Suzuki Vitara JLX 1993 / Toz Alma Sorunu

SUZUKI KAPORTA VE BOYA SİSTEMLERİ HK PAYLAŞIMLARIMIZ

Moderatörler: cenknalbantoglu, DERKMEN, Offroadpassion

avcikardes35
Er
İletişim:

Suzuki Vitara JLX 1993 / Toz Alma Sorunu

24 May 2013 18:45

Suzuki Vitara JLX 1993 / Toz Alma Sorununa nasıl bir çözüm bulabiliriz :?: Kapı lastiklerinin fiyatı pahalı dediler ama net bir fiyat alamadım.... :(

şimdiden teşekkürler....
serkan çakar 1979 ANKARA

93 vitara wagon

Kullanıcı avatarı
reis67
Yüzbaşı
İletişim:

Re: 93 ljx toz alma sorunu

24 May 2013 23:46

avcikardes35 yazdı:toz alma sorununa nasıl bir çözüm bulabiliriz...... kapı lastiklerinin fiyatı pahalı dediler ama net bir fiyat alamadım.... :(

şimdiden teşekkürler....
hortumcu tabir edilen yerden metre işi alırsanız ekonomik bir çözüm olur- tabi fitilleriniz iyice pert ise

yok- orjinal fitiller üzerinde ve fena değil denecek durumdaysa- ben size serum hortumu denen ince hortum alıp fitilin içine sokmanızı öneririm boydan boya .. yapanlar var sitede- ses izolasyonu veya su geçişlerinde su almaması- yada az alması için

ucuz bir maalzemedir- akvaryıumcuda- oto yedek parçacıların bir kısmında- hortumcu tabir edilen yerlerde olur
yalnız alırken çok ince olanlarını almamaya dikkat edin-kalın ve sert olup tok duranlar var onlardan alın- mesela cam yıkama hortumu olarak parçacılarda metre işi satılan oldukça sağlam ve dirençli- ben arka cama kadar komple yeni çektim parçacıdan alıp-

fitilleriniz çok kötü durumdaysa müracaat fitilci-hortumcuya..

kolay gelsin
Selçuk Engin / 43 / Bahçeşehir
1997 Nissan Pathfinder R50 3.3 V6 / PÖH
1999 İNFİNİTİ QX4 3.3V6/ LORD

Kullanıcı avatarı
oguz1134
Yüzbaşı
İletişim:

25 May 2013 00:50

kapılar kapandığında içerideki hava rahat çıksın diye arkada bagaj havalandıran kauçuk kapaklar vardır aracın havalandırmasıdırda aynı zamanda..arka tamponu sökp silikonla falan iptal edebilirsiniz..

iptal edince kapılar kapanırkenki ses değişir..azcık zor kapanır..sigara içiyorsanız iyi olmaz derim..4 cam acık gezersiniz.. :) buda bi çözüm.. :idea:
Oğuz Hekimoğlu
İstanbul/B.cekmece,mimaroba
kendi 61 modelcipi 2001
KONULARIMA EKLEDİĞİM RESİMLERİ GÖREMİYORSUNUZ.. ;)
YILLIK 400 USD HARAÇ İSTİYOR BENDEN ..
YOKSA VERMEM SİLERİM HAA,, DİYO TEHDİT EDİYOO POLİSE GİTME,,PARAYI VER RESİMLERİ AL DİYOO resimleri silmedim ve benden kaynaklanan bi sorun değil.. bilğiniz olsun..

Kullanıcı avatarı
reis67
Yüzbaşı
İletişim:

26 May 2013 02:31

oguz1134 yazdı:kapılar kapandığında içerideki hava rahat çıksın diye arkada bagaj havalandıran kauçuk kapaklar vardır aracın havalandırmasıdırda aynı zamanda..arka tamponu sökp silikonla falan iptal edebilirsiniz..

iptal edince kapılar kapanırkenki ses değişir..azcık zor kapanır..sigara içiyorsanız iyi olmaz derim..4 cam acık gezersiniz.. :) buda bi çözüm.. :idea:
abihem o hava tahliyesini iptal eder hem de beni dinler fitile hortum sokarsa- bir daha o kapıları kapatamaz :roll:

kapatır da- camlar kapalıyken kapatamaz morgulus

pek çok kullanıcı bilmez- hemen he arabada vardır o tahliye- kapıları kapatırken içerde sıkışan havayı tahliye eder

bir arkadaşımın sıfır aldığı dobloda hatalı üretim vardı o tahliye-çalışmıyordu

arabanın bagaj kapağını kapatmanın tek yolu önden başka bir kapıyı açmaktı yada camı... morgulus morgulus morgulus

diğer kapılar ve camlar kapalıyken bin kere de çarpsan kapanmıyordu bagaj...servis garantiden halletmişti sonradan..
Selçuk Engin / 43 / Bahçeşehir
1997 Nissan Pathfinder R50 3.3 V6 / PÖH
1999 İNFİNİTİ QX4 3.3V6/ LORD

“SUZUKI KAPORTA VE BOYA SİSTEMLERİ” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 11 misafir