Vedat DURAN Çan/Çanakkale

SUZUKİ SİTESİ GİRİŞ KAPISI / :arrow: BURADAN GİRİŞ YAPILIR :)

Moderatörler: cenknalbantoglu, DERKMEN, Offroadpassion

Designer
Er
İletişim:

Re: Vedat DURAN Çan/Çanakkale

06 Eki 2010 13:30

Offroadpassion yazdı:Vedat bey aramıza hoşgeldiniz, yetiştirdiğiniz köpek cinsini pek tanımam ama av köpeklerini genel olarak severim, heleki üyelerimizden Cenk kişisinde morgulus bir yavru av köpeği var cinsini bilmem ama çook cici geçen sevdim..Güzel hobiler keyifler, aramıza hoşgeldiniz. keyifli forumlar dilerim.
Hakan Bey,
Hoşbulduk ,bu hoş sıcak karşılamadan dolayı teşekkürler,
Benim yetiştirdiğim ırk Epagneul Breton daha cana yakın daha minik ebatlarda av kopeği ırkıdır.
Yavru verdiğimiz arkadaşların tespiti eşimiz çocuklarımız kopeğimi benden daha çok sevdiler şeklindeydi.
Ayrıca Cenk Beyin kopeğinin ırkından Maslak Av Balığın sahibi Sevgili Süleyman Şişman'dan Güzel bir ingiliz setter sahibi de oldum.
Hobilerimiz ,uğraşılarımız iş dışında bizi dinlendiren, stres ve yorgunluğumuzu atmamızı saglayan bizi hayata daha sıkı bağlayan sebepler:)))
Selamlar
Vedat DURAN
Çan /Çanakkale
Suzuki Vitara 1996 4 Kapı 1.6 JLX Otomatik

Designer
Er
İletişim:

06 Eki 2010 13:39

BİLECİKLİ yazdı:Vedat bey hoşgeldiniz .
Hoşbulduk Değerli Bilecik'li ,
Bende yarı Bilecik'li sayılırım,Askerliğimi orada yapmıştım,
Daglarda baya gece eğitimi ve ve intikal yapmıştık:)))
Selamlar
Vedat DURAN
Çan /Çanakkale

cenk

06 Eki 2010 14:05

Vedat bey,
Epagneul Breton'u ilk defa Nejat Ural ağabeyde sonradan ise Murat Kantarcı ağabeyimde gördüm ve halende Mutlu Yıldırım diye bir arkadaşımda var ve avlanıyoruz.Çok sevimli bir ırk ayrıca küçük olması bence bir avantaj sıklıkta çullukta pisliğin içinden kolayca kurtulabiliyor morgulus morgulus Ayrıca köpek konusuna gelince sadece köpeklerim için 110 mt kare terası olan bir evde oturuyorum.Toplamda 4 adet köpeğim var 3 ingiliz setter 1 adet labrador retriever.Labrador tam bir ördek köpeği oldu sanırım sadece av için labrador besliyen Türkiyede bir elin parmaklarını geçmez onlardan biride benimdir morgulus morgulus setterlere gelincede 1 tanesi Can dostum Haldun Güreşenin hediyesidir 1 tanesi Dr Ali Bürkev in ölen köpeği Ice ın torunudur son yavru ise Süleyman Kirmaninin yavrularından Babası Ustamın köpeği alex annesi ise Çetin Reisoğlunun Ofelya dır.Şimdi diğer arkadaşlar diyeceklerdir altı üstü köpek diye ama biz avcılar için ne kadar önemli olduğunu sadece biz anlayabiliriz değilmi??

4L
SITE ADMIN
İletişim:

06 Eki 2010 22:45

aile çok önemli çok... asil aile, güngörmüş... morgulus morgulus morgulus
Çağlar Köker (38) - 0 (RH) +
Vitara 2.0 HDI DIESEL 2003 (10 Fil gücü + chip tuning )
Maltepe-İstanbul

Kullanıcı avatarı
PERÇİNSÜMER
MODERATOR
İletişim:

06 Eki 2010 22:54

Abboooowwww. Yok yooookkk. Ben karar değiştirdim JEEP ailesine karar verdim kardeşler, bu ne yaw bizimkiler araba bulamadıkça kendini aşıyor, en iyisimi bu hale gelmeden atayım kendimi araziye morgulus morgulus morgulus
Perçin SÜMER
Konyaaltı/Antalya/Türkiye/Dünya
1992 Suzuki Samurai 1.3 nam-ı diğer ZEYNA - 07 K 8529
2005 Suzuki Grand Vitara 2.0 nam-ı diğer CHUCKY - 07 FYZ 87
ASİL BAYRAĞIMIZI BEĞENMEYENE ALTINDAKİ DİREĞİ VERIYORUZ !!!

4L
SITE ADMIN
İletişim:

06 Eki 2010 22:57

:)
Maltepe-İstanbul

Designer
Er
İletişim:

07 Eki 2010 15:12

cenk yazdı:Vedat bey,
Epagneul Breton'u ilk defa Nejat Ural ağabeyde sonradan ise Murat Kantarcı ağabeyimde gördüm ve halende Mutlu Yıldırım diye bir arkadaşımda var ve avlanıyoruz.Çok sevimli bir ırk ayrıca küçük olması bence bir avantaj sıklıkta çullukta pisliğin içinden kolayca kurtulabiliyor morgulus morgulus Ayrıca köpek konusuna gelince sadece köpeklerim için 110 mt kare terası olan bir evde oturuyorum.Toplamda 4 adet köpeğim var 3 ingiliz setter 1 adet labrador retriever.Labrador tam bir ördek köpeği oldu sanırım sadece av için labrador besliyen Türkiyede bir elin parmaklarını geçmez onlardan biride benimdir morgulus morgulus setterlere gelincede 1 tanesi Can dostum Haldun Güreşenin hediyesidir 1 tanesi Dr Ali Bürkev in ölen köpeği Ice ın torunudur son yavru ise Süleyman Kirmaninin yavrularından Babası Ustamın köpeği alex annesi ise Çetin Reisoğlunun Ofelya dır.Şimdi diğer arkadaşlar diyeceklerdir altı üstü köpek diye ama biz avcılar için ne kadar önemli olduğunu sadece biz anlayabiliriz değilmi??
Cenk Bey,
Bu ırkın TR de kimlerin beslediğini yakinen takip etmeye çalışıyorum,
Acar Aykanat'ın Tidası oldukça yaşlı bir Epagneul Breton ,Nejat Abinin bretonlarını takip ediyorum,
Şuan beslediğim Dişi bretonum Lady 'ın Murat Kantarcı ağabeyin kopeği İndy babasıdır.Mutlu geçen yıl Nejat abiden bir E.B edindi.Bu ırk çalıda sıkta engebeli arazide oldukça başarılı kısaca Minimum ebatta maksimum performans sloganı bu ırkı iyi özetliyor.
Maşallah Sizinde safkan birçok kopeğiniz var onların rahat etmesi için güzel bir yerinizde mevcut olması çok güzel....
Labrador ırkını ülkemizde pek besleyen yok, besleyenlerde USA daki gibi ördek kaz aportunda kullanmıyor.
Dediğiniz gibi altı üstü kopek değil ,bunu ancak kopekleri için binbir fedakarlık,masraf yapan ,bu işe tutku ile baglı sevdalı avcılar birbirlerini daha iyi anlar ,Kopekçilik bir bilim ,kültür ,bir sektör artık:)))
Selamlar
Vedat DURAN
Çan /Çanakkale

4L
SITE ADMIN
İletişim:

07 Eki 2010 21:07

Bir arkadaşım vardı, ganyan hastası idi , ara ara güzel paralar da alırdı; o da derdi bu at bunun babası şu dedesi, bu at yaramaz onun dedesi kumarabaz, o at kötü yola düşmüş, bu atı pavyona kapatmışlar morgulus hepsini bilirdi. Babası dedesi, arap sıcakta kumda koşar diye yazıp kazandığını biliyorum. Sizinki de o hesap
Maltepe-İstanbul

ByBira
Mareşal
İletişim:

07 Eki 2010 21:12

Hiç sorma Çağlar, daha önce bir yerde bahsetmiştim bizim bir zamanlar yarış atlarımız vardı, dişi olanları çiftleştirip kaliteli tay alabilmek için nam yapmış aygırların sahiplerine başlık parası verirdik morgulus

Kullanıcı avatarı
gokhan5234
Kurmay Albay
İletişim:

08 Eki 2010 08:13

4L yazdı:Bir arkadaşım vardı, ganyan hastası idi , ara ara güzel paralar da alırdı; o da derdi bu at bunun babası şu dedesi, bu at yaramaz onun dedesi kumarabaz, o at kötü yola düşmüş, bu atı pavyona kapatmışlar morgulus hepsini bilirdi. Babası dedesi, arap sıcakta kumda koşar diye yazıp kazandığını biliyorum. Sizinki de o hesap
çaglar her hastalıgın byle etkılerı oluyo ona bakarsan bende kopegınım dede lerının ve sahıplerının ısmını bıle bılıyorum KIF dıye bıır kuruluş secere kagıdı verıyor( hatta yazayım baba suleyman kırmanının kopegı as ın oglu anne sı doktor alı burkev ın sarı bılı sının toronu )bu kagıtlarda herbılgı mevcut
Gökhan KARABIYIK
(yamaan )
Suzuki SAMURAİ NAMI diğer KOCA KAFA
Karaambar Gamyoncular dernegının eski ıkıncı uyesi
Muğla--marmaris yaş 33

cenk

08 Eki 2010 09:44

Benim bir adet dişi köpeğim var bunu bildiğim secereli bir erkekle çiftleştirmek için sahibine babalık hakkı olarak 1 yavru ve 500 dolar vermiştim hemde dişiyi ben götürüp erkeğin yanına bırakmıştım...sözde kız evi naz evi derler bizde farklı sanırım morgulus morgulus

Kullanıcı avatarı
gokhan5234
Kurmay Albay
İletişim:

08 Eki 2010 11:30

cenk yazdı:Benim bir adet dişi köpeğim var bunu bildiğim secereli bir erkekle çiftleştirmek için sahibine babalık hakkı olarak 1 yavru ve 500 dolar vermiştim hemde dişiyi ben götürüp erkeğin yanına bırakmıştım...sözde kız evi naz evi derler bizde farklı sanırım morgulus morgulus
sorma benım kopegı ben de ıst a kocaya yollucam ısı bıtınce gerı gelcek ama kopek canım ne olcak morgulus morgulus morgulus morgulus
Gökhan KARABIYIK
(yamaan )
Suzuki SAMURAİ NAMI diğer KOCA KAFA
Karaambar Gamyoncular dernegının eski ıkıncı uyesi
Muğla--marmaris yaş 33

Kullanıcı avatarı
Emre Gümüş
Er
İletişim:

10 Eki 2010 04:50

Vedat Bey Hoşgeldiniz,

Ben her ne kadar Çanakkale'ye 2 sene önce taşınmış olsam da Çanakkale'den dostları görmekten dolayı son derece memnun oldum.Ben de Çanakkale Merkez Güzelyalı'da yaşıyorum.

Saygılar,sevgiler.

Emre Gümüş

Kullanıcı avatarı
Offroadpassion
SITE ADMIN
İletişim:

11 Eki 2010 10:36

Nezgüzel, Çanakkale'dende dostlarımızın sayısı artmaya başladı.. :)
Site Admin

Designer
Er
İletişim:

12 Eki 2010 17:21

Emre Gümüş yazdı:Vedat Bey Hoşgeldiniz,

Ben her ne kadar Çanakkale'ye 2 sene önce taşınmış olsam da Çanakkale'den dostları görmekten dolayı son derece memnun oldum.Ben de Çanakkale Merkez Güzelyalı'da yaşıyorum.

Saygılar,sevgiler.

Emre Gümüş
Emre Bey,
Hoşbulduk,Sizlerde Çanakkale'ye hoşgeldiniz ,Çanakkale'nin en güzel yerinde yaşıyorsunuz kıskandım valla:))
Kaleseramiğin orada İda Resort Oteli var bu yıl ocak nisan arası sık sık geldim şantiyeye,
İleride İntepe yolunda Tepedeki Erenköy Köy kahvaltı sofrası yeri harika bir yer bogaz manzara nefis, temiz hava üstelik tabii ve leziz kahvaltılıklarda insanı obez yapacak,
Selamlar.
Vedat DURAN
Çan /Çanakkale

cenk

12 Eki 2010 17:24

Güzelyalı çilek bar bende bayılırım oraya hele kışın şomine yanarken nefis olur...

4L
SITE ADMIN
İletişim:

13 Eki 2010 07:28

ooooooooo burda da başladık yine yayla çiçek balı güzel kahvaltı, tereyağı bal börek... kardeşim istanbuldayız yapmayın böyle doğal köy kahvaltısı falan.... zaten sabahın körü, kahvaltı yapmam lazım :| morgulus

Birde arkadaşlar, ana sayfada ilk ana başlığımız tanışma sohbet üyeler bölümümüzün ilk başlığının içinde "off road dışı günlük aktivitelerimiz, yerler, mekanlarımız" diye bir başlığımız var. Bu şekilde gidip beğendiğimiz yerleri, park tepe, restaurant, cafe, yada bilmem neyi sizce mükemmel yapan bir esnaf lokantası belkide.... bu tip yerleri, bir kaç fotoğraf ile ulaşım bilgisi, ne yenir, kaça çıkılır gibi varsa başka detayları ile yayınlarsanız bilmeyen gitmeyen arkadaşlarımız da yararlanır.
Maltepe-İstanbul

Kullanıcı avatarı
Emre Gümüş
Er
İletişim:

17 Eki 2010 02:48

Designer yazdı:
Emre Gümüş yazdı:Vedat Bey Hoşgeldiniz,

Saygılar,sevgiler.

Emre Gümüş
Emre Bey,
Hoşbulduk,Sizlerde Çanakkale'ye hoşgeldiniz ,Çanakkale'nin en güzel yerinde yaşıyorsunuz kıskandım valla:))
Kaleseramiğin orada İda Resort Oteli var bu yıl ocak nisan arası sık sık geldim şantiyeye,
İleride İntepe yolunda Tepedeki Erenköy Köy kahvaltı sofrası yeri harika bir yer bogaz manzara nefis, temiz hava üstelik tabii ve leziz kahvaltılıklarda insanı obez yapacak,
Selamlar.
Kale Resort Hotel'i bilmezmiyim.18 Eylül'de orada evlenip düğün yaptım:)

“2021 SUZUKİCİLER TANIŞMA BÖLÜMÜ” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 35 misafir