4x geçmeme sorunu

SUZUKI ARAZI, SANZUMANI VE AKTARMA HK. SORU VE PAYLAŞIMLARINIZ

Moderatörler: cenknalbantoglu, DERKMEN, Offroadpassion

Polatgan
Er
İletişim:

4x geçmeme sorunu

04 Ara 2016 22:16

Arkadaşlar herkese selam 1999 model v6 grand vitara aldım yeniden aranıza döndüm eksiklerini tamamlamaya çalışıyorum sanayicilere dost oldum masraf etmeye öyle alıştımki sanki masraf bitse üzüleceğim her gün bi yerini yaptırıyorum alma hikayem uzun görmeden satıcı ile telefonda konuştum aldım şu ana kadar 7 bin harcadım her halde bi 7 bin daha harcarım sağlık olsun ama v6 çok hoşuma gitti o aslan homurdanması gibi sesi gidişi çekişi hoş şu anki sorunum arzi vitesi her yere geçiyor 2 çeker konumuna geçmiyor ustada nedenini tam bilemedi belki şanzumanı sökecek umarım zor bulunan bi parça bozulmamış av için izne gelfim iznimi sanayide geçiriyorum hayırlısı olsun ne yapalım resim yüklemeyi beceremedim aracıma getle 6 cm kadar yükseltme yaptık defransiyel uzatma kolu olmadan konfor pek bozulmadı umarım bi yerleri kırmam 235x70x16 lastik taktık hoş oldu herkese selam
Hasan polat kayseri 99 model 5 kapı grand vitarav6

Kullanıcı avatarı
MEHMETALİKORKMAZ
Çavuş
İletişim:

Re: 4x geçmeme sorunu

04 Ara 2016 22:52

Geçmiş olsun sorunlar tez zamanda biter umarım bizde dört yıl önce xl7yi aldıktan sonra daha ilk haftasında deli paralar harcamıştık :|
aman dikkat abi difransiyel uzatma kolları olmadan olmaz 6cm de max 4cm riskli durumdasın zaten masraf yapmışsın olmadık bi yerde bide ön difransiyelinden olma becce abi de 28euro x2 bence al kafan rahat olsun ;)
Mehmet Ali KORKMAZ 22 İstanbul Rize
Otomotiv Mühendisliği 3.sınıf :D
Grand Vitara XL7 2.0TD (2013/2016)
Grand Vitara 3K 2004 2'' yükseltme 29'' lastik (2016/2018)
Ford Ranger XLT 2004 2'' yükseltme 30'' lastik (2017)
Toyota Hilux 2006 3'' yükseltme 31'' lastik(2017/2019)
Suzuki Grand Vitara 2.0 (2005) henüz orjinal :D

Polatgan
Er
İletişim:

04 Ara 2016 23:00

MEHMETALİKORKMAZ yazdı:Geçmiş olsun sorunlar tez zamanda biter umarım bizde dört yıl önce xl7yi aldıktan sonra daha ilk haftasında deli paralar harcamıştık :|
aman dikkat abi difransiyel uzatma kolları olmadan olmaz 6cm de max 4cm riskli durumdasın zaten masraf yapmışsın olmadık bi yerde bide ön difransiyelinden olma becce abi de 28euro x2 bence al kafan rahat olsun ;)
Teşekkür ederim cevab için yükseltme merakı oluştu kırılsada tekrar indirmem uzatma kollarını almaya çalışacagım teşekkür ilginiz için

Kullanıcı avatarı
oguz1134
Yüzbaşı
İletişim:

05 Ara 2016 13:00

sorun ön defransiyel içinde.. ;)

vakum motorundan gelen hava ile hareketlenen parcalar var içinde onlar takılma yapıyor gibim gözüküyor.. ;)

cıkma komple defransiyel nerde kaca bulunuyor başla aramaya sökmeden önçe derim.. :)

söküncede bi tane kuçaklayıp geliçen sorun çözülecek..didim..
Oğuz Hekimoğlu
İstanbul/B.cekmece,mimaroba
kendi 61 modelcipi 2001
KONULARIMA EKLEDİĞİM RESİMLERİ GÖREMİYORSUNUZ.. ;)
YILLIK 400 USD HARAÇ İSTİYOR BENDEN ..
YOKSA VERMEM SİLERİM HAA,, DİYO TEHDİT EDİYOO POLİSE GİTME,,PARAYI VER RESİMLERİ AL DİYOO resimleri silmedim ve benden kaynaklanan bi sorun değil.. bilğiniz olsun..

Polatgan
Er
İletişim:

07 Ara 2016 00:03

oguz1134 yazdı:sorun ön defransiyel içinde.. ;)

vakum motorundan gelen hava ile hareketlenen parcalar var içinde onlar takılma yapıyor gibim gözüküyor.. ;)

cıkma komple defransiyel nerde kaca bulunuyor başla aramaya sökmeden önçe derim.. :)

söküncede bi tane kuçaklayıp geliçen sorun çözülecek..didim..
Selam oğuz abi cevabın için teşekkür ederim usta önce aynı senın dediğini söyledi ön defransiyelin içindeki parça takılmış sökeceğiz dedi bende tamam sök dedim sonra bu sitede okumuştum ustaya aynısını anlattım usta internette okudum birisi arazi vitesini söküp içindeki demirleri düzeltip yeniden takmış sorun çözülmüş dedim ustada aynısını yaptı tamam

“SUZUKİ ŞANZUMAN / SUZUKI TRANSMISSION” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 22 misafir