arazide lastik izinden çıkama ma

SUZUKI ŞAFT,ROT,AKS,HUB,MAFSAL SİSTEMLERİ SORU VE PAYLAŞIMLARIMIZ

Moderatörler: cenknalbantoglu, DERKMEN, Offroadpassion

Kullanıcı avatarı
mahmut42
Er
İletişim:

arazide lastik izinden çıkama ma

14 Şub 2015 15:56

mrb arkadaşlar 99 model manuel vitara sahibiyim, av merakım olduğundan dolayı ağır offroad yapmasamda araziden çıkmıyorum, çamurda daha önce başka bir araç izinden sağa yada sola direksiyonu kırmama rağmen bir türlü izden çıkamıyorum sanki aracı iz çekiyor anlam veremedim, yolda eğim felan yok araç istemsiz ize düşüyor desek rot balans felan baktırdım bişey yok dediler, bu bir sorun mudur onuda bildiğim yok açıkcası siz dostlara bir sorayım dedim şimdiden tşkkrler
avcılık bir yaşam tarzıdır, babadan oğula kalan mirastır
KONYA
1981
0RH+

King_att67
Er
İletişim:

Re: arazide lastik izinden çıkama ma

14 Şub 2015 19:26

mahmut42 yazdı:mrb arkadaşlar 99 model manuel vitara sahibiyim, av merakım olduğundan dolayı ağır offroad yapmasamda araziden çıkmıyorum, çamurda daha önce başka bir araç izinden sağa yada sola direksiyonu kırmama rağmen bir türlü izden çıkamıyorum sanki aracı iz çekiyor anlam veremedim, yolda eğim felan yok araç istemsiz ize düşüyor desek rot balans felan baktırdım bişey yok dediler, bu bir sorun mudur onuda bildiğim yok açıkcası siz dostlara bir sorayım dedim şimdiden tşkkrler
Bu izden çıkmanız için traktör desen veya ekstrem lastik kullanmanız gerekir .Lastikleriniz A/t veya dört mevsim lastik ise kanala kaymayacak araba yok İyyi Sürüşler qaz5
Barkın Cıvak Kdz Ereğli

Kullanıcı avatarı
e.deren
Albay
İletişim:

14 Şub 2015 19:36

Mahmut kardeşim arazide camur ve kanal dedigimiz lastik izi varsa bir dustunmu cikmak imkansiz oluraraç oturmayacak derinlikte ise sana zarari degil faydasi olur tren rayi gibi yol alırsın aracindan kaynaklanan bir durum değil icin rahat olsun
İlker Kılıçkaya 39 (A rh+)
Ümraniye/İstanbul
2005 Grand Vitara AT/5K

Kullanıcı avatarı
Offroadpassion
SITE ADMIN
İletişim:

15 Şub 2015 23:04

Lastik çamurda tutunamadığından bu tür manevraları yapamassınız..Çamurda kanaldan çıkmak düz tabanlı lastikler ile çok zordur genelde kanal izi mecburen takip edilir. ;)
Site Admin

Kullanıcı avatarı
taner.eraslan
Ast Sub. Çavuş
İletişim:

16 Şub 2015 21:19

Pek çok zaman M/T lastikle bile kanaldan çıkmak çok zor yada imkansız olabiliyor
Taner Eraslan (46) - İzmir , 98' Vitara 1.6 JLX 5 Kapı manuel
Önemli olan varmak değil yolda olmaktır...

“SUZUKI AKTARMA ORGANLARI” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 23 misafir