Manuel cam sorunu

SUZUKI - COMPARATIVE - REVIEWS - GENERAL ISSUES

Moderatörler: cenknalbantoglu, DERKMEN, Offroadpassion

Kullanıcı avatarı
mali
Er
İletişim:

Manuel cam sorunu

05 Şub 2015 01:15

Arkadaslar 94 vitara 1.6 jlx sahibiyim...yalnız benim aracimda camlar manuel..camları manuel olan başka arkadaş varmı...yadabböyle bir model varmı..kapilarida düz gördüğüm diğer jlx lerden farklı..bende kafamda bunları otomatige cevirmek gibi bi fikir oluştu...tabi ilk önce cam düğmelerinin olduğu diğer jlx ler gibi kapı iç döşemeleri almayi düşünüyorum...nasıl bu fikir tutarmi...alsam benim araca uyarmi..yardımlarınızı bekliyorum..birde bilen eden duyan varmı bu kapı iç dosemelerinden satılık olanı...
Bizde isterdik yar göğsüne baş koymayı....Lakin doğuştan seçtik dolunayda BOZKURT olmayi....Vitara gerisi Palavra....

Kullanıcı avatarı
ozdemirbrs
Albay
İletişim:

Re: manuel cam sorunu..

05 Şub 2015 09:27

Mehmet ali olur olurda biraz orjinalin maliyeti fazla olur,
otomatik cam mekanizması , kapıya kablo çekmek cam düğmeleri işçilik felan derken maliyeti yüksek olur gibime
geliyor. bi de cam mekanizmalarına bakmak gerek tofaş reno gibi ucuz olan parçalar uyarmı uymaz mı eğer uyarsa biraz daha
masraf azalır, sen hele bi gel bi cumartesi bizim eletrikçiye gideriz kapı döşemesini söker uydurma olurmu olmaz bi bakarız.. ;)
Hüseyin Özdemir
Bursa köyü ağası...
yaş = İzmir + Bursa
[/b]2007 suzuki Jimny JLX 1,3 MT Koçero
2012 ford fiesta 5k titanium 1,4 TDCI
0 RH (+)

Kullanıcı avatarı
mali
Er
İletişim:

Re: manuel cam sorunu..

05 Şub 2015 13:55

ozdemirbrs yazdı:Mehmet ali olur olurda biraz orjinalin maliyeti fazla olur,
otomatik cam mekanizması , kapıya kablo çekmek cam düğmeleri işçilik felan derken maliyeti yüksek olur gibime
geliyor. bi de cam mekanizmalarına bakmak gerek tofaş reno gibi ucuz olan parçalar uyarmı uymaz mı eğer uyarsa biraz daha
masraf azalır, sen hele bi gel bi cumartesi bizim eletrikçiye gideriz kapı döşemesini söker uydurma olurmu olmaz bi bakarız.. ;)
sağolasın abi...benim birde merak ettiğim konu acaba bu model boş olarakmi uretildi..uzerinde klimasi mevcut snlamadim bi türlü..
Bizde isterdik yar göğsüne baş koymayı....Lakin doğuştan seçtik dolunayda BOZKURT olmayi....Vitara gerisi Palavra....

“SUZUKI - KARŞILAŞTIRMA - İNCELEME - GENEL KONULAR” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 9 misafir