İzzet MAĞDEN (izogrand) - İstanbul

SUZUKİ SİTESİ GİRİŞ KAPISI / :arrow: BURADAN GİRİŞ YAPILIR :)

Moderatörler: cenknalbantoglu, DERKMEN, Offroadpassion

Kullanıcı avatarı
izogrand
Mareşal
İletişim:

İzzet MAĞDEN (izogrand) - İstanbul

20 Haz 2010 00:08

Selam,
Ben de nihayet 4x4 ailesine katılabildim. Biraz problemli olsa da halimden memnunum,sıkıntı ve şansızlıkları :( daha sonra paylaşırım.
1964 istanbul doğumlu ammmaa aslen RİZE liyim. İç dekorasyon işi ile iştigal ediyorum. Evli ve iki çocuk babasıyım (furkan ve taha ). Maçka end.mes.lisesi (akif tuncel and.lisesi) elektrik 1984 mezunuyum. 1997 model V6 Suzuki Grand Vitara sahibi olmak mevlam nasip etti , lakin sizlerden öğreneceğim çok şeyler var .
Hobilerim kitap okumak ,belgesel izlemek,seyahat etmek (eski işim itibari ile tüm Türkiye 'yi tavaf etme fırsatını bulmuş ama doyamamıştım ) biraz politika biraz aktüalite vs. Uzun vadeli ve düzgün dostlar kazanmak dileklerimle .
Saygı, sevgi, selam ve muhabbetle.
İzzet Mağden (A rh+) / Yaş : 47.184
Kağıthane-İSTANBUL
Toyota Hilux 1992 2.8 LN106 *** GOLYAT***
Ben dostlarımı hiç satmadım! Çünkü; ya beş para etmez çıktılar, ya da paha biçilemez.
.

4L
SITE ADMIN
İletişim:

Re: İZZET MAĞDEN ( izogrand ) İSTANBUL

20 Haz 2010 12:23

İzzet bey hoş geldiniz türkiyenin ilk ve tek markaya özel formuna hoşgeldiniz. Ortak paylaşım ve sohbetlerimizle çok keyifli bilgi dolu sayfalarda birlikte olacağız emin olun
Çağlar Köker (38) - 0 (RH) +
Vitara 2.0 HDI DIESEL 2003 (10 Fil gücü + chip tuning )
Maltepe-İstanbul

Kullanıcı avatarı
oguz1134
Yüzbaşı
İletişim:

20 Haz 2010 16:51

İzzet bey hoş geldiniz ..
v6 cıların arasınada hoş geldiniz zaten az olan sayımıza + 1 oldunuz :P
şimdilik 5-6 kişiyiz :!:
v6 ile ilgili birprobleminiz olursa elimden geldigi kadar yardımcı olurum .. :)
Oğuz Hekimoğlu
İstanbul/B.cekmece,mimaroba
kendi 61 modelcipi 2001
KONULARIMA EKLEDİĞİM RESİMLERİ GÖREMİYORSUNUZ.. ;)
YILLIK 400 USD HARAÇ İSTİYOR BENDEN ..
YOKSA VERMEM SİLERİM HAA,, DİYO TEHDİT EDİYOO POLİSE GİTME,,PARAYI VER RESİMLERİ AL DİYOO resimleri silmedim ve benden kaynaklanan bi sorun değil.. bilğiniz olsun..

Kullanıcı avatarı
Offroadpassion
SITE ADMIN
İletişim:

21 Haz 2010 09:41

İzzet bey aramıza hoşgeldiniz, Tüm Suzukiciler bir araya toplamak, bilgi paylaşmak ve bizlere özel keyifli bir ortam için oluşturduğumuz Suzuki Platformumuza yani Suzukicilerin Platformuna hoş geldiniz, Suzuki Vitara V6 sahibi dostların sayısı giderek artıyor, sitemizde V6 uzmanları ve keyifli sohbetlerimizi bulacaksınız, sorularınız olursa hep beraber çözüm bulmaya çalışırız, Özellikle :arrow: Suzuki Teknik bölüm altındaki konuları şöyle bir gözden geçirmenizi isterim, soracağınız konuları yeni başlık açıp sorabilir, bizlerde bilgilerimizi paylaşmaya çalışırız. Yaptığınız gezileri paylaşırsanız seviniriz, ayrıca forum genelinde okuduğunuz başlıklar forumlar hakkında değerli görüş ve yorumarınızıda bekleriz, Tekrar hoşgeldiniz doğru yerdesiniz. ;)
Site Admin

cenk

21 Haz 2010 10:09

V6 kardeşliği büyüyor...
İzzet bey hoşgeldiniz keyifli paylaşımlar.

Kullanıcı avatarı
msmt
Uzman Çavuş
İletişim:

21 Haz 2010 22:55

İzzet Bey, hoş geldiniz, suzuki için doğru yerdesiniz.
Mustafa TEZEL
08 Grand Vitara II, 2.0 AT

Kullanıcı avatarı
izogrand
Mareşal
İletişim:

22 Haz 2010 23:41

Sıcak ve candan karşılamanız için hepinize kucak dolusu teşekkür ederiz. Kuzenim land crz.ci maşallah hoş bir azmanı var. Sayesinde bir zaman gzb'yi takip ettik ,hoş ama burası daha sıcak ve daha samimi geldi bize. (belki bu platformda büyüdükce ona benzeyecek )
Ama biz buradayız sizlerin tecrübelerinizden faydalanmaktan öte , dostluğunuzu paylaşmaktan kıvanç duyacağız. Bizimde bir faydamız olusa ne mutlu .
Saygı sevgi ve muhabbetle kalın.
İzzet Mağden (A rh+) / Yaş : 47.184
Kağıthane-İSTANBUL
Toyota Hilux 1992 2.8 LN106 *** GOLYAT***
Ben dostlarımı hiç satmadım! Çünkü; ya beş para etmez çıktılar, ya da paha biçilemez.
.

“2021 SUZUKİCİLER TANIŞMA BÖLÜMÜ” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 14 misafir