99 model vitara iç kapı kolu

SUZUKI AKSESUAR,PORT BAGAJ, SİS FARLARI, AYDINLATMALAR, TAMPON KORUMA VS. TÜM AKSESUAR VE DONANANIMLAR

Moderatörler: cenknalbantoglu, DERKMEN, Offroadpassion

Kullanıcı avatarı
mahmut42
Er
İletişim:

99 model vitara iç kapı kolu

15 Ağu 2013 18:42

mrb arkadaşlar ben konyada ikamet etmekteyim uzun zamandır siteyi takip ediyorum, sonunda bende bir vitara sahibi oldum, aldığım aracın sağ ön iç açma kapı kolu kırıldı, konyada bulamadım nette araştırdım ilkerler otomotivde çok hesaplı olarak buldum fakat 88-94 model arası diye yazıyor benim aracım 99 model uygun olurmu olmaz mı sizin bilgilerinize ihtiyacım var şimdiden tşkkr ederim
avcılık bir yaşam tarzıdır, babadan oğula kalan mirastır
KONYA
1981
0RH+

Kullanıcı avatarı
othar
Ast Sub. Baş Çavuş
İletişim:

Re: 99 model vitara iç kapı kolu

16 Ağu 2013 08:09

mahmut42 yazdı:mrb arkadaşlar ben konyada ikamet etmekteyim uzun zamandır siteyi takip ediyorum, sonunda bende bir vitara sahibi oldum, aldığım aracın sağ ön iç açma kapı kolu kırıldı, konyada bulamadım nette araştırdım ilkerler otomotivde çok hesaplı olarak buldum fakat 88-94 model arası diye yazıyor benim aracım 99 model uygun olurmu olmaz mı sizin bilgilerinize ihtiyacım var şimdiden tşkkr ederim
Bende zamaninda degistirmistim. E bayden tanesini 7 dolara almistim. Bedava kargoyla. Ve orda da 88-98 arasi yaziyordu uyumlugu icin, asagida bazi linkler verdim ordan fotolarina bakin sizinkiler ile sekil ayni ise uymasi gerekiyor. Suzuki sidekick olarak aratirsaniz daha kolay bulursunuz. Vitara olarak cikmiyor fakat araclar ayni.

Sag taraf tekli ebay link
http://www.ebay.com/itm/NEW-Interior-Do ... 4abb375563" onclick="window.open(this.href);return false;

Sol taraf tekli ebay link
http://www.ebay.com/itm/NEW-Inner-Inter ... 4abb3747ba" onclick="window.open(this.href);return false;

4lu ebay link
http://www.ebay.com/itm/NEW-Inner-Inter ... 4abb37689c" onclick="window.open(this.href);return false;
Othar Avarkan (A rh+) / D.Yili : 1982
Gokturk-İSTANBUL

Kullanıcı avatarı
oguz1134
Yüzbaşı
İletişim:

Re: 99 model vitara iç kapı kolu

16 Ağu 2013 11:54

İstanbul aksarayda nerdeyse tüm caponçularda var fiyat 15 tl gibiydi..kur az arttı fiyat oynamış olabilir.. ;)

acma kolu kapıyı sonuna kadar cekinçe anca acıyor ise problem var demektir..buda kol kırar demek.. :!:

kola gelen tel uzamış içerden azcık saga sola egip boyunu 0.5 cm kadar kısaltırsanız kola az dokununca cuk acar.. :idea:
Oğuz Hekimoğlu
İstanbul/B.cekmece,mimaroba
kendi 61 modelcipi 2001
KONULARIMA EKLEDİĞİM RESİMLERİ GÖREMİYORSUNUZ.. ;)
YILLIK 400 USD HARAÇ İSTİYOR BENDEN ..
YOKSA VERMEM SİLERİM HAA,, DİYO TEHDİT EDİYOO POLİSE GİTME,,PARAYI VER RESİMLERİ AL DİYOO resimleri silmedim ve benden kaynaklanan bi sorun değil.. bilğiniz olsun..

“SUZUKI AKSESUAR SİSTEMLERİ” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 7 misafir