Yıpranan Kapı Pandizotlarının Değişimi

TAMAMLANMIŞ FOTOĞRAFLI ANLATIMLI YAPIM HİKAYELERİ

Moderatörler: cenknalbantoglu, DERKMEN, Offroadpassion

Kullanıcı avatarı
dadas25
Er
İletişim:

Yıpranan Kapı Pandizotlarının Değişimi

30 Oca 2015 23:29

Selamınaleyküm abiler ablalar kardeşler 93 model full otomatik suziyle aranizda bulunmaktayım ses sistemi konusundaki paylaşimlarimdan sonra bide şu yıpranan kapı pandizotlarına el attım derby nekadar kafa yapada yaptım valla önce gittim oto kumaşları satan yerden temiz güzel içi süngerli kumaş aldım fazla ses yapmayacağını düşündüm sünger sesi keser bi nebze sonra koyulduk ise once ustundeki eski sahibinin yaptirdigi deri bozması kumaşı soydum ve sonrada kapladım resim koycam ama umarım yayınlanır resim ;)

Kullanıcı avatarı
dadas25
Er
İletişim:

Re: yıpranan kapı pandizotları değiştirme

30 Oca 2015 23:49

dadas25 yazdı:Selamınaleyküm abiler ablalar kardeşler 93 model full otomatik suziyle aranizda bulunmaktayım ses sistemi konusundaki paylaşimlarimdan sonra bide şu yıpranan kapı pandizotlarına el attım derby nekadar kafa yapada yaptım valla önce gittim oto kumaşları satan yerden temiz güzel içi süngerli kumaş aldım fazla ses yapmayacağını düşündüm sünger sesi keser bi nebze sonra koyulduk ise once ustundeki eski sahibinin yaptirdigi deri bozması kumaşı soydum ve sonrada kapladım resim koycam ama umarım yayınlanır resim ;)
admin yardımcı olmak istermisin mb engeline takildim tlfndan ayar yapamıyorum

“SUZUKI MODİFİKASYON VE YAPIM HİKAYELERİ” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 12 misafir