow:
Perçin SÜMER
Konyaaltı/Antalya/Türkiye/Dünya
1992 Suzuki Samurai 1.3 nam-ı diğer ZEYNA - 07 K 8529
2005 Suzuki Grand Vitara 2.0 nam-ı diğer CHUCKY - 07 FYZ 87
ASİL BAYRAĞIMIZI BEĞENMEYENE ALTINDAKİ DİREĞİ VERIYORUZ !!!

Kullanıcı avatarı
reis67
Yüzbaşı
İletişim:

16 Şub 2013 20:32

persumer yazdı:Abi hayırlı olsun, galiba sitede tek başıma kalıyorum :!: Yakında yeni resimleri koyup senden bayrak alacağım galiba :| :arrow:
huheeeyyy, sen nerelerdesin be yavvv ?
takılmıyon siteyee ?

çok geziyon galiba çoooookkkk.. morgulus morgulus morgulus morgulus

Kullanıcı avatarı
oguz1134
Yüzbaşı
İletişim:

16 Şub 2013 21:33

persumer yazdı:Abi hayırlı olsun, galiba sitede tek başıma kalıyorum :!: Yakında yeni resimleri koyup senden bayrak alacağım galiba :| :arrow:

hayırdır aldın v6 tıyı kayıplardasın :?:

bayragı kargo yaparız sorun degil.. :!: saglık sıhhat iyi olsun gerisi boş......+ keyifler nasıl .. :?:
Oğuz Hekimoğlu
kendi 61 modelcipi 2001

Kullanıcı avatarı
PERÇİNSÜMER
MODERATOR
İletişim:

16 Şub 2013 22:27

Valla keyifler pek hallice değil :( Yine bir iş değişikliği, yine boşluk :( :( Artık iyice sıkmaya başladı :!: Bende boşluğu değerlendirip arabayı snayiye soktum ve şimdilik 14 cm yükseltebildim :roll: :roll: Lastik arayışındayım, haftaya işe başlayana kadar arabayı bitirmem lazım mutlaka :( 2012 yılından beri gelen vurdu giden vurdu, ortalık malına döndük kısacası syt syt syt
Perçin SÜMER

Kullanıcı avatarı
PERÇİNSÜMER
MODERATOR
İletişim:

16 Şub 2013 22:29

reis67 yazdı:
huheeeyyy, sen nerelerdesin be yavvv ?
takılmıyon siteyee ?

çok geziyon galiba çoooookkkk.. morgulus morgulus morgulus morgulus
Gezmeye yarın başlıyorum hacı ;) :arrow: 12 araba faaliyet planladık, davammmmm :arrow: utanma
Perçin SÜMER

Kullanıcı avatarı
oguz1134
Yüzbaşı
İletişim:

16 Şub 2013 23:40

tahmin etmiştim.. ;) 2013 de eskisini aratıp beter olabilecek diye kulagıma geldii ;)

iş seciminde secici olup geliri 2. plana alıp düşüğüne tav olup ,kurumsal + kök lü firmalara takılmalı derim..şahsi fikrim.. :!:

büyük firmalarada oldum olası alerjim vardır muhabbet hiç degişmez ellerinde semer beklerler..gel binelim kullanalım hesabı..onlara calışan az para alır..iş yapan maliyetine az karla yapar..neymiş adı varmış ..şanı varmış..ben şurda calışıyorum bilmemneyin şefiyim müdürüyüm diye caka yaparmışın..yada firmaya iş yapıyorsan ben burayada iş yapıyorum diye referans saglayıp hacim kazanırmışın ..zorda kalmadıkça A. planında olmamalı ..B. planında da yeri hazır bekler durumda olmalı..boş çalışmak boş durmaktan iyidir mantıgı yerine göre devreye alınmalı.. :roll:

bu sene için borclanarak mal edinmeyi düşünüyorsanız kapasitenizin tamamını kullanmayın ufak borclara girin en fazla derim..işletme sahibi arkadaşlarım gülmeyi unutmuş durumda ilerisi hoş degil deyip duruyorlar.. :!:

bizim ekonominin temeli,, ihracatın en büyük geliri tekstildir..onlar gazladımmı tüm piyasaya hareket gelir..zincirleme..kur onlara yüksek geliyor..dış ülkelerde malları pahalı düşüyor..çinlilerle baş edemiyorlar..şu an rolantide zor dönüyor.. :(

uzak akrabalarım var ciftcilik yapan ..15 seneyi gecti koyun beslemiyorlar ,, tavuk resim cekcem desen tane yok..son 3-5 yıldır besi danası ve süt inegi işinden vaz gectiler ..tarlası fazla olan sadece tarım yapıyor az olanda digerine kiraya veriyor.. etimiz sütümüz yakında ülkeye dövizle girecek o günler cok uzak degil..tarımda kendi kendine yetebilen bir ülke olmaktan cıkmak üzereyiz..köyden danasını satan şehirden ev alıp yerleşiyor..biz bu şehirlerde ileride ne yiçez.. :idea:

işçisi köylüsü vs para herkese lazım olduğu kadar bana'da lazım..peşindeyim .. :) benden eskiden 2 adım öndeydi şimdi ara acıldı 22 oldu.. ümidi kaybetmemek lazım.. :)
Oğuz Hekimoğlu
kendi 61 modelcipi 2001

Kullanıcı avatarı
tahsin14
Onbaşı
İletişim:

20 Şub 2013 09:57

Forumun amacının dışında ama gerçek ve güzel bir konu.
Oğuz Beye katılıyorum.Küçük üretici kalmayacak,büyük yerli? veya yabancı firmalara çalışan asgari ücretli eski köle düzeni kurulacak,her şeyimiz dışarıdan alınacak,tüketim sürekli özendirilecek,düşük ücretlerle çalışırken;aynı zamanda kazanılanlar tekrar onlara verilecek gibi bir dünya kuruluyor.Bütün işverenler organize iyi ücret yok.Kendi işimi yapayım desen büyük firmalar her işe rakip.E ne olacak bu büyük memleketin hali.
Tahsin ÇALIŞ
VİTARA 1.6 JLX 2000
A Rh + 1967
MENGEN/BOLU

“2. EL İLANLAR ” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 80 misafir