Hacıllı Kamp Buluşmamız / MAYIS 2014 (İptal)

ETKİNLİK DUYURULARIMIZI BURADA PAYLAŞALIM

Moderatörler: cenknalbantoglu, DERKMEN, Offroadpassion

Kullanıcı avatarı
Offroadpassion
SITE ADMIN
İletişim:

Re: Hacıllı Kamp Buluşmamız / 3-4 MAYIS 2014

17 Nis 2014 15:16

Arkadaşlar kusura bakmayın, bir organizasyon böyle olmaz. Kararsızlıklarla da organizasyon olmaz, organizasyon ortaya fikir sorarak da yapılamaz, yüzlerce kez gördüm.

İleriki tarihler için organizasyon yapacak kişi (organizatör) zamanı yeri ve kuralı koyar (kimseye sormaz) işi zamanı uyan katılır. Organizasyonun kuralı zamanı ve yeri kişilere göre değil, yapana kişinin talebine göre olur. Darılma gücenme olmasın, bugüne kadar olan tüm tecrübelerim bu noktaya çıkmıştır.

Benim gönülden arzu ettiğim ise yeni Lider arkadaşların çıkıp haydi şu gün şuraya/bölgeye Gezi/Kamp yapıcaz demesi ve kuralı zamanı önceden planlayım, esnemeden , değiştirmeden, harfi'en uygulamasıdır. Kendimden örnek verecek olursam :arrow: Hareket yeri,saati ve rota veririm ve o saatde yola çıkarım, kuralımı değiştirmem, uyan gelir ve herkez mutlu mesut güzel geziler yapar, güzel yerler görür, güzel anılar ile döner.(Defalarca test ettim)

Bir organizasyonun önüne yada arkasına 2 hafta kala (Sınav,Tatil,Yarış,Düğün vs ) varsa o kamp tarihi uygun olmaz, Km Mesafe, gün sayısı gibi durumlarda dikakte alınmalıdır. Organzatörün bunlara da dikkat etmesi gereklidir.

Lider bir arkadaş tüm planları yapıp başlık açsın, dediği zaman ve tarihde haraket etsin, bende bana uygunsa geleyim, şu bu vs gibi yorum eklemeyeyim. İlla bende kamp yapacaksam, bende kendime uygun bir kamp yeri seçip Örnek /Düzce Sahil gidip 3/5 gün kamplı kalacağımı Etkinliklerden duyurabilirim. :idea:

Darılma gücenme olmasın, bu başlığı hedefine varamadığı için kapatılıyoruz, yeni yeri kuralı ve zamanı belli, sabit gezi planlarını gönülden bekliyorum.

Sevgi ve Saygılarımla
Admin.
Site Admin

Kilitli

“ETKİNLİKLER ” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir